رفتن به مطلب

Tyrion Lannister

اعضا
  • تعداد ارسال ها

79
  • آخرین بازدید

پست ها ارسال شده توسط Tyrion Lannister

1. والا اگه به من بود که همون فصل اول جفری و سرسی و جیمی اعدام میشدن و همه چی به خوبی و خوشی تموم می شد!

ولی با این کرم ریختن های مارتین بیشتر حال میکنم! به نظرم اتفاقات همون طوری که توی کتاب اومدن خیلی قشنگ تر و واقعی تر هستن!

2. تیریون جان. بشدت نیاز به آواتار دارم اگه زحمتی نسیت لطف میکنی چندتا با لینک برام بذازی.

استاد گویا زمان شما دوربین عکاسی نبوده، من عکس پیدا نکردم، یا خودت عکس بذار، یا اسپل انگلیسی اسمت رو بگو تا خودم پیدا کنم!

3. دوستان عزیز همگی به شدت سعی در جمع کردن نیروهاتون کنید چون اگه اگان تونست با سه تا اژدها و سه هزارتا سرباز وستروس رو بگیره این نوه بنده با سه تا اژدها و دوبرابر اون سرباز نتنها وستروس بلکه ایسوس رو هم میگیره. اگه یه موقع یه دشت آتش دیگه راه افتاد و همه مردید نگین من نگفتما!!!!!

این دختره؟! شک دارم!!

4. منظورم آگان فاتح هستش . همونی که به کله وستروس حکومت کرد به غیر از وینتر فل . فک کنم اگان هشتم باید باشه اگه اشتباه نکنم .

اگان فاتح که اگان اوله، موسس خاندان تارگرین در وستروس. ضمن اینکه شمال هم به زانو درآورد. تنها جایی که نتونست فتح کنه دورن بود. یک قرن ونیم بعد شاه دائرون اول تلاش میکنه کاری که اگان فاتح ناتموم گذاشته بود رو تموم کنه و تقریبا موفق هم میشه اما دورنیا دوباره شورش می کنن که جون 40 هزار سرباز رو میگیره و دائرون مجبور به عقب نشینی میشه. بعد از دائرون، بیلون مقدس یه دائرون دیگه (دائرون دوم) رو به ازدواج یه پرنسس دورنی در میاره و بعد از به تخت نشستن دائرون دوم، خودش ترتیب ازدواج خواهرش دنریس با پرنس دورن، مارون مارتل رو میده. و اینجوری دورن از طریق مذاکرات سیاسی به هفت پادشاهی الحاق میشه.

دمت گرم باو! من خیلی زور بزنم اسم شخصیتها یادم بمونه!

5. خوب خوب ...من پوریا هستم حالا درسته ID : Panda_ هست ولی خوب من خودم رو از استارک ها میدونم از کسایی که به زودی انتقام میگیرن چون به قول معروف North Never Forget

20 سالمه رشته عمران میخونم ...بندرعباس زندگی میکنم ولی جدیدا رفتم به نگهبانای شب پیوستم که به اونا کمک کنم ...ولی قصدم اینجا نیست قصدم پیوستن به برن هست ...

خوش اومدی استارک

6. به نظرم خیلی جالبه! من دوست دارم شخصیت خودم (تیریون) رو داشته باشم، ولی خیلی سخته، شخصیتی مثه جافری خیلی راحت تره (فقط باید جفتک بندازی)، ولی با این وجود من شخصیت خودم رو میخوام، هر وقت تاپیکش رو راه انداختی ما هم شروع میکنیم، فقط اولش باید خودت ما رو راه بندازی!

7. جانم حرمت بابات رو حفظ کن.

دعواهای خونوادگی رو تو ملا عام چرا مطرح می کنی.؟

آقا شما تو کار جنوبی ها دخالت نکن پیلیز

از رو کدوم معیار رابرت رو شمالی دیدی؟ از کسترلی راک که بخوای نگاه کنی هم کینگزلندینگ تو جنوبه، هم استورمز اند.

ما تو عمرمون یه بار سفر شمال رفتیم که اون هم جناب عالی باهامون بودی. تازه ما وینترفل رو بیشتر نرفتیم، شما تا ته شمال (دیوار) رفتین. تازه اگه نامزد من شمالی بود، زن رسمی شما هم شمالی بود. رو چه حساب من از دید شما شمالی می شم؟

اصن شخصیتت مثه این شمالی هاس، رفیق فابت که شمالی بود!