رفتن به مطلب

halfwoman

اعضا
  • تعداد ارسال ها

4
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

1

اطلاعات شخصی

• خاندان
    martell
  • مرز اسپویل من
    فعلا فقط سریالُ دیدم . . .

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. halfwoman

بحث اپیزودیک قسمت اول Winterfell

دقیقا به نظر منم اونجا که اژدها داشت نگاه میکرد در واقع برن بود ?
  2. halfwoman

بحث های اپیزود قسمت 10 فصل 4 The Children

قسمت خوبی بود . . . آریااا مثلِ همیشه عالی بود دعوای سگ و برین خیلی خوب بود 2تاشونُ دوس داشتم نمیدونستم طرفداره کدومم قسمتِ برن جالب بود ولی اون اسکلتا به نظر مصنوعی میومد خوب نبود زیاد . . . ارتشِ استنیسُ نظمش خیلی باحال بود جیمی اگه به سرسی رو نده خیلی بیشتر دوسش دارم تیکه خدافظیِ جیمی و تیریون خیلی قشنگ بود خیلی خوشم اومد ک تایوینُ در اون وضعیت کُشت ولی خیلی از مرگش خوشحال نشدم چون اولا تو کینگزلندینگ الان همه چی از هم میپاشه اگ نباشه دوم اینکه سیایتمدار بودن و اون اُبهتشُ دوس داشتم ، دیالوگاشُ با یه قدرتِ خاصی میگفت خدا بیامرز . . . شی کاملا حقش بود کاش پیترُ سانسا هم نشون میدادن
  3. halfwoman

کدام رهبر بازی تاج و تخت هستید؟

Tywin Lannnister wo0o0o0ow !! خوبه سیاست داره بین زنا هم آریااااااا آریا عالیه . . . You are Arya Stark! You have learned some hard lessons, and you have a keen sense of justice and vengeance. You're adventurous and willing to learn new skills, but you won't forget where you came from
  4. halfwoman

بحث های اپیزودیک قسمت 8 فصل 4 The Mountain and the Viper

یکم دارم به سانسا امیدوار میشم . . . مرگ اُبرین واقعا بد بود من هنوز تو شُکِ صورتشم :/ آخه مارتین، حیف شخصیت به این باحالی نبود . . . :@ کلیسی خیلی عصبانی بودااا :/ جوراااااااااااا