رفتن به مطلب

hemlock-the-direwolf

اعضا
  • تعداد ارسال ها

25
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. hemlock-the-direwolf

سیلماریلیون

من وقتی این عکسو دیدم خیلی خوشم اومد ترکیب دوتا از بهترین فیلم های فانتزی!
  2. hemlock-the-direwolf

همکاری در ترجمه کتاب، اخبار و مقالات

پس اگر مقاله ای هست من ترجمه میکنم ولی ترجیحا خیلی بلند نباشه چون باید واسه ی دانشگاه هم یکی فارسی ب انگلیسی ترجمه کنم
  3. hemlock-the-direwolf

چه انتظاری از فصل 4 داریم؟

اتفاقا من از جان اسنو خیلی خوشم میاد ولی ایگریت رو هم دوست دارم چون اولین عشق جان بود و با اینکه نمی دونیم چ اتفاقی واسش افتاده ولی همیشه جان به یادشه و جمله ی معروفشو با خودش تکرار میکنه. استارک ها هم همیشه شرافتشون در اولویته. به نظرم جان کار درست رو کرد که به ایگریت چیزی نگفت چون اگر میگفت ایگریت مطمئنا بهش اجازه ی برگشت رو نمی داد حتی شده اونو میکشت! ولی خب اونم ادم بود و عاشق ایگریت شد اتفاقا جالبی داستان به این بود که جان شرافتشو انتخاب کرد و ایگریت هم اعتقاداتشو. دیگه دست نویسنده اس که این دوتا رو به هم میرسونه یا نه!!!
  4. hemlock-the-direwolf

James Purefoy:نمی خواهم در game of thrones بازی کنم

اتفاقا من از سریال های تاریخی خوشم میاد ولی این یکیو رسما نتونستم تحملش کنم!!!!!!
  5. hemlock-the-direwolf

ازدواج هایی که دوست دارید ببینید !

من بیشتر دلم میخواد بدونم سر ایگریت چ بلایی اومده چون حس خوندن کتاب 4 رو نداشتم(چون جان توش نبود!) کتاب 5 رو هم فقط فصل های جان رو میخونم
  6. hemlock-the-direwolf

اژدها و اژدها سواران

منم دلم میخواد یکیش جان باشه چون خیلی دارم حس میکنم ک جان پسر ریگار و خواهر ند باشه!
  7. hemlock-the-direwolf

طرفداران راب و جان استارک یک سر به این تاپیک بزنن:)!!!!

سلام به دوستان من خودم به شخصه از برادران بزرگ استارک خیلی خوشم میاد .وقتی توی سریال دیدمشون واقعا شوکه شدم چون خیلی به شخصت هاشون توی کتاب نزدیک بودن! واسه ی همین هم خیلی دوستشون دارم و چندتا عکس ازشون میذارم تا اونایی ک مثل من دوسشون دارن هم این عکسهارو ببینن اول یک کلیپ کوتاهه واسه ی طرفدارای جان اسنو! ک واسه ی مجله ی واندرلند (wonder land magazine) گرفته http://www.aparat.com/v/RupUB با بانو مارجری! با تئون گریجوی خائن
  8. hemlock-the-direwolf

همکاری در ترجمه کتاب، اخبار و مقالات

اقا من هستم زودتر کتاب 4 رو ترجمه کنیم
  9. hemlock-the-direwolf

ای عاقا!!! امیدتو نا امید میکنم الان
  10. hemlock-the-direwolf

من کتابو دستو پا شکسته خوندم. دلم میخواد ببینم چ بلایی سر ایگریت میاد
  11. hemlock-the-direwolf

خودتان را معرفی کنید .

پریا هستم عاشق خوندن کتاب های فانتزی و تماشای فیلم خوشحالم که به جمع دوستان اومدم
  12. عاااااااااقااااااااااااااااااا کجا کشته میشه؟؟ ای بابا این ک همه اونایی ک من دوست دارمو از دم تیغ گذروند که خدا رحم کرده خودش از تیریون خوشش میاد وگرنه همون کتاب اول نفله اش میکرد
  13. hemlock-the-direwolf

نظرسنجی17: در مسند پادشاهی کدام مشاور را انتخاب میکنید؟

من بودم می خواستم که دست راست و دست چپ داشته باشم دست راستو تیریون انتخاب میکردم دست چپ رو استاد امون هوش تیریون و تجربه ی امون!
  14. hemlock-the-direwolf

نقش آفرینی بازیگران سریال بازی تاج و تخت در فیلم های دیگر

توی suits??!!کجای فیلم بازی کردن؟ منم دارم میبینمش ولی یادم نمیاد بازی کرده باشن!!
  15. hemlock-the-direwolf

سوالات مربوط به کتاب چهار

شما ترجمه شده شو از کجا گرفتین؟؟من دارم انگلیسی میخونمش