رفتن به مطلب

wolfskin

اعضا
  • تعداد ارسال ها

25
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. wolfskin

پرنس دوران

یه چیزه جالب به نظرم اومد .دوران هم مثله انگشت کوچیکه به هیچ کس اعتماد نداره حتی اقوامش یجوری انگار فوب وحشت از مرگ داره .
  2. تئون وقتی وینترفل رو به گند ! میکشه رمزی اسنو ( حرام زاده بولتون ) اونو اسیر میکنه رمزی یه آدم سادیسمی هست که از عذاب دادن لذت میبره به خاطره همینم انگشت و دندون و تیکه هایی از بدنش رو میبره بعدش که از پدرش تقاضای قرامت میکنن و اون جواب نمیده اخته ش میکنن و برای پدرش میفرستن **** . بعدشم انقدر رمزی بهش گشنگی میده و اونم موش این چیزا میخوره که پیر و فرطوت و موهاشم سفید میشه کاری که رمزی باهاش میکنه اونه که دیگه خودشم تئون رو نمیشناسه به خودش میگه : من ریکم ریک همون کلمه ای که از فریک میاد ... رمزی تئون رو ملازم نکرده بلکه حیون دست آموزش کزده طوری که حتی اجازه حموم کردن هم بهش نمیده که همیشه بوی گند میده. بعدش فکر نمیکنم شی به دنباله مادیات بود چون هم تقاضای تیریون رو رد میکنه هم پیشنهاده واریس رو تیکه آخره فیلمم با کتاب نمیخونه قسمته آخرم موافقم تامن خیلی اغراق داره مثلا بچه 8 یا 9 ساله اس
  3. wolfskin

بحث و تبادل در مورد موسیقی متن سریال

رامین جوادی بزرگ شده آلمانه نمیشه گفت تاثیر شرق تو کاراش نمایانه بعدشم اکثره موسیقیه متن تم کر و آوازهای مقدس واتیکان رو داره تقریبا مثله کارهای آندره بوچلی . بعدشم رامین جوادی شاگرده هانس زیمر کبیره میشه گفت تا حد زیادی تم حماسه های زیمر رو داره بعدشم موسیقی متن فیلم فرار از زندان آیرون من ( تونی استارک آخرین عضو خاندانه استارک !!!! ) از کارای دیگه شه.
  4. wolfskin

چشم سوم برن

5. wolfskin

نیاز به یه توضیح کلی در مورد ترجمه ها

نشره ویدا ترجمه ش کرده بدی نیست ولی یکم که بخونی به یه چیزهایی بر میخووری که موخت ارور میده مثلا میرسلا شده میرکلا ! کلا سی اول تو انگلیسی سی خونده میشه نه ک ویا پتایر شده پیتر دنریس رو دنریز تلفظ کن ولی اگه در کل با اینا مشکلی نداری بدی نیست چیزه فیزیکیم نداره توش ! کلا 2 جلدش جشنی برای کلاغ هاش ! 45 تومنه من تو نمایشگاه 30 گرفتم !
  6. من اصلا یه چیزی تو مخیلم داره میچرخه که بدجوری آزارم میده ! این مارتینم یه جاهایی به شعور آدم توهین میکنه ! مرض تخیل خیلی طولانیه نه دیگه خودش بگه بد خودش بگه نه !!!یکی به من بگه تیغه ی والریایی که خفن طور تیزه و همه چیز رو با اشاره ای میبره چطوری انگشتای این کتلین تالی رو فقط خراش میده اونم با مقاومتی که تیغه ش رو نگه داشته بوده بابا مثلا خنجره تیغه والریایی داشته اونم با دسته ای از استخون اژدها !!! هیچ چیزی برنده تر از فولاده الریایی نیست که جادوهم تش به کار برده میشه . مسئولین رسیدگی کنن بنده هنوز به عقله سلیم شک دارم !!!
  7. والا دیگه برای اون خان آبجیش !! ( ماشاله مردیه واسه خودش ) اسباب بازیش رو فرستاد که
  8. واقعا این قسمت حوصله ام رو سر برد خیلی دل سردم کرد از سریال ولی قسمته 6 جبران کرد
  9. من که به کتاب کاری ندارم. یا باید کلا توی سریال هم مرده فرض میشد یا با یه دلیل معقولانه تری شکست رو قبول می کردن! همون طوری که گفتم خیلی ساده می تونستن تئون رو بیهوش کنن و با خودشون ببرنش! این همه پا شدن رفتن اون جا که تئون بهشون بگه نه نمیام، اینا هم بگن باشه ببخشید مزاحم شدیم؟! عزیزه دله برادر این تئون نیست ریکه تو سریال شبیه تئون درستش کردن ریکی رمزی ساخته دندون نداره بو گند میده موهاش سفیده 20 کیلو وزن داره حموم نمیره و ... اصلا به نظره من آشا نباید میشناختش بعدشم این ریک که مردونگی هم نداره !!! میخوان ببرنش جزایر آهن جلو لابد میخوان بدن دسته بگن کسی که مردونگیش رو از دست داده مردونه تر برمیگرده !! و دیگه مردونگیش رو از دست نمیده ( مثلا از جنس آهن میشه !!!!
  10. wolfskin

ادای احترام به راب استارک در عروسی خونین

خیلی ممنون بعضی از دوستان یه چیزایی گفتن که واقعا پشیمون شدم
  11. wolfskin

کدوم موجود افسانه ایی

من میگم برن همه ی این موجودات رو پیدا میکنه و کنترل میکنه کلا یه ارتش خفن راه میندازه البته اینا تصورات خام خودمه
  12. wolfskin

محبوبترین شخصیت های سریال

من فکر میکنم مارتین خیلی تو کارش قضا و قدر رو گنجونده یجورایی انگار به این که کیفر گناهانمان را تو این دنیا پس میدیم اعتقاد داره چون کسانی که گناهانی انجام میدن درست از همون گناه مورد نفرین قرار میگیرن همون جوری که راب گناه پیمان شکنیش رو با جونش داد یا جافری که نیمه دیوانه اس و ملکه از بعضی کاراش واقعآ میرنجه کلا تو هر تراژدی یجور علتی هست که این رابطه علت و معلولی رو تحکیم میبخشه .
  13. wolfskin

چشم سوم برن

من فکر میکنم به درجه ی بالایی از دانایی برسه چون تو همه ی روایت ها چشم سوم نماد دانشه یا شایدم بتونه وستروس رو از چند بعد ببینه یعنی در عین اینکه داره با یکی حرف میزنه یا یه جای دیگه رو نگاه میکنه میتونه از دید یه عقاب هم اطرافش رو ببینه من به شخصه فکر میکنم جان اسنو پسر ریگار و آبجیه ند استارکه !!! نمیدونم چرا ولی یچیزی تو مخم رفته!!! به این معنی من فکر میکنم بتونه کل موجودات پست دیوار رو که همه از هیبتشون میترسن با دانشی که بدست میاره، کنترل کنه موجوداتی که میگن خیالیه مثل : کراکن گربه سایه :O اژدهای یخی :O ابوالهول :O تک شاخ :O شایدم توهم زدم ولی خوب اینم یه نظره . D: