رفتن به مطلب

روس بولتون

اعضا
  • تعداد ارسال ها

215
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

3

تمامی ارسال های روس بولتون

1. روس بولتون

عکس شخصیت های کتاب

اگه روس بولتون هست بگید که منم دانلود کنم!
  2. روس بولتون

هویت جان

من تو یکی از این سایت های خارجی خوندم که جان اسنو یه برادر دوقلو داره،ند استارک بعد مرگ لیانا قل با قیافه تارگرینی رو میده به آشارا دین و قل استارکی رو خودش بزرگ میکنه،حالا اون قل میتونه اگان باشه یا شاید هم یکی دیگه،این ماجرا هم دقیقا میشه نغمه ای از آتش و یخ! این فرضیه ای که جان و میرا رید خواهر و برادر باشن قابل تامله! ---------------------------------------------------------------------------- یه سری تئوری های جالبی هم تو اینترنت پیدا میشه مثلا: نریانی که بر دنیا چیره میشه رو همون برن استارک میدونن که با کمک آزورآهای یا دنریس و پرنس وعده داده شده که همون جانه با آدر بزرگ میجنگن ولی این که پیروز میشن یا میبازن معلوم نیست!تو کتاب اول بود که جورا مورمنت میگه دوتراکی ها میگن علف های سفید یه روزی کل دنیا رو میپوشنن و این میتونه یه جوری پیش بینی شکست انسان ها در مقابل آدرها باشه! یا مثلا این که دنریس عاشق جان میشه و نقش نیسا نیسا رو براش بازی میکنه و جالب ترینش این که لایت برینگر شمشیر نیست بلکه کنایه از یک شخص خاصه که میتونه همون جان اسنو باشه!
  3. روس بولتون

بیوگرافی بازیگران سریال بازی تاج و تخت

ممنون از استنیس براتیون گرامی بابت این بیوگرافی. این کیت هرینگتون هم واسه خودش اشراف زاده ای بوده و ما خبر نداشتیم! تو انگلیس هم دیوار دارن که بفرستنش اونجا؟؟!! فقط یه توضیح میدادین که این القاب انگلیسی داستانش چه جوریاس؟مثلا سر الکس فرگوسن لقبش بالاتره یا بابای کیت هرینگتون؛کلا توضیحاتی از این دست!
  4. روس بولتون

کدام رهبر بازی تاج و تخت هستید؟

You are a true Lion, above the wolves and stags. You are more clever than most, an able marshal, and a master of political intrigue. You put your family above all else, the needs of the few before the needs of the many--or the needs of the one for that matter. Your daughter seeks to be you in every way, but you realize her brashness is a bad weakness and so favor your elder son. But he is too honorable to truly be you, and so that leaves your dwarf. Tyrion is you writ small, but with so much more waiting to be realized. If you'd only take better care of Tyrion, you'd realize he's the truest Lion of the den. منم که تایوین لنیستر شدم! نمیدونم روس بولتون داره یا نه؟! ------------------------------------------- بن نبودن چه حس خوبی داره!
  5. والا من خیلی احساسات ضد و نقیضی نسبت به شخصیت های کتاب دارم! مثلا از ریگار خوشم میاد چون یه تنه تارگرین ها رو به فنا داد و توسط رابرت خورد و خاکشیر شد؛از ادارد خوشم میاد چون آیس رو داشت و کم حرف بود؛از هاستر تالی خوشم میاد چون هر کاری که از دستش برمیومد رو واسه خانوادش انجام داد و مصداق خانواده،وظیفه،شرافت رو کامل به جا آورد و بعد مرد و خیلی های دیگه! اگر هم دقت کنید میبینید که یه شخصیت میتونه هم مورد علاقم باشه و هم مورد تنفر! در آخر فقط و فقط یه نفره که واقعا عاشقشم و اون هم کسی نیست جز ارباب دردفورت،محافظ شمال و رئیس خاندان بولتون((Roose Bolton)) کارا و اعمال شخصیت ها واسم مهم نیست بلکه خصوصیات رفتاریشون واسم خیلی مهمه مثلا همین روس بولتون عین خودمه!تن صداش پایینه،آروم و کم حرفه و همیشه چهره خونسردی داره! یا کول بودن بریندن ریورز در کتاب و کلا مواردی از این دست! البته بی عیب و تقض ترین شخصیت کتاب ها بدون شک کسی نیست جز تایوین لنیستر افسانه ای!
  6. روس بولتون

بازی Age of Thrones

ممنون! حتما خبرش رو بده...
  7. روس بولتون

بازی Age of Thrones

آقا توضیح بدبد این بازی چه شکلیه! دانلود کردم وای فای هم وصله ولی اصلا سروری پیدا نمیشه! یه راهنمایی واسه بازی کردنش هم منتشر کنید بدک نیست!
  8. خیلی هم عالی! مطمئنا تماشای روایت تلویزیونی کتاب پنجم و نیمه دوم کتاب چهارم بسیار جالبه!
  9. روس بولتون

Got و BB در پی دفاع از عنوانهای سال گذشته خود در TCA

انصافا امسال حق بازی تاج و تخته!بدون شک...
  10. روس بولتون

افعی سرخ|کوه: جنگ با دشمنی قدیمی

عجب نبردی درپیشه!
  11. نمیشه گفت احتمال مرگ کدوم یکی از این افراد بیشتر از اون یکیه چون ما در وستروس به سر میبریم! فقط امیدوارم در آخر داستان سه اژدها سوار همون سه تایی باشن که تو این فروم به اندازه کافی راجع بهش بحث شده!
  12. روس بولتون

خبرهایی از فصل 5 سریال!

روس بولتون: (اگر کتاب را نخوندی، نخون این اسپویل را :دی) آقا من کتاب رو خوندم از اسپویل خبری نیست! منظور از کم رنگ شدن تغییر جزئی توی روایت داستان و اضافه شدن مکان های جدیده که نقشی برابر بارانداز و دیوار و... تو داستان دارن! این قضیه خیلی راحت باعث میشه عده زیادی بیان بگن آقا این دورنیش ها نچسبن و چه میدونم سان اسپیر کجا و دراگون استون کجا و از این صحبتایی که بوی مخالفت میده!
  13. روس بولتون

خبرهایی از فصل 5 سریال!

یه نکته ای که تو فصل بعد هست احتمال اعتراض سریال بین ها به این موضوغ که نقش کاراکترهای اصلی کم تر میشه و یه سری شخصیت جدید وارد میشن و... این موضوع واسه کتاب خون ها عالی و واسه سریال بین ها بد میشه؛فقط میمونه هنر سازنده ها که چه جوری یه فصل جذاب و پربیننده درست کنن!
  14. روس بولتون

رویای تب دار؛مصاحبه با اهالی شب!

خلاصه ای از داستان: کاپیتان ابنر مارش که اخیرا بیشتر کشتی هایش را از دست داده و شرکت کشتیرانیش در وضعیت خوبی به سر نمیبرد پیشنهاد وسوسه کننده ای از شخصی به نام جاشوا یورک دریافت میکند؛پیشنهادی که زندگی کاپیتان را برای همیشه دستخوش تغییر خواهد کرد. به راستی که جاشوا یورک کیست و به دنبال چی چیزیست؟
  15. روس بولتون

رویای تب دار؛مصاحبه با اهالی شب!

سر دانکن عزیز موافقم که یه سری ایده های این کتاب قدیمی شده ولی تصور این که این ایده ها اون زماتن چه جوری کولاک کرده واقعا حس خوبی به آدم میده و باعث میشه خواننده بگه این مارتین عجب نویسنده فوق العاده ایه! همین موضوع که این کتاب اون موقع چه قدر پرطرفدار،تازه و شاهکار بوده ارج و قرب مارتین رو کلی میبره بالا! راجع به برده داری هم به نظرم همون چندتا شخصیت جانبی که تو کتاب بودن مثل سرکارگر و... به اندازه کافی تونستن برده داری رو بهمون نشون بدن ولی درست میگی که خیلی کامل تر از اینا میشده به اون بحث پرداخت!
  16. به شدت با سخنان گهربار مانوئل راجع به دنریس موافقم! دنریس میاد آنسالیدها رو آزاد میکنه و مبگه آزادید که برید انگار اونا هم میگن:چشم خانوم ببخشید که زحمت دادیم...با اجازه؛و میرن سراغ دام داری و کشاورزی! این قضیه راجع به همه برده هایی که دنی آزاد کرده صدق میکنه. ولی کلا خیلی خوشحال کننده میشه که نتیجه تمام کارهای دنریس طوفان زاد از خاندان تارگرین شکننده زنجیرها کالیسی وایس دوتراک و ملکه به حق هفت پادشاهی فرو رفتن شمشیر آندالها تو بدنش باشه،حالا لازم نیست یه دفعه ای باشه هرچی بیشتر طولانی و عذاب آور باشه بهتره(رگ بولتونی زد بالا.)!! فقط تکلیف استنیس و اگان بلک فایر معلوم نیست که اونم امیدوارم باهم کنار بیان یه جوری که استنیس آخرش زنده بمونه! ---------------------------------------------- اگه یه سری اتفاقات رمانتیک هم بیفته چندان بدک نیست؛مثلا آریا بی خیال بی چهره ها بشه یا بی چهره ها بی خیال آریا بشن و گندری و آریا یه جوری به هم برسن و باعث تداوم نسل براتیون ها و استارک ها بشن.اگه تازی هم سروکلش پیدا بشه و با سانسا وصلت کنه که دیگه عالی میشه. در آخر روس بولتون هم در صورت شکست ارتش شمالی ها از استنیس،فرار کنه و بعد این که همه چی تموم شد برگرده تا پوست کن های دردفورت منقرض نشن! این وسط هم سرسی زنده بمونه تا ویرانی لنیسترها و مرگ همه کسایی که دوستشون داره رو به چشم ببینه یعد یه سلاطونی طاعونی چیزی بگیره و بره هفت جهنم!
  17. روس بولتون

محاکمه ای از یخ و آتش (صندلی داغ)

سلام! یه کمی دیر رسیدم ولی خب به هرحال رسیدم! 1)آقا خوش میگذره؟چه خبرا؟ 2)کتاب رویای تب آلود رو خوندی؟نظرت راجع بهش چیه؟ 3)به نظرت مارتین میرسه سری نغمه رو تموم کنه یا زبونم لال... 4)اگه بهت بگن یه پول کلان بهت میدیم که میتونی باهاش یه دونه از این سه تا کار رو بکنی کدوم رو انتخاب میکنی؟جمع کردن یه ابر سیستم که واسه سالیان سال کافی باشه؛خریدن دوتا کنسول تازه وارد(ps4وxbox1)با کلی بازی اورجینال؛خریدن یه سیستم صوتی تصویری خفن با کلی فیلم 1080 بلو ری اورجینال! 5)شرافتمندانه و سر به زیر یا سرکش و مغرور؟ 6)دو تا بانوی وستروسی رو انتخاب کن؟یکی واسه جویدن خرخره و اون یکی هم واسه تداوم نسل! 8)چرا به شمشیر ICE علاقه نداری؟ 9)اگه قرار بود لرد بالادست یه منطقه از وستروس بشی(به جز دورن!)کدوم رو انتخاب میکردی؟ 10)نظرت راجع به من،روس بولتون و رمزی بولتون چیه؟ با تشکر...
  18. روس بولتون

نقش آفرینی بازیگران سریال بازی تاج و تخت در فیلم های دیگر

همیشه پوکر فیس رو خوب اومدی. واقعاً تو هالیوود بها می دن به این خصلت. در همین راستا: خخخخخخخخخخخ!
  19. روس بولتون

نقش آفرینی بازیگران سریال بازی تاج و تخت در فیلم های دیگر

کیت هرینگتون تمامی پارامترها رو برای فوق ستاره شدن داره:قیافش خوبه،هیکلش هم خوبه،همیشه پوکر فیسه و مهم تر از همه به درد جلد مجله های خارجکی میخوره! به نظرم این تازه اول راهشه...
  20. روس بولتون

گردهمایی اعضای سایت .

امیدورام میتینگ بهتون خوش گذشته باشه،تا باشه از این میتینگها!باشد که دفعه های بعد یه لرد بیطرف مثل من هم تو جمعتون باشه! ----------------------------------------------------- البته به یه سری نکات باید توجه کرد: تو عکس سوم من واریس رو میبینم که به شکل یه عابر پیاده دراومده و سر بزنگاه خودش رو نشون داده تا بگه من همیشه یه قدم از شما جلوترم! همچنین عکس سوم نشون میده که دوستان جدای کل کل های لفظی و فیزیکی یه دست گل کوچیک هم زدن که تو اون هوای گرم حتما کلی عرق کردن! عکس اول گوشه سمت چپ پشت دوستان صحنه های غیراخلاقی هست که بدآموزی داره و خوبه که دوستان روشون به دوربین بوده! پدر و پسری که تو عکس اول بغل اون سنگه نشستن تا عکس آخر دووم نیوردن و عزم رفتن کردن و اشتباها به سمت جمع وستروسیها اومدن(پدره لباس سبز داره!)! چمن پارکها هم از دور خوبه و نزدیک که بشی میخوره تو ذوقت! نه،انصافا...دقت رو حال کردید؟؟
  21. روس بولتون

شعار خاندان Stark ، شاید رمزآلود ترین

این فرضیه ارتباط استارکها با وینترفل بسیار قابل تامل و محتمله،هم از لحاظ جادویی و هم از لحاظ فرمانروایی چون به محض این که استارکها از وینترفل رفتن شمال آشوب شد.گریجوی ها از یه طرف و من و پسرم هم از اون طرف! هم میتونه به این دلیل باشه که یه استارک باابهت مثل ادارد لازمه تا با آیس وایسه بالا سر بقیه لردها و نذاره جفتک بندازن چون شمال ذاتا رام نشدنیه یا اینکه واقعا استارکها از لحاظ جادویی با قلعه شون ارتباط دارن. شاید ادارد میخواسته به موقعه ش این مسئله رو با راب که وارثش بوده در میون بذاره که وقت نشده،حالا این که خودش چه جوری این مسئله رو فهمیده خیلی مهمه چون اگه لردها به وارثشون این مسئله رو میگفتن برندون باید این مسئله رو میدونسته نه ادارد،شاید خودش به مرور زمان و طبق اتفاقهایی که افتاده فهمیده شاید هم بنجن از دیوار یه چیزی فهمیده و بهش گفته شاید هم تو یه کتابی چیزی این مسئله رو دیده! -------------------------------------------------- راجع به شعار((زمستان در راه است))هم که مطمئنا منظور برندون معمار آمدن زمستان اصلی و خطرناک به همراه آدرهاست نه این جوجه زمستونهایی که به قول استاد آمون همشون کوتاه بودن و این که تو یه همچین موقعیتی فقط یه استارک میتونه به شما کمک کنه! تحقیر خاندان های دیگه و بالا دونستن نژاد استارکها در این عبارت پنهان شده! واقعا هم فقط یه استارکه که میتونه نقش تعیین کنندگی در زمستان پیش رو داشته باشه!
  22. روس بولتون

کتاب صوتی (فارسی)

حرکت بسیار بلند پروازانه و جذابیه! مطمئنا اگه تا تابستون صبر کنی داوطلب هم به اندازه کافی پیدا میشه و کارت جور میشه فقط اینکه الان خیلی ها کنکور و امتحان میان ترم و... دارن و سرشون شلوغه؛تازه یه عده هم که یه کمی سرشون خلوت تره خرداد به خاطر دانشگاه یا مدرسه سرشون شلوغ شلوغ میشه مثل خودم! بهترین کار اینه که از تابستون کار استارت بخوره و تو همین تاپیک هر کی هروقتی ایده یا نظری به ذهنش رسید مطرح کنه که با دست پر کار رو شروع کنید. فقط حواستون جمع باشه که صداپیشه من باید یک آدم بسیار حرفه ای و خوش صدا باشه اگه من صدای فتوژنیک(!!)و بدون بالا و پایینی داشتم به شخصه روس بولتون رو دست میگرفتم ولی متاسفانه اینجوری نیست.
  23. روس بولتون

گردهمایی اعضای سایت .

این که نامردیه! یه کمی زودتر میگفتید که من نرم نمایشگاه و تا جمعه صبرکنم،حالا هم که رفتم به دلیل انرژی مضاعفی که دارم عمرا پا نمیشم بیام! ولی شماهایی که میرید یه چند تا عکس بگیرید و آپ کنید تا با چهره دوستان آشنا بشیم و اگه لازم شد حضورا خدمت هم برسیم! ایده مسابقه آواز خونی هم بسیار جالبه؛به ترتیب: The Rains of Castamere و The Bear and the Maiden Fair رو بخونید و ضبط کنید تا ما هم برنده رو مشخص کنیم!
  24. روس بولتون

طرح ها و نقاشی ها به قلم اعضا

ممنون برای گریجوی ها از تصویر کراکن استفاده می کنم همون دیگه،در بهبوبه نبرد شیر و گرگ و گوزن یه کراکن هم داره جولون میده!
  25. روس بولتون

طرح ها و نقاشی ها به قلم اعضا

طرح های بسیار زیبایی کشیدی واقعا! فقط اون تصویر اولی یه کراکن کم داره!