رفتن به مطلب

stannis-baratheon

اعضا
  • تعداد ارسال ها

17
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. stannis-baratheon

ارت های کارتونی

پرستشگران R'hllor برای بازگرداندن سپیده دم ویکتوریان گریجوی
  2. stannis-baratheon

ارت های کارتونی

سلام بر همگی امیدوارم این شخصیت کمیک رو بشناسید deadpool بر روی تخت پادشاهیه وستروس
  3. stannis-baratheon

بحث و تبادل نظر در خصوص کمیک بازی تاج و تخت

کمیک ها عالین .یک دید گاه جدید از داستان نغمه یخ وآتش .شخصیت ها عالی طراحی شدن
  4. stannis-baratheon

شایعه ها و اسپویل های فصل 4 سریال

دوستان امکانش هست در فصل 3 دنریس به پایتخت حمله کنه ؟ یا درگیریه استانس با وایت والکرارو نشون بده؟ فقط اسپویل نکنید فقط با بله یا خیر جواب بدید ممنون میشم
  5. stannis-baratheon

ادای احترام به راب استارک در عروسی خونین

راب استارک عزیز من استانس از خاندان براتیون در اول اسمم در اینجا اعلام می کنم که خیلی ناراحت شدم وقتی قسمت 9 از فصل 3 رو دیدم ولی کاش یکم بیشتر به حرف بانو کاتلین استارک گوش می دادیو با والدر فری در نمیوفتادی و یکم بیشتر به جای عشق روی جنگ تمرکز داشتی
  6. stannis-baratheon

توانایی دنریس برای حکومت !؟

فکر نکنم استانس کسی که خیلی مصمم و با اراده داره برای تصرف تختو تاج می ره بخواد با یک تارگرین تختو تقسیم کنه یا برای اون بجنگه تنها یک پادشاه وجود داره اونم استانس براتیونه by right همچین اتفاقی نمیفته و تصمیمی هم که براشون گرفت فقط خنده بود ناظر : اسپویل حتی به صورت غیر مستقیم ممنوعه ، متن مورد نظر در اسپویلر قرار گرفت .
  7. stannis-baratheon

من هنوز نمیدونم چی قراره سر تخت و تاج بیاد. حتی نمیدونم استانس شاه میشه یا نه ولی امیدوارم که بشه ولی فکر نکنم با تارگرین ها کنار بیاد
  8. stannis-baratheon

بحث و تبادل در مورد موسیقی متن سریال

من واقعا خیلی از موسیقیه متن سریال راضیم حرف نداره موسیقی های مورد علاقم 1=warrior of light 2=the night is dark 3=The King's Arrival 4=small pack of wolves 5= the nights watch 6=Finale_2 7=I Will Keep You Safe 8=Mother Of Dragons 9=A-Lannister-Always-Pays-His-Debts 10=I-Have-To-Go-North 11=mhysa
  9. stannis-baratheon

نقدی بر بازی game of thrones

من بازی رو دارم ادامه میدم الانم در red keep گیر افتادم نمیدونم باید کجا برم .ولی بخطر داستانش بازیش میکنم در کل بدک نیست .
  10. جالبه من خودم خیلی به سایت سر میزدم ولی با خودم گفتم بهتره دیگه عضویت رو در فروم شروع کنم کلا یکجورایی وابسته شدمه به سایت ولی هدف اصلیم تصرف تاج و تخته
  11. 1 :FIGHTING IN THE WAR MAKE YOU A SOLDER......beric dondarrion 2:brathion solder:we too far from the gate......... fire....there archer......hundreds well die..... stannes:.....thousand s..........come with me and take this city 3:MELISANDRE:this war is just begun ....it well last for years... .... tousands well die at youre command.....you well Betrayal the man serving you ......you betrayal your family ..... you well betrayal every thing you want some day ..... and all be worthiness ..... because you are sons of fire....you are warrior of the light.....you are put aside the pretenders to the throne.....you well be king....
  12. stannis-baratheon

توانایی طرح جنگی دنریس تارگرین بدون مورمونت و سر باریستان سلمی هیچه ولی خداییش خطرناکه ولی استانس زودتر بر روی تخت میشینه امیدوارم وآتیشش جلوی LORD OF LIGHT و قدرت ملیساندارا هیچه FOR THE NIGHT IS DARK AND FULL OF TERRORS
  13. سلام بر همگی من هدفم از ارسال این تاپیک این بود که دوستان در مورد عضویت ودلیلش در فروم بیشتر صحبت کنند .ممنون میشم اگر هدفتون از عضویت رو در اینجا بیان کنید ممنون
  14. سلام ببخشید یک سوال. داستان استنس که به گریجوی ها حمله می کنه رو میشه دقیق توضیح بدید؟ ممنون
  15. stannis-baratheon

خودتان را معرفی کنید .

دوستان شاهین شهری اینجا اگه کسی هست pm بدید لطفا خوب میشه اگه با همشهری های عزیزم آشنا بشم