رفتن به مطلب

m-ali

اعضا
  • تعداد ارسال ها

23
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

1

اعتبار در انجمن

4
  1. m-ali

::.::.:: تاپیک کل کل خاندان های وستروس ::.::.::

درود بر برثیون!!!!! All hail to Stannis Baratheon All hail to his victoris!
  2. m-ali

خوب حالا این دلایل قابل قبول دقیقا چیان؟ من که جدید اومدم و بحث های تاپیک های قبلی رو هم ندیدم
  3. m-ali

شما خون خودتو دقت نکردی؟ یک شیشم اندلی یک شیشم اژدها یک شیشم والرین یک شیشم نخستین انسان یک شیشمای بقیشم نامعلومه! اصلا من نمیدونم این خون شما مگه بستنی مخلوطه؟ تازه استاد باید به این توجه داشته باشی که از اونجایی که صنف تو صنف استادیه به هیچ عنوان تارگرین محسوب نمیشی تو به مملکت خدمت میکنی نه به خاندان!
  4. m-ali

شخصیتهای فصل 4 چرا اینجوریه؟!!

دوستان میشه لینک این کتابای زبان اصل رو به من بدین؟
  5. دوستان اگه خواستین بیاید به این سایت جای خوب و صمیمی و باحالیه : pioneer-life.ir من خودم اونجا عضوم خوشحال میشم شما هم بیاید
  6. m-ali

من با تارگرین ها عملا مشکلی ندارم رابرت عملا یه آدم احمق بود. ولی خودتون قضاوت کنید برثیون ها سیصد سال بهتون وفادار بودن وقتی ریگار لیانا رو با خودش برد رابرت آیریسو بهانه کرد تا تارگرین ها رو بکشه کنار و لیانا رو پس بگیره شما تارگرین ها میگید آیریس استثناست پس چطوری همه ی برثیون ها رو بد میدونید؟ من الان نمیتونم بگم رابرت استثناست؟ نه خدایی!!! ولی اینو هم قبول کنید که برثیون نژاد برتره هم خون شما تو رگاشه هم خود نخستین انسان ها کسی انکار نکرد که دنریس آزور آشاییه شما هم افتخارات زیاد دارید استارک ها هم همینطور ولی خاندان برتر برثیونه! به نظر من آخرش کلا معلوم میشه که استنیس آزور آشایی نبوده و جان اسنو هم شاهزاده ی موعود نیست و فقط نیمه تارگرین نیمه استارک بوده نه بیشتر. و بعد معلوم میشه که قدرت استنیس واسه اینه که شاهزاده ی موعوده اون باید استارک ها و تارگرین ها رو به سمت پیروزی بر آدر ها متحد و رهبری کنه!
  7. m-ali

تاپیک درخواست آواتار

آواتار خوب از پتایر بیلیش ندارید؟
  8. m-ali

شاید برثیون ها حرامزاده باشن ولی شما لنیستر ها خواهر و برادر هاتون هم باهم رابطه دارن!
  9. بله استاد ولی باید به مارتین اعتماد کنیم چون خودش فیلمنامه رو نوشته من طرفدار برثیونم ولی اصلا طرفدار افکار رابرت نیستم بین تارگرین ها ریگار خیلی آدم بزرگی بوده ولی باید قبول کنید که این دنریس خیلی از خود راضیه!
  10. این افعی سرخ دقیقا کیه؟ تو فصل سوم سریال هیچ اثری ازش نبود!
  11. تازه باید اون سی هزار تای دوم رو هم کنترل کنه!
  12. استنیس جان من خودم طرفدار استنیسم حتی اگه آخر داستان معلوم بشه یه شخصیت حاشیه بوده(به دل نگیر از این مارتین زرافه بعید نیست!) ولی نمیشه جمله ی یه نفر رو دستکاری کرد! در ضمن استنیس هم نمیتونه کاری کنه به قول جورا مورمونت یه هیولا تو هر مرد وجود داره بهش یه شمشیر بده و اون بیدار میشه این یه جنگه نمیشه توش افراد بیگناه کشته نشن نمیشه توش تجاوز نشه و... اگه یه بادشاه بخواد 30000 نفر رو کنترل کنه 30000 تای دیگه برای اینکار لازم داره
  13. الکی نیست که به مارتین میگن شاه لغات نمیدونم این جمله ها رو از کجاش در میاره
  14. تیریون لنیستر: برای شاهتون نجنگید برای پادشاهی اون نجنگید برای افتخار نجنگید برای غرور نجنگید برای ثروت نجنگید چون هیچی نصیبتون نمیشه این شهر شماست که استنیس میخواد تصاحب کنه! این دروازه ی شماست که داره میکوبه! اگه وارد بشه این خونه های شماست که اون میسوزونه! طلای شماست که میدزده! زنان شماست که بهشون تجاوز میشه! اونا مردای خیلی شجاعین که به دروازه های ما ضربه میزنن... بیاد بریم بکشیمشون!!!
  15. اون بزرگترین کشتی جهان نیست یا سریعترینش ولی اون مال منه! پتایر بیلیش به سنسا