رفتن به مطلب

Arya Starke

اعضا
  • تعداد ارسال ها

71
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Arya Starke

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

سلام به همه ی اعضای فروم و شبتون بخیر. فردا روز اول مدرسه هاست و دیگه نمی تونم روزی هفت هشت ساعت بیام تو اینترنت. سال بعد کنکور دارم باید بشینم درس خوندن و اگه خدا بخواد یه دانشگاه خوب قبول بشم. راستش فقط می خواستم از دوستان و مدیران تشکر کنم. در این یک ماه و نیم لحظات خوبی رو در کنار شما تجربه کردم و تونستم در مورد فیلم مورد علاقم بحث کنم. اول از همه از دوستِ خوبم Stannis تشکر میکنم که همیشه خواسته یا ناخواسته از من حمایت کرد. یک بار گفتی امسال کنکور دادی امید وارم یک رشته ی خوب در یک دانشگاه خوب قبول شده باشی و در همه ی مراحل زندگیت موفق باشی. King Robert تو یکی از بزرگ ترین متحدین من بودی. هر جا که هستی موفق و سلامت باشی. تالیسا خانم با وجود شما دیگر احساس نمی کردم تنها استارک فروم هستم. و همچنین از ریگار و mohammadhoseinjj و تنها استاد فروم استاد امون عزیز. خیلی دوست داشتم با tywin lannisters و Tyrion Lannister بحث های جنجالی در سایت داشته باشم ولی قسمت نشد. و همچنین از مدیران برای تمام زحماتشون و تمام کسانی که در راه ترجمه ویکی زحمت می کشند. اگه بتونم دی ماه بعد از امتحان های ترم اول سری به سایت میزنم یا شایدم یازدهم فروردین بعد از پخش اولین قسمت فصل جدید. ببخشید زیاد حرف زدم خداحافظ همگی.
  2. Arya Starke

جنوبی ها تا حوصلشون سر میره , میرن تورنومنت. چهار تا اشغال مثل خودشونو شکست می دن بعدم میشن قهرمان. اگه ادارد هم می رفت همشونو جر می داد. نه پس تو توشون پیدایی. انگار خود تیریون تو کل فیلم چه غلطی کرده. شاید اگه ادارد هم مثل جیمی شب ها با خواهرش می خوابید خیلی قوی تر میشد.
  3. Arya Starke

انگار این حرفمو خیلی خیلی جدی گرفتید. مطمعا شمشیر زن خوبیه (ولی نه به اندازه پدرم) من نگفتم پدرم اول یا دومه اما جز تاپ تن هست. خوب بیاید تاپ تن شما ها رو درست کنیم.ببینیم چند نفرن: در مهارت سر بارسیان سلمی که شکی نیست. یکی هم سر ارتور دین(البته من تاحالا اسمشو نشنیده بودم.) جیمی رابرت کوه(البته به نظرم هیچ مهارتی نداره فقط هیکلش گندس) اگه دلتون می خواد برین هم اضافه کنید. پس چهار تای دیگه چی میشن. البته اشکالی نداره چون هیچ کسی به دشمنش احترام نمیذاره و توانایی هاشو نادیده می گیره. جیمی و سرسی یک شباهت و یک تفاوت دارن: تفاوت:جیمی اول عمل میکنه بعد فکر میکنه , سرسی اول فکر می کنه بعد عمل میکنه شباهت: هیچ کدوم به نتیجه نمی رسن.
  4. Arya Starke

من نگفتم پدرم بهترین جنگجوی وستروسه ولی یکی از بهتریناس. مطمعا شمشیر زن قابلی است اما در مقابل ریکون. برن هم اگر فلج نبود شاید نبردشان به تساوی می کشید. اما اگر با من(منظورم اریا هستش) مبارزه می کرد لوزالمعده شو از حلقومش می کشیدم بیرون. راب و جان هم که حرفشو نزن. فکر کنم منظورمو بد رسوندم. منظور من این بود که هم بران و هم سندرو می تونن کوه رو شکست بدن.
  5. Arya Starke

برین(از تارث)به راحتی جیمی رو شکست داد. همانطور که برین گفت مردم می خواهند بعضی ادم ها رو زیادی گنده کنند و ازشون تعریف می کنند. ولی من هنوز سر حرفم هستم که جیمی انگشت کوچیکه ی پدرم هم نیست. همه که قدرت رابرت رو ندارند که با یه صلاح 700 کیلویی بجنگند. این شخص رو نمی شناسم و هیچ نظری ندارم. مسخره ترین چیزیه که تاحالا دیدم. دو نفر رو اسب بشینن و با چوب همدیگر را بندازند. مبارزه ی واقعی خیلی فرق میکنه. همه چیز قدرت نیست سرعت هم خیلی مهمه. بران(از بلک واتر) به راحتی می تونه کوه رو شکست بده یا حتی خود سندرو. -------------------------------------------------------------- حرفای شما درست کینگ رابرت , ولی من نمی تونم پدرم رو ول کنم و طرف شاه کش یا هر کس دیگه رو بگیرم. زمستان در راه است , گرگ تنها میمیره ولی گله زنده میمونه.
  6. Arya Starke

