رفتن به مطلب

Noushiiin

اعضا
  • تعداد ارسال ها

27
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Noushiiin

چه کسی پادشاه بهتری است؟

استاد اول اینکه احترام موی سفیدتو دارم بهت هیچی نمیگم! دوم هم اینکه من اصن علاقه ای به شاه شدن ندارم! سوم هم اینکه همون پسره جان رو شاه بکنید بره بابا! یخورده جوگیره ولی زیر دست ند بزرگ شده، کارش درسته! دیگه امری نیست! دوست عزیز شک نکن که هیچ کس انتظار پادشاه شدن تیریون رو نداره و فقط تحت عنوان کسی که میتونست پادشاه بهتری بشه ازش یاد شده و من هم از شخصیت تیریون خوشم میاد و قصد توهین به اون رو نداشتم چون من ترجیح میدم هرکسی پادشاه بشه فقط خاندان تارگرین سرکار نیاد. ممنون که احترام موی سفید منو نگه داشتید ولی من یکمی دارم... البته حدسِ ها! ولی توی پیج فیسبوکش همش داره راجب پادشاهیِ خودش در آینده صحبت میکنه! به خدا اسپویل نیست ها! ولی خب مینویسه دیگه.... من دیگه کم کم دارم شک میکنم...
  2. Noushiiin

چه کسی پادشاه بهتری است؟

استاد اول اینکه احترام موی سفیدتو دارم بهت هیچی نمیگم! دوم هم اینکه من اصن علاقه ای به شاه شدن ندارم! سوم هم اینکه همون پسره جان رو شاه بکنید بره بابا! یخورده جوگیره ولی زیر دست ند بزرگ شده، کارش درسته! دیگه امری نیست! نوشین جان، آواتارت بهت میاد! استنیس اگه شاه بشه ظرف یه هفته وستروس تبدیل میشه به یه سپت بزرگ! بعد از دو هفته هم همه شورش میکنن میزنن کاسه کوزه اش رو بهم میریزن! چه خودشم میگیره! من علاقه ای به شاه شدن ندارم -_- بعدشم شما یکم فکر کن! جافری چطوری تا الان جلوی شورش هارو گرفته با کلی گهبان و سرباز دیگه!! خو تیریونم اینکارو میکنه همونطوری که بران دزدی رو کاهش داد تازه من کی گفتم استنیس شاه بشه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
  3. دوست عزیز یکم فکر کن...امکان نداره رابرت با پسر دوست صمیمی که براش از برادر عزیز تره چنین کاری بکنه بعدشم آخه رابرت اگر میدونست اول نباید میپرسید که چرا میخواید بکشیدش؟! یعنی میدونست که زنش با برادرش رابطه داره و برن دیده که میخوان بکشنش!؟
  4. Noushiiin

توانایی دنریس برای حکومت !؟

از اژدهاهاش خوشم میاد ولی اینکه تحت سلطه ی دنریسن اصلا خوشایند نیست!!! راستش یه بچه به سن اون نباید این قدرت هارو داشته باشه چون همون اول هم نشون داده بود عقلش کمه اونجاهایی که برادرش میگفت به خونه برگردیم اون خنگول حتی نمیدونست منظورش کجاست با این که یک عالمه براش توضیح داده شده بود و خب آدم از یه بچه 10 سال به بالا یا حتی کوچکتر انتظار درک کردن این چیزارو داره که خب دنریس خانوم نمیدونستن!!انتظاراتِ بیجایی هم از تاج وتختی داره که حقش نیست و شهر ها و مردمشون رو به جرم برده داری آتش میزنه و قتل عام میکنه! جدا از این ها از خود راضی هم هست اونقدری که این دنریس رو نرومه و لم میخواد سرشو بکوبم به دیوار سرسی و جافری روی هم رو اعصابم نیستن!
  5. موقعی سرِ ند رو قطع کردن دلم میخواست همونجا سرسی و جافریو کلا لنیستر ها(به غیر از تیریون) رو از روی زمین محوشون کنم!!!
  6. نمیدونم ولی خب اولا این بود که تارگارین هایی که مادر و پدرشون خواهر و برادر بودن اغلب دیوانه میشدن و رابرت هم چون یه نسبتی با خاندان تارگارین داشته میتونسته مدعی تاج و تخت بشه و چون خودش مهره ی اصلی جنگ بوده پادشاهی و در دست گرفته...البته این که میگی لنیستر ها یه کلکی زدن هم درصدِ بالایی داره چون وقتی جیمی پادشاه دیوانه رو کشت میتونست همونجا ادعای پادشاهی هم بکنه ولی خب احتمالا چون هم یه کلکی در کار بوده هم استارک و براتیون و ... با هم متحد بودن و لنیستر ها نمیتونستن از پسشون بربیان حکومت و دادن به رابرت
  7. Noushiiin

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

مرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــییییییییییی!! ♥ ♥ اصن مونده بودم جریان این چی بود!
  8. Noushiiin

استارک ها و بدبختی

اگر این کتلین تالی نبــــــــــــووووووددد!! -_- من چه قدر حرص میخورم از دستِ این زن!!! کاراش احمقانست! باید یه کشیده میزد تو گوشِ راب میگفت پسره ی خنگول آخه توی کوچولو چه میفهمی عشق چیه؟! آخه تالیسا ازدواج کردن داشت!!؟؟ ولی به نظر من نه سانسا و نه کتلین هیچکدوم تو مرگ ند نقشی نداشتن چون در هر صورت رابرت به دست سرسی یه بلایی سرش میومد و جافری حرامزاده ی چیز (؟!) مینشست رو تخت و ند مخالفت میکرد و ند میرفت زندان و در آخر چون جافری دوست داره همه بمیرن سرشو میزد!
  9. اونموقع که هنوز ا سرسی ازدواج نکرده بود و توی یکی از این مقاله ها خوندم که رابرت نسبت به بقیه یه نسبت دوری با تارگارین ها داشته(؟) خلاصه یه نسبتی با یکی بوده و یه برتری نسبت به بقیه داشته و تازه جنگجوی بهتری هم بوده! ولی خو نمیدونم شایدم لنیستر ها یه کاری کردن اون وسط
  10. Noushiiin

چه کسی پادشاه بهتری است؟

اینجا بین بد و خوب انتخاب نمیکنیم! بین بد و بدترِ انتخابمون!!! از بین بدترین ها این وسط خصوصیاتِ ترتیون بدِ!
  11. اینم یکی از همون دلایلیه که من نمیخوام تارگرین ها دوباره حکومت رو در دست بگیرن. به هر حال چیزی که تارگرین ها هیچوقت کم نداشتن دیوانگی بوده. آورین استادِ عزیز! ریگارد رو هم ازش طرفداری نکنید خودشزن داشت بعد با پررویی تمام لیانا رو میدزده بعدم پدر و برادرش رو به خاطر این موضوع آتش میزنن به نظر من رابرت هر چقدر هم که هوس ران بود باز عاشق لیانا بود و فقط برای اینکه چیزی که مالِ خودش بوده رو دزدیدن شورش نکرد یکدفعه به سرسی گفت: من حتی یادم نمیاد اون چه شکلی بود...فقط میدونم اون چیزی بود که میخواستم پس صرفا به خاطر زیباییش نبوده و اگر به زیبایی بود باید عاشق سرسی میبود حتی با اخلاقِ بدی که سرسی باهاش داشت
  12. Noushiiin

به پادشاهی رسیدن کدام خاندان؟

دنریس تارگارین نه حالا چرا؟ چونکه واقعا در این یکسال مغرور و ازخود راضی و پررو شده و هیچ حقی نسبت به تاج وتخت نداره چون اولا سنش کمه و بعد این تخت آهنینی که ازش دم میزنه یکمقدار واسه قسمت تحتانیش بزرگه! بعدم این پدرش دیوانه بود خودش هم ممکنه دیوانه بشه و صلاحیت خودش رو فقط چون سه تا اژدها داره واقعی میدونه و اگر سردارانش نبودن تا حالا مرده بودن خانومِ تارگارین!
  13. Noushiiin

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

عاغا من یه سوالی داشتم و از اونجا که اینجا با اسپویل به شدت برخورد نمیشه گفتم اینجا مطرحش کنم! و انقدِ دلم میخواد بدونــــــــــــمممم! لدفن جواب بدین!
  14. Noushiiin

چه کسی پادشاه بهتری است؟

وا! خو مگه کوتوله ها دل ندارن!؟؟ پادشاه کوتوله خیلی بهتر از یه جوجه پادشاه سادیسمی یا یه شاهزاده کوچولوی مجنون با سه تا اژدهاست! همه چیز که به عقل نیست