رفتن به مطلب

اگان اژدهاسالار

اعضا
  • تعداد ارسال ها

5
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. اگان اژدهاسالار

::.::.:: تاپیک کل کل خاندان های وستروس ::.::.::

اژدها می آید ! اول از همه ، یه هورای بلند برای همه تارگرین ها و یه کف نسبتا نامنظم برای لنیسترها . و حالا میرسیم به باراتیون ها . حضراتی که به دلایلی از انشعابات خانواده ما هستن . مکررا دیده شده ما رو مسخره میکنید ، ضمنا فرزندانم ، ریگار و ایریس رو دزد و دیوانه خطاب میکنید . اما ... از خاندانی که بزرگشون یه دائم الخمر عیاش بود که سر بد مستی ، نهایتا یه گراز حسابشو کف دستش گذاشت انتظاری بیش از این نمیره . این از رابرت جونتون ! بعدش هم که اون استینس باراتیونه . دلقکش بیشتر آدمو به گریه میندازه . خودش هم که یه افسرده معلوم الحاله . اگه بخواد یه استاد دارم که پماد ضد افسردگی و خنده آور هم در بساطش داره ! اما رنلی ، که اصولا هرچی داداشش نمیخنده این میخنده . به ریش مملکت هم طبق آخرین اخبار خندیده . یه مشت رنگولک دور خودش جمع کرده اسمشو گذاشته گارد محافظت ! این از باراتیون ها . فکر کردن گوزن میتونه با اژدها مقابله کنه . غصب سلطنت کردن ، روی تخت آهنینی که من با اقتدار از اسلحه دشمنانم ساختم ، تکیه دادن و تازه میگن چقدر سفته ! واقعا که ! بعدش میرسیم استارک ها ... استارک ، نامی منجمد ! اداردتون اگه یه ریزه مخ داشت ، بجای اینکه بره به سرسی بگه فرار کن ، میگرفت با یه نقشه تمیز سرسی رو میکشت . ته اقتدراتون اینه که بشینید توی تالارهای یخ زدتون و هر موقع که گوزن ها سوت زدن بریزید تو میدون ! درسته گیر دادن بهتون سخته . اما با این ذکاوت سرشار لرد ادارد ! اگه تخت آهنین دستتون میفتاد لابد از سر شرافت ! سر یه روز تخت رو سوار کشتی یبردید وییس داترک تا یه وقت کال هاشون آرزو به دل تخت آهنین نمیرند ! و زحمتی برای سوار شدن بر اسب های چوبی ! متحمل نشن ، هان ؟!
  2. چیزیکه جدا منو درگیر میکنه اینه که همه اذهان متبادر به 4 نفره : 1- شاه کش و سرسی 2- پتایر بیلیش 3- تیریون لنیستر . ببینید ، به نظر من هیکدوم از این سه تا نمیتونن همچین کاری کرده باشن . اول بریم سر شاه کش و خواهرش : این دوتا شاید خیلی نگران بودن که برن با بیدار شدنش همه چی رو خراب کنه ، اما راه های ساده تری هم وجود داشت که انکشت اتهام رو به سمت یه لنیستر نبره و الکی کسترلی راک رو درگیر نکنه . مثلا اشک لایسی ، چیزی . خنجری که مثلا تیریون در مسابقه برده ، کسترلی راک رو درگیر یه دعوای احمقانه میکنه که کل نیروها و تایوین لنیستر رو از بارانداز پادشاه دور میکنه و این برای کسانی مثل سرسی و جیمی که تازه تونستن جافری رو به قدرت برسونن ، حیلی خطرناکه . پس از نظر من این زیاد ایده خوبی نیست . لیتل فینگر : گزینه خوبیه به شرطی که اینقدر فاصله بین بارانداز پادشاه و وینترفل نباشه . رسیدن اخبار سقوط برن برای اجیر کردن یه نفر ، که بتونه بره برنو بکشه ، خیلی بیشتر اط اینا طول میکشه ، و احتمال خبردار شدن کسایی مثل واریس زیاده ، که فکر نکنم به نفع شخصی لیتل فینگر باشه که واریس درگیر این ماجرا بشه . تیریون : در یک جمله : اینقدر احمق نیست . و اما چه کسی ؟؟؟؟ به نظر من باید اینو فهمید که چه زمانی خنجرو از تیریون دزدیدن تا بشه نظر داد . اگه تو وینترفل باشه ، یا تیان گری جوی ، یا وحشی های منس ریدر هستن . اگه در بارانداز ، اونوقت شاید بشه روی خیلی کس ها حساب کرد ... تایرل ها ، رنلی باراتیون ، و خیلی های دیگه که درگیرند ! حالا چرا رنلی ؟ که از هرج و مرج حاصل از مبارزه استارک ها و لنیستر ها استفاده کنه ، قدرت کسترلی راک و سرسی رو متوجه شمال کنه و بعد تاج رو از سر رابرت به راحتی بدزده . البته گفتم خیلی های دیگه مظنونند ... و احتمال ها واریانس بالایی داره .
  3. اگان اژدهاسالار

چگونه باسایت نغمه یخ و آتش آشناشدید و دلیل عضویت شما چه بود؟

البته من به شخصه از شاه کش نمیگذرم . گلوی نواده منو برید ، تازه وقتی قسم خورده بود که ازش حفاظت کنه ! اما خوب ، برای نابود کردن یه گله گرگ و منقرض کردن یه گله گوزن ، نیاز به یه گله شیر هم هست ! به هر حال به این اتحاد وارد میشم ، و قسم میخورم که همه استارک ها و باراتیون هارو تا بن استخون بسوزونم و خاکسترشون رو گل کنم ، بمالم در و دیوارای قصرم ! من تارگرینم ، وارث اژدها ، فرزند اژدها ، پدر اژدها ، و اژدها سوار . حتی اگه شده اژدهای مزدور از دنیای تالکین میارم (اسماگ ، آنکالاگون سیاه و ...) تا سبیل هرچی استارک و باراتیونه دود بدم !
  4. اگان اژدهاسالار

اونوقت این یعنی چی ؟ یعنی دعوا میکنن ، یا مثلا در پیغام خصوصی دشنام میفرستن ؟! یا وقتی پست میزنی در جوابش توهین میکنن ؟!!!
  5. اگان اژدهاسالار

سلام . اژدها صحبت میکنه ! من محمد منعمی هستم ، 17 ساله از کرج . 3 ساله در آردا و ماهاناکسار عضوم و اونجا با دنیای نغمه آشنا شدم . بعد نشستم و عین عقده ای های دیوانه بازی تاج و تخت رو در سه روز خوندم ! طوری که دیگه گیج و منگ شده بودم . خلاصه دیگه تا مدت زیادی سراغ بقیه کتابها نرفتم (همه رو دانلود کردم ، چه انگلیسی و چه فارسی) و از بقیه در حال حاضر اطلاعات جسته گریخته دارم . بعد امتحانات هم میخوام بشینم عین یه جنتلمن ، به مرور زمان بقیه رو بخونم . تنها با جناب جورامون در این سایت آشنا هستم . ظاهرا ایشون همه جا مدیره ! خوب البته تواناییش رو هم داره . به هر حال ، امیدوارم برای یه اژدها جای کافی در این فروم باشه ! با تشکر .