رفتن به مطلب

titanium833

اعضا
  • تعداد ارسال ها

4
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. titanium833

بحث اپيزود دوم فصل چهارم The Lion and the Rose

برندون معمار:پست ویرایش شد.سعی کنید از کلمات بهتری برای بیان منظورتون استفاده کنید. درود چیزی که واسه من عجیبه این حساسیت بالای چند تا از کاربرها به قضیه همجنس*گرا بودن رنلی و لوراس و ... هست ! چند جا هم از لغت (انحراف جنسی) استفاده شد که تو کشورهای پیشرفته تقریبا از دهه هشتاد دیگه واسه این افراد از این لغت استفاده نمیشه ! چرا فکر میکنید سازندگان قصد تخریب این شخصیت ها رو داشتند؟ حالا چون تو جهان سوم هنوز همجنس*گرایی یه تابو هست ، دلیل نمیشه که بگید سازندگان قصد تخریب این شخصیت رو داشتند! اتفاقا از اونجایی که الان حداقل 10-15 درصد از مخاطبان رو همجنس*گراها تشکیل میدند، تازگی ها خیلی از سازندگان کاراکتر های هوموسکشوال رو برای جذب مخاطب تو فیلمهاشون جا میدن ! جالبه که از نظر خیلیا رابطه دو همجنس از رابطه جنسی خواهر و برادر قبحش بیشتره :دی ---------- در کل به نظر من با حذف رنلی ، دیگه وجود لوراس توجیح زیادی نداره . فقط امیدوارم مارجری از داستان حذف نشه خیلی شخصیت باحالی داره و حضورش تو کینگزلندیگ معادلات زیادی رو به هم میزنه !
  2. titanium833

بحث اپيزود دوم فصل چهارم The Lion and the Rose

حرکت آریا تو فصل قبل و حالا مرگ جافری تو عروسیش ، باعث شد یکم غم رد ودینگ تو قلبمون تسکین پیدا کنه ! من عاشق مارجری بودم ، البته قاعدتا الان طبق قوانین وستروس باید queen regent باشه که خودش کم مقامی نیست ، ولی مطمئنا سرسی (اون یکی عشقم!) نمیزاره که از مقامش لذت ببره ! یکی از بهترین دیالوگ ها هم تیکه سر لوراس به جیمی بود ! جیمی گفت تو نمیتونی با خواهر من ازدواج کنی ! سر لوراس گفت تو هم همینطور :دی !
  3. titanium833

سوال در مورد کتابِ game of thrones

با تشکر از شما اساتید گرامی اره دارم انگلیسیشو میخونم ولی حس میکنم یه درصد زیادی از تمرکزم درگیر ترجمه متن میشه و نمیتونم کامل رو داستان تمرکز کنم دوستان کلا چند ترجمه اینترنتی وجود داره ؟ بهترینش کدومه؟
  4. titanium833

سوال در مورد کتابِ game of thrones

سلام دوستان من تازه تصمیم گرفتم کتاب رو استارت بزنم ، فقط میخواستم بدونم آیا واقعا کتابی به زبان فارسی وجود داره ؟(کاغذی) - اگر کتابها الکترونیکی هست واقعا میشه اونا رو روی کامپیوتر یا گوشی خوند !؟ پدر چشم در نمیاد ؟! چیه خوب تجربش رو نداشتم و اینکه کتاب به زبان انگلیسی رو میشه جایی گیر آورد با قیمت مناسب؟ فک کنم ارجینال بخونی حالش بیشتر باشه نه ؟!