رفتن به مطلب

Aegon the Dragonlord

اعضا
  • تعداد ارسال ها

11
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Aegon the Dragonlord

::.::.:: تاپیک کل کل خاندان های وستروس ::.::.::

نکته بگم . برادر محترم میخواره هوسبازتون رو جمع کنید باباجان ! حضرت عالی سر همون خوانی نشستی که بنده با خونخوارگی پهنش کردم . و اگرنه شما به جای نشستن رو تخت آهنین باید رو قالی پرنده مینشستی استنیس باراتیون . رابرت میتونه بره تو خیابونای کینگز لندیگ ناموس ملت رو دید بزنه !
  2. Aegon the Dragonlord

چه جالب . استنیس فقط دست ها رو وارثان مملکت در دوره رابرت میدونه . پس پتایر بیلیش و واریس و لنیستر ها هویج بودن دیگه . تسویه های ما به خودمون مربوطه . من اعتراضم به شما سر اینه که میاید به ما هی ایراد میگیرید چرا نمیدونم اومدید رقص اژدهایان راه انداختید و اینا . و پستای قبلی کاملا مشهوده . بنابر این گفتم حضرات خودتون مشکل خانوادگی عدیده دارید نیاید بگید که ما فلان کردیم و اینجوری کردیم و اونجوری کردیم . من هم مطمئنم اگه جنابعالی میشستی رو تخت آهنین مملکت رو به فضاحت و آشوب میکشیدی . عدالت رو به یدک نکش . شاه رابرت میخواره که سر سلسله شماست معلوم الحاله و هیچ دلیلی برای تبرئه هوس بازی ها و گندکاری هاش نیست . حالا چهارتا پادشاه ناجور در تارگرین ها کل سلسله مارو کشته ؟ سر سلسله تارگرین ، اگان فاتح رو با رابرت باراتیون مقایسه میکنید واقعا ؟!!!
  3. Aegon the Dragonlord

میخندی ؟! استنیس باراتیون . نسل شما از نسل تارگرین هاست . شما هم یه جورایی نواده مایی گوگولی ! منتها نذار بگم چجوری اما اینو داشته باش. حضرت عالی که برادرت رو خائن میدونی ، بعدشم میگی چرا خدایان این دو تا رو نصیب من کردن ، تازه میگی رابطه خانوادگی . آره . ما در خاندانمون به این گستردگی که سرش و تهش معلوم نیست ، تصفیه میدیم تا خائنین رو تنبیه کنیم . اما بین سه تا برادر دیگه از این کارا لازم نیست . خیلی مرد بودی از حقت میگذشتی از رنلی که شانس بیشتری داشت حمایت میکردی . اژدهایان رو با خاندان گوزن ها مقایسه نکن دوست محترم . اتحاد خون میخواد نه اینکه یه مملکتو به آشوب بکشونی سر اینکه نامزدتو دزدیدن . خیلی دلت میخواست میومدی با ریگار دوئل میکردی . قول میدم لیانا هم رابرت رو دوست نداشت ، کسی که از قبل ازدواجش یه حرومزاده یا شایدم بیشتر داشت ، دائم الخمر بود و هیجانی . هیچ پایبندی هم به خونواده نداشت . چه ربطی به حرامزاده لنیستری داره . رابرت افتضاحترین پادشاه مملت بود . از هر ور زمینه آشوب رو فراهم کرد . حکومتو داد دست یه مشت جاه طلب . فاحـ*ـه باز هم که بود . ؟ از دو تا بچه که حضرت عالی اسیر گرفتی توقع داشتی مثلا چکار کنن ؟ ادعای تخت آهنین کنن و بیان اژدها سرتون خراب کنن ؟ مثلا شماها خیلی رحیم بودین که اینا میموندن به انتظار مرحمتتون ؟!!!!
  4. Aegon the Dragonlord

اوه ! استنیس جان یجوری از رابرت دفاع میکنی انگار خیلی دوستش داشتی . بنده به عنوان اگان فاتح عرض میکنم : انتظار دارید مثلا ایجاد یه قلمرو عظیمی مثل این که حضرات باراتیون و اعوان و انصارتون تیکه پاره کردینش ، با صلح انجام بشه ؟ دوست عزیز ، اتحاد و اقتدار خون میخواد . حالا شاید و قتی میسوزندیم ملتو خونی ازشون در نمی اومد ! اما در کل واسه انسجام خون لازمه . ضمنا یادتون باشه محل جلوس حضرتتون ، همون درگن استون رو ماها ساختیم . باراتیون ها مملکت رو به فضاحت میکشن . لیاقت حکومت ندارن . به دومین پادشاهشون نرسیده همه جا آشوبه . من مملکتی ساختم که بعد چندین آشوب تازه به چنین وضعی افتاده . نه مثل رابرت تختو فتح کنم بعد تازه بگم چقدر سفته ! همون تختو هم من ساختم !
  5. Aegon the Dragonlord

هویت واقعی تیریون

دیگه واقعا خیلی قاطی پاتی شده داستان ... این توطئه کثیف مارتینه ! به خد اگه من الان بگم تیریون پسر کتلینه میشه بازم براش دلیل پیدا کرد . یه جوری داستان مینویسه هزار تا تئوری ازش در بیاد !
  6. Aegon the Dragonlord

وجود دایرولفها و اژدها ها در مقابل آدرها

خدمت جناب استاد : اگه آدرها در مقابل آتش ضعف دارن پس اگه دنریس یه اژدها هم بندازه به جونشون آدرها منقرض میشن که ! کدوم آدری میتونه اژدها رو تو هوا بزنه ؟!!!!
  7. Aegon the Dragonlord

هویت جان اسنو در هاله ای از ابهام

اینکه جان تارگرین باشه ، چیز جالبیه ... جان ، هم یه dragonsteel داره که میتونه باهاش آدرها رو تار و مار کنه (همون پنجول دراز خودمون!) هم اینکه خیلی به نظر میاد توصیفاتش با پرنس وعده داده شده همخونی داشته باشه ... یه سر به ویکی بزنین و مدخل جان اسنو رو بخونین .
  8. خیلی خب . به کمک دوستان تونستم اکانتم رو بازیابی کنم . ایناکانت 3 تا پست بیشتر نداره . پس میتونید هومن تعاریف اگان رو که گفتم ، برای این یکی هم منظور کنید . نام کاربری منبه زودی به اگان ازدها سالار یا انگلیسی همین واژه تغیر میکنه . و اکانت اگان اژدها سالار حذف خواهد شد . با تشکر از نواده عزیزم ، ریگار .
  9. Aegon the Dragonlord

سیلماریلیون

سلام بر همگی . این تاپیک ، جهت بررسی پایه های رشته افسانه تالکین و سرزمین میانه یعنی سیلماریلیونه (اگر نگیم دوازده جلدی تاریخ سرزمین میانه !) . گفتم باشه که یه نفر خواست پستی بزنه ، جا داشته باشه .
  10. Aegon the Dragonlord

وجود دایرولفها و اژدها ها در مقابل آدرها

اصولا باید دید که آیا یک آدر در مقابل اژدها شانسی داره ؟ آیا یک آدر میتونه با آتش یک اژدها مقابله کنه ؟ در مورد دایروولف ها هم همینطور .
  11. با سلام خدمت همه ی دوستان خب این اولین پست من خواهد بود که من درش نظردهی میکنم : من خودم میگم پتایر بیلیش ، همون لیتل فینگر . چرا ؟ چون تنها خدایان از بازی لیتل فینگر سر در میارند . یه جورایی مثل اساسین ها همان مراکز قدرت مثل فاحـ*ـه خانه ها و جاهای دیگه رو در اختیار داره و در ضمن هی انگشت اتهام رو به سوی این و اون میگیره و مهمتر از همه سر ماجرای کتلین از ادارد و خاندانش متنفره .