رفتن به مطلب

Rodrik Stark

اعضا
  • تعداد ارسال ها

96
  • آخرین بازدید

تمامی ارسال های Rodrik Stark

1. Rodrik Stark

::.::.:: تاپیک کل کل خاندان های وستروس ::.::.::

کارستاراک هم خوشاوندای استارک ها هستن اما راب لردشون رو به خاطر اجرای عدالت میکشه!پس نتیجه میگیریم راب هم خویشاوند کشه هدف نه قانون و عدالت رنلی مستقیما به استنیس اعلان جنگ میکنه و چاره ای واسه استنیس نمیزاره! البته به قول دوستان کشتن رنلی هم کار ملیساندره نه استنیس.حتی اگه از موضوع خبر هم داشته باشه باز نمیشه بهش لقب خوشاوند کش رو داد اگه بگیم استنیس خویشاوند کشه پس میشه به تایوین هم لقب مهمان کش داد
  2. Rodrik Stark

::.::.:: تاپیک کل کل خاندان های وستروس ::.::.::

جافری که قضیه اش مشخصه و نمیتونه شاه باشه.قوانین وستروس هم حق رو به برادر بزرگتر میده(دست پادشاه هم به عنوان نایب سلطنت هم استنیس رو به عنوان شاه واقعی میدونه ولی اجل مهلتش نداد )ادعای رنلی دیگه این وسط چی بود من موندم!؟ استنیس باید در مقابل ادعای نامشروع چیکار میکرد؟ اسم این کارو خویشاوند کشی گذاشت یا دفاع از حق قانونی؟به نظرم دومی منصفانه تره
  3. Rodrik Stark

خودتان را معرفی کنید .

خوش اومدی آقا جواد آقا میخوایم آیدین باشیم ولی چیزی که آخرش میشیم سوجی دیوونه است
  4. Rodrik Stark

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

اسب سندور رو خوب اومدی این استارکا همه جا مظلومن چه تو وستروس باشه چه تو جای دیگه اصلا ابر و ماه مه و خورشید و فلک و ادمین و نظر سنجی و مارتین و hbo در کارند که این دنریس بیشتر دیده بشه
  5. Rodrik Stark

هویت جان اسنو در هاله ای از ابهام

اتفاقا به نظرم جان پسر ند باشه منطقی تره(البته یکمشم به خاطر اینکه تارگرین نباشه ) ا
  6. Rodrik Stark

خودتان را معرفی کنید .

سلام خوش اومدی طائل عزیز درسته با استارکا حال نمیکنی ولی این تنفر بحقت از تارگرینا جای تشکر داره
  7. جان اسنو میمیره و دوباره به صورت جان تارگرین بر میگرده؟ حرفم پس میگیرم این یکی از همه دردناکتره گرگ بمیره و اژدها زنده بشه با آدرها برگرده بهتر ازینه امیدوارم به صورت فرضیه باقی بمونه و عملی نشه
  8. قطع شدن سر ند واقعا درناک بود واسم اما عروسی سرخ نابودم کرد! اون صحنه که آریا جنازه برادرش رو تو اون وضع میبینه به نظرم از همه دردناکتره اصن مارتین خر است
  9. Rodrik Stark

کسی از دوستان میدونه چه جوری میشه تو HBO نشان خاندان درست کرد؟ اصن کسی واس خودش درست کرده تا حالا؟هر کاری میکنم از این صفحه اونورتر نمیره! http://www.jointherealm.com/sigil.html
  10. Rodrik Stark

بحث اپیزود سوم از فصل چهارم، Breaker of Chains

من برخلاف queen nymeria منکر عدالت و وظیفه شناسی استنیس نمیشم.من بیشتر از روی کارهای یه شخصیت دربارش قضاوت میکنم نه حرفایی که درباره خودش میگه(اینجوری باشه از دنریس بهتر نداریم که ).به خاطر همینم نمیتونم یه استنیس سفید رو قبول کنم که فقط به ندای وظیفه و عدالت گوش میکنه.البته بازم میگم که عدالتش وظیفه شناسیش به طمعش میچربه البته شاید قضاوت من اشتباه باشه. منم دیگه حرفی ندارم
  11. Rodrik Stark

ریگار جان اشتباه نکن، وارکرافت یکی از بهترین داستانایی هست که دیدم. البته من راجع به سه گانه ی هنر نبرد میدونم و از تاریخش چیزی نمیدونم، شاید اون زیاد جالب نبوده. ولی هنر نبردش عالی بوده و قراره به زودی فیلمش هم 2015 اکران بشه. پوریا شما هم کتابارو هم ترجیحا از هنر نبرد شروع کن. http://www.wowwiki.com/Story_guide http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/2842886241 اینم شاید بتونه کمکت کنه. درباره فیلم مطمئنین 2015 اکران میشه؟ چن سال پیش شنیده بودم که سام ریمی قراره فیلمو بسازه والا هرچی منتظر شدیم خبری نشد.
  12. Rodrik Stark

دوستان یه لینک دان از ترجمه کتابا هم به بزارن ممنون میشم
  13. Rodrik Stark

استنیس: تو وظیفه شناسی و عادل بودن بودن استنیس(کتاب) شکی ندارم اما از اهورایی کردن شخصیتا خوشم نمیاد(حتی ند،برا همینم دوست دارم جان بچه خودش باشه تا سفید سفید دیده نشه).استنیس هم طمع قدرت داره مثل بقیه(البته کمتر از بقیه).وظیفه شناسی و حق وراثت نمیتونه تنها محرک یه آدم برای رسیدن به قدرت باشه و چاشنی طمع هم بی تاثیر نیست نمونه اش کشتن رنلی با استفاده از جادو و یا کشتن لردی که از ادریک استورم نگهداری میکرد.و یا زمانی که با سر داووس سر دادن حرومزاده(موندم اسمشو چی بگم؟ادریک یا جندری؟) به عجوزه سرخ بحث میکنه.فقط وظیفه و حق وراثت نمیتونه دلیل اینکارا باشه البته من تا فصل 56 خوندم و از بقیه داستان خبر ندارم.
  14. اون عکس تایوین لنیستر داغونم کردا...دااغونا اصن له له کل ابهت تایوین در نظرم خورد و خاکشیر شد چقدم بهش میاد اون لباسا...بلا مرده
  15. Rodrik Stark

جورامون: شاید درست نخوندید قصه رو یا من بد تعریف کردم.یه جوجه کوچولو چه طور میتونه سوار یه گاو بشه شما اندازشونو با هم مقایسه کن گاوه هم نمیتونه رو جوجه هه بشینه تا گرمش کنه پس تنها راهی که میتونه کمک کنه همون کیک گاویه البته من نگفتم که حتما گاو قصه همون برده دارها هستن چون اوناهم به خاطر منفعت خودشون از برده ها سو استفاده میکردن اما در مورد دنریس،مثل اون برده دارها ظالم نیست.اما فرشته نجات هم نیست،اونا رو از شر اربابانشون نجات میده(تازه اونم با یک حربه ناجونمردانه) نه به خاطر خودشون بلکه به خاطر رسیدن به تخت آهنین بهشون حق انتخاب میده درسته اما به چه کسایی؟کساییکه از کودکی یاد گرفتن اطاعت کنن و بجنگن نه انتخاب اگر به فکر اونها بود بهشون دستور میداد تا برن دنبال زندگیشون نه اینکه بهشون حق انتخاب بین موندن پیش ارباب جدیدشون و یا ترک کردنش رو بده. من نمیگم دنریس یه دیو یا شیطانه اما یک فرشته هم نیست مثل بقیه مدعیان تاج و تخت طمع رسیدن به قدرت رو داره.و شاید طمعش بیشتر هم باشه نا سلامتی یه تارگریینه
  16. Rodrik Stark

حرف از آزاد کردن 8000 آنسالید شد،یاد یه داستانی افتادم که توی یکی از فیلم های کلینت ایستوود یه پیرمرده واسه ایستوود تعریف میکرد: تو یه شب سرد زمستون یه جوجه کوچولو تنها وسط برف سرما گیر کرده که یک گاو پیدا میشه و جوجه ازش درخواست کمک میکنه