رفتن به مطلب

جوری کسل

اعضا
  • تعداد ارسال ها

225
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

1 دنبال کننده

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    من عاشق اسپویل هستم!

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. جوری کسل

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هشتم Hardhome

چند صد تا قبیله که با کوچک ترین حرفی شکم هم دیگه رو پاره می کنن ، و خیلی ادعاشون میشه که همه حق صحبت دارن ؛ بعد هیچ کس نظری نداره به جز دو نفر!!! طرفدار نسبی استارکها: شاید باورت نشه ، ولی من فرق "خونه بزرگ" با "قلعه" رو متوجه میشم. جدی میگم. تا اونجایی که من از کتاب سوم یادمه ، اشاره نشده وال جنگجو باشه. اصلا حرف من سر جنگجو بودن نبود. اون صحنه از نظر من مسخره بود. کیوان: حالم به هم میخوره یکی مثل مرد حرفشو نمی زنه ، همه ـش گوشه کنایه میزنه. اوه ، اوه. در مورد این کلمه "مرد" توضیح بدم ، که به نصف فروم بر نخوره و ناراحت بشن. منظورم از مرد بودن ، جنسیت (مذکر و مونث ؛ Man و Woman) نبود. یعنی یکی به جای اینکه حرفشو رک و پوست کنده بزنه ، همه ـش کنایی حرف بزنه. یعنی الان کار به جایی رسیده که باید سر وحشی بودن شمال دیوار بحث کنیم؟؟؟ مسلما وحشی ترین قوم نغمه نیستن. از دوتراکی ها متمدن ترن. اهن زاده ها هم زشته ادمی رو باهاشون مقایسه کنیم. اهن زاده ها فقط چند پله بالاتر از حیوانات هستن. فصلاشون رو که خوندی؟ با عقایدشون هم اشنایی ، نه؟ تمام فکر ذکرشون قتل و غارت و تجاوزه. این سه تا کلمه ویژگی چه جور موجودیه؟؟؟ و اما اهالی شمال دیوار یخی. اون جمله "با فرهنگ ترن" خیلی با حال بود. این که زورت میرسه بری دختر مردم رو بدزدی میشه فرهنگ؟!!!؟ میان جنوب دیوار ، اسایش و گرما و..... رو دارن ؛ بعد میگن بیا تفریحی دختراشون رو بدزدیم ، خودشون رو بکشیم و اموالشون رو غارت کنیم ، میشه فرهنگ؟!؟!؟ چون شما کاملا یه طرفه به قضیه نگاه میکیند ، بحث فایده ای نداره. اون دیسلایک هم فکر نکنم جورامون موافق باشه. تو اردا این کارو کردن فایده نداشت. می خوای پستم رو ویرایش کنم ، زیرش بنویسم "کیوان این پست را دیسلاک کرده" ؟ (البته فکر کنم باید اسم تمام اعضای فروم رو بنویسم) رنلی: چه هدفی داری لایک میکنی ، بعد پس میگیری؟ خوب پست رو تا اخر بخون ، شاید با اولاش موافقی ، اخرشو خوشت نمیاد.
  2. جوری کسل

خوشحال شدم که نظر و ادبیاتم براتون جالب بوده.
  3. جوری کسل

اشتباه برداشت نکنید بانو ، قصد بی احترامی نداشتم. ولی خیلی مسخره است ، تو جایی مثل شمال وحشی ، این همه مرد لال شدن ، یه خانوم باید ازشون دفاع کنه.
  4. جوری کسل

اومدم 10 بدم ، دستم لرزید 1 دادم. قسمت مربوط به جان چی داشت که همه کف کردن؟ بخش سانسا خیلی خوب بود ، بلاخره این زبون بسته به حرف اومد. دیدن وضع شهبانوی گیسو طلایی وستروس لذتی داشت ، وصف نشدنی. لیدی اریا هم که بود. ولی بخش جان همه چی رو ضایع کرد. از قسمت های دنریس خوشم نیومد. بیشتر به خاطر قیافه و بازی افتضاح املیا کلارک. قسمت های جان کلا باگ بود. 50 تا مرد کله خر و ناجور اونجا وایسادم ، بعد زنه قدقد میکنه. یه مشت صحنه ها و دیالوگ های کلیشه ای موقع خداحافظی. از همون جا معلوم بود زنه اخرش میمیره. وقتی دروازه رو بستن اون همه ادم بیرون بود. بعد وایت ها چند هزار نفر ادم رو ول میکنن ، حمله میکنن به چند نفر ادم تو قلعه. تو قلعه ساکت بود ، بعد که بیرون رو نشون داد چه بلبشویی به پا بود!!! جان برگشت که مثلا چه غلطی بکنه؟؟؟ اصلا چه طوری وارد قلعه شد؟ جنگیدنشون هم خیلی مسخره بود. وقتی که به راحتی می تونست بکشه ، پرت میکنه ؛ بعد هم با ته نیزه میزنه. تو اون خر تو خری یه قایق برای خدمت به لرد فرمانده حاضر بود. اره دیگه ، مردم ترجیح دادن شنا کنن! در اخر هم ، من که چیزی تو صورت جان ندیدم. چمیدونم ، ترس ، نا امیدی و ..... شاهدش هم این عکس:
  5. جوری کسل

گردهمایی اعضای سایت .

نظرات داره مثل پارسال پیش میره. اول اختلاف سر روزش ، حتما بعدش سر ساعتش ، اخر سر هم مکانش. خوب مثل پارسال برید پارک بهتره که. نمایشگاه جای درست حسابی نداره که بشینی ، اونجاهایی که هم یه ذره سایه است و هوا خوبه ، اینقدر شلوغه ادم پشیمون میشه. -------------------- جورامون چرا تو سایت اردا اعلام نکردید اقای علیزاده پنجشنبه میاد نمایشگاه؟
  6. جوری کسل

خودتان را معرفی کنید .

سلام منظورتون از عکس پیش فرض ، اواتار هستش؟ سمت چپ بالای صفحه به قسمت "کنترل پنل کاربر" برید. سمت راست روی "پروفایل" کلیک کنید ، بعد هم به قسمت "ویرایش اواتار" برید. تو صفحه جدید به طور کامل توضیح داده. متاسفانه عکس درست حسابی از گالبرت پیدا نکردم. تو ویکی انگلیسی هم فقط همین سه تا عکس موجوده: http://awoiaf.westeros.org/index.php/Category:Images_of_Galbart_Glover شاید تو پینترست سرچ کنی ، بتونی چند تا عکس خوب گیر بیاری. یه موضوع دیگه. بهتره عنوان پست رو پاک نکنی.
  7. جوری کسل

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

بعضی جاهاش رو فهمیدم ، ولی بیشترش رو متوجه نشدم. 4-5 تا سایت رفتم ، هر کدوم یه چیز نوشته بود. ملکه:
  8. جوری کسل

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود اول The Wars to Come

وقتی می خوای پست های کیوان رو بخونی باید یه دیکشنری هم کنار دستت باشه. خوب مگه معنی همین کلمات رو بگی منظور رو به طور کامل نمی رسونه؟؟؟ خوب اسم لرد ادارد رو اوردی ، دیگه صلاح نیست سکوت کنم. این جمله ی قرمز شامل ند هم میشه؟ یا فقط اون سه موردی که مثال زدی؟؟ خودت از این حرفت خنده ات نمیگیره؟ شما که ند استارک رو خشک مغز ترین ادم وستروس میدونید ؛ به نظرتون یه لحظه بین انتخواب یکی از اعضای خانوادش و اسم خاندانش تردید میکنه؟ ویرایش: از اول هی گفتم یادم باشه بذارم تو اسپویل ، اخر سر یادم رفت. کسی ندید ، این موقع شب همه خوابن. حالا تاپیک رو زدم حسابی بحث می کنیم.
  9. جوری کسل

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

نه ، به بچه ها چیزی نگفته بودن. یکی گفته بود چرا لینک دانلود سریال رو قرار نمی دید. بعد یکی دیگه گفت از موقعی که سایت وینترفل کتابو پولی کرده ، تنها منبعمون سریاله. یکی دیگه اومد ، عوضی اینقدر بی**** بود ، به خانواده م.م.استارک توهین کرد ؛ بعدش هم دو نفر از اعضای سایت وینترفل ، به رگ غیرتشون برخورد ، اومدن اون دو نفر دیگه رو مورد عنایت قرار دادن. دست اخر هم ، مورس زد همشون رو ترکوند. اون دیگه مشکل خودشونه. بچه های این سایت چرا باید زیر اسم کس ِ دیگه ای کارکنن؟؟؟ مثل دو تا کتاب دیگه ، یه ترجمه ی بی نقص تحویل میدن ، اینقدر هم ادعا ندارن.
  10. جوری کسل

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود اول The Wars to Come

اول از همه ، خوشحالم سریال شروع شد ، و سایت جون دوباره گرفت. دوم اینکه ، چرا نظر سنجی نداره؟!؟!؟ خوب مثل همیشه ، قسمتی که اریا نداشته باشه ، به درد عمه ـشون میخوره. واقعا از این دختره زشت تر گیر نیاوردن جای بچگی سرسی بزارن!!!!! قسمت های سرسی ، مثل همیشه نفرت انگیز. حذف کردن ایلیریو اشتباه بزرگی بود. فقط سریال بین ها رو گیج میکنن. قسمت های میرین هم مثل فصل قبلی ، چرت و پرت. خدا کنه رابطه ی میساندی و گری ورم رو ادامه ندن. به جز چندش اور بودنش ، احمقانه هم هست. شما که اینقدر از کم بود وقت مینالید ، پس این شر و ور ها چیه؟ به نظرتون دنریس خیلی زشت نشده؟ موهاش هم کم کم داره طلایی میشه ، از اون طرف موهای شاه کش داره قهوه ای میشه. قسمت های دیوارش خوب بود(به جز قسمت مبارزه جان و اون پسره که عاشقشم ) مثلا ملیساندرا قرار بود همه چیزش قرمز باشه. تو سریال یه لباسش قرمز بود ، که اونم به فنا رفت. چه قصدی داشت اون سوال رو از جان پرسید؟ نکنه دوباره میخواد بزنه تو کار سایه مایه! قسمت مکالمه ی جان و استنیس خیلی کوتاه بود. و شاید اصلا قرار نباشه اون پیشنهاد رو بهش بده. ادم از بعضی شخصیت ها بدش میاد ، ولی از بعضیا واقعا متنفره. نمونش سیلیس . اَه ، اَه ، زن اینقدر نفرت انگیز. دلم برای استنیس میسوزه. قسمت دره هم بد نبود. کاش سانسا به جای اینکه قدش رشد کنه ، مغزش رشد می کرد. بعضی جاها داره فیلم هندی میشه. اریا تا دروازه خونین میره برمیگیرده. سانسا از کنار بریین رد میشه. بازیگر کوان هم خوب نبود. -------------------------------------------------- حیف که این دو ماه سرم خیلی شلوغه ، نمی تونم تو بحثا شرکت کنم. ولی بی انصافیه ، هر موجودی که اندازه ی یه نخود عقل و شعور داشته باشه رو با دنریس مقایسه کنیم. چیزی که مثل روز روشنه اینه که استنیس هر قصدی میتونه داشته باشه برای سفر به شمال ، به جز کمک به نگهبانان شب. -------------------------------------------------- کسی نمی دونه وایمن مندرلی رو حذف کردن یا نه؟؟؟ اگه نقشش رو بدن به بیلیش اِند بی انصافیه. راستی اوشا تو فصل شش حضور داره.
  11. جوری کسل

زیرنویس فصل پنجم سریال بازی تاج و تخت

فقط جون هرکی دوست دارید ، از این اصطلاحات/لقب های سایت وینترفل استفاده نکنید. مثل قدمگاه پادشاه ، یا آویژه. این آویژه رو اعصابم پشتک وارو میزنه.
  12. جوری کسل

زیرنویس فصل پنجم سریال بازی تاج و تخت

لینک زیرنویس قسمت اول خرابه. لطفا رسیدگی کنید.
  13. جوری کسل

تبریک تولد

اینترنت احمق ما 5-6 روز قطع بود ، به هر حال. نورث ولف تولدت مبارک ، برات ارزو میکنم همیشه در کار و زندگیت موفق باشی.
  14. جوری کسل

هابیت

به جز جلد 3 و 4 "داستان ها ناتمام" بقیه ی کتابا توسط اقای علیزاده ترجمه شده. پارسال تو شهر کتاب پارس اقای علیزاده گفتن قصد دارن دو جلد دیگه هم ترجمه کنن. اینجا هم اطلاعات مفیدی هست: http://arda.ir/books/
  15. جوری کسل

تبریک سال نو

سلام به همه اعضای محترم سایت. عیدتون مبارک باشه ؛ و امیدوارم سالی پر از شادی ، خوشحالی و خنده در کنار خانواده هاتون داشته باشید. توجه کردین که مدیرای سایت هیچ عیدی ای ندادن؟ البته پارسال هم ندادن ، ولی بخاطر ترجمه کتاب پرنسس و ملکه که کینگ رابرت عزیز انجام داد ، زیرسیبیلی رد کردیم.