یعنی شما تو مهارت داشتن ند شک دارید؟ نکنه مبنای شما برای قضاوت نبرد بین جیمی و ادارد است(فصل 1 قسمت 5). اگر بخاطر این می گید واقعا در اشتباهید چون ادارد سنش خیلی رفته بالا. اگه 17 سال پیش در مقابل هم قرار می گرفتن ادارد تو پنج ثانیه جیمی رو تکه پاره می کرد.
  7. منظورتونو متوجه نشدم
  8. من منظورتون رو متوجه شدم ولی شما طوری بیان کردید که انگار دارید شمالی ها رو تحقیر می کنید.
  9. متاسفانه همیشه سکه طوری می افتاد که تارگرین ها دیونه می شدن. ریگار هم هنوز وقت داشت دیونه بشه. این کارا تو خون ما استارک ها نیست. امیدوارم منظورتون برادر من نباشه. برادر من خودشو شاه وستروس خطاب نکرد , بلکه شاه شمال(اونم خودش نگفت پرچم دار امبر ها برای اولین بار گفت) ما وستروسی ها از همون اول جنگجو بودیم ولی والریایی ها چیزی جز چوپون نبودند. فکرنکنم افتخاری داشته باشه. رابرت و پدرم وستروسو از شر شاه دیونه و ریگار افسرده نجات داد و مردم یک نفس راحت کشیدند. حالا خانوم بلند شده میگه وستروس حقه منه (منظورم دنرییسه). افتخار هم میکنه و میگه خون والریا کبیر تو بدن منه. بدترین قسمتش اینکه هرجا میره میگه "من دنریس استورن بورن هستم" وقتی اینو میشنوم دلم میخواد سرمو بکوبونم به دیوار. چون ما شمالی ها اون خدایان دروغی شما رو قبول نداریم و اون مراسم مسخره قسم خوردن. تو اون مراسم چیز های زیادی میگین از جمله دفاع از مظلومین. ما شمالی ها 8317 ساله که این کارو داریم می کنیم لازم نیست که قسم بخوریم. بعد مثلا اوناییه که قسم خورده بودند چیکار کردند؟!؟!؟!؟
  10. Arya Starke

این یکی امضات واقعا عالیه استاد.
  11. Arya Starke

استاد امون امضای جدیدت مبارک. ولی در انتخواب کلمات کمی اشتباه کردید. انتقام که برای ما استارک هاست. عدالت هم که بزرگ ترین صفت استنیس. خون شاید منظورتون خون مردم بی گناهی باشه که اگان فقط برای اینکه حوصله اش سر رفته بود ریخت. ولی اتش مختص خاندان تارگرین است.
  12. واقعا فکر می کنی ویسریس یا بچه های ریگار وقتی بزرگ می شدند مرگ پدر و پدر بزرگشان را فراموش می کردند؟ در اولین موقعیت یکی یکی خاندان هارو یا نابود می کردند یا تبعید. اینقدر از ریگار دفاع نکنید. همه ی تارگرین ها یک رگ دیوانگی دارند. شاید ریگار چند سال دیگه می زد به سرش و مثل باباش میشد.
  13. حرف استنیس درسته. چطور زمانی که شاه کش بخاطر نجات مردم شاه دیونه رو کشت کارش درست بود ولی کار رابرت و استنیس شکستن قسم محسوب میشه. در ضمن خود شماها وقتی استنیس با برادرش همراه شد گفتین قسمش رو شکسته ولی مطمعا اگر بر علیه برادرش بر می خواست شما ها میگفتین که تمام براتیون ها خویشاوند کشند.
  14. Arya Starke

معادل های مناسب و شیوه های نگارش برای ویکی

در زیر نویسی که من برای فیلم داشتم این طور معنی کرده بودند "با قدرت رشد کن" نمی دونم درسته یا نه
  15. Arya Starke

دوستان عزیز میشه درباره ی قلعه "گری واتر واچ" توضیحاتی بدین. مثلا چه کسی ساخته؟ الان تحت کنترل چه کسیه؟ ایا محاصره شده؟ در برابر کدام ارتش ها مقاومت کرده؟ و.........