رفتن به مطلب

tywin lannisters

اعضا
  • تعداد ارسال ها

81
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. من فكر ميكنم نبرد بين اژدهاي يخي و اتشين باشه!! تو دنياي warcraft اژدهاي يخي هست
  2. tywin lannisters

::.::.:: تاپیک کل کل خاندان های وستروس ::.::.::

من اگه ميخواستم سر رو نيزه بود دلم هم ميومد راب رو هم كه من ريشش رو زدم خدايان هم كاري برا داداشت نكردن خطاب به استنيس::دستت به نوم ميخورد ميسوزوندمت با اين كه ازش بدم مياد
  3. tywin lannisters

خودتان را معرفی کنید .

به تازه واردين خوش امد ميگم مطمئنم جاي راحت پول زياد براي شما خوب باشه به سمت ما بيايد
  4. tywin lannisters

شاه سلطان حسين ١٠٠٠ تا زن نداشت!!!! فتحعلي شاه ١٠٠٠ تا داشت
  5. tywin lannisters

قدرت من ميمونه تا چندين سال
  6. tywin lannisters

اي بابا رابرت زماني كه كينگز لندينگ رو برات فتح كردم خزانش تا خر خره پر بود اما اخراي حكومت ٣مليون به من بدهكار بودي يادت نره پس راجب دارايي صحبت نكن كه همه رو به باد دادي وارث تاجت هم كه كلاً لنيستر پس همه چيزتو از دارايي استورمز اند هست كه اونم در اختيار نوه منه پس هيچي نداري سبك مثل پر
  7. tywin lannisters

توانایی دنریس برای حکومت !؟

اي بابا سخت ميگيريا شما رضايت بده جوون ميشي
  8. tywin lannisters

به نفعته طرف پسرم رو بگيري ميدوني كه خودت(نيزه،قتل عام، تخريب،.....)
  9. tywin lannisters

ببين چه جوري ابروي خاندان رو بردي بايد ماهيا ميخوردنت
  10. tywin lannisters

اين درسته از خاندانت دفاع كن
  11. tywin lannisters

گمانه زنی های فصل 4 سریال

اگه منظورت بچه هاي سرسي و جيمي هست كه اونا لنيستر خالصن اينجا ادعايي نميمونه پس استاركا هم كه فقط اريا بخاري ازش بلند ميشه هر كيو بكشم اونو زنده نگه ميدارم(خوشم مياد ازش) اگان فاتح با ٣ تا اژدها كمتر از ٥٠٠٠ نفر وستروس رو فتح كرد اين كه ٨٠٠٠ انساليد داره پس از استنيس قوي تره يه شب ميدم تو خواب خفش كنن
  12. هر خانداني يه چي داره ديگه اونا اژدها دارن ما طلا داريم شما هيچ استاركا افتخار و..... البته شمام رابرت رو به عنوان يه جنگجوي بزرگ داشتيد
  13. tywin lannisters

نغمه ای از اتش و یخ و ارباب حلقه ها

ولي در مورد سياه و سفيد بودن مطلق شخصيت هاي ارباب حلقه ها ميگم نه اينجوري نبود برومير سفيد بود سياه شد و در اخر به سفيدي برگشت فرومير سياه عملكرد ولي با نفسش كلنجار رفت سفيد شد سارومان سفيد بود ولي هميشه رگه هايي از پليدي داشت و سياه شد دستيار سارومان (اسمش يادم نيست) سياه بود و اخر سارومان رو كشت!! ارباب حلقه ها شخصيت ها هميشه با نفسشون درگير بودن براي خوب يا بد بودن ولي دركل هم نغمه هم ارباب شاهكارهاي ادبيات و همينطور سينما و سريال هستن شكي درش نيست
  14. tywin lannisters

توانایی دنریس برای حکومت !؟

15. tywin lannisters

گمانه زنی های فصل 4 سریال

دوتا خاندان روبه نابودي متحد شدن مگه اين كه دست به دامن ليچ كينگ و ويچ كينگ و.... بشيد