رفتن به مطلب

Edd

اعضا
  • تعداد ارسال ها

6
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Edd

شایعه ها و اسپویل فصل 3

اوه الان دو باره اون فصلو خوندم مثل اینکه واقعا سپتاست این حافظه مونم قاطی کرده البته هنوز همون احتمال دوران نوجوانی وجود داره ولی وقتی پادریک اون طوریه اینکه یه سپتا هم شیطونی کنه وجود داره شایدم مثل لوراس که به جای محافظ شاه بودن کردنش وارث های گاردن این رو هم تغییر بدن.البته شانس پنجاه پنجاهه امیدوارم نایم رو نگه دارن
  2. Edd

شایعه ها و اسپویل فصل 3

تاین واقعا سپتاست؟آخه فکر میکردم قراره فقط نقش بازی کنه.احتمالا خاطرات دوران نوجوانی با آریانه رو مرور میکنن
  3. Edd

شایعه ها و اسپویل فصل 3

منم دوست دارم همشون باشن ولی وقتی ادریک استورم ادریک دین ویلاس تایرل رو حذف کردن و حتی coldhands هم معلوم نیست باشه یا نه فکر نکنم همه باشن منم از نایمریا بیشتر خوشم میاد اما hbo رو که میشناسید احتمالا تاین رو نگه میدارن چون خوشگل تره و...
  4. Edd

شایعه ها و اسپویل فصل 3

اسپویل از کتاب پنج دخترای الاریا رو هم فکر کنم حذف کنن از بین اوبارا و نایمریا و تاین هم فکر کنم یکی بمونه که اون هم احتمالا تاین باشه
  5. Edd

dragonglass ها متعلق به چه کسی اند؟

در مورد دیوار نمیتونم چیزی بگم چون اسپویل داره اما در مورد dragonglass ها من فکر میکنم last hero و فرزندان جنگل اونا رو اونجا پنهان کردن(البته احتمال اینکه کار یکی از برادران هم باشه هست چون اگه اشتباه نکنم توی یه شنل سیاه پیچیده بودنشون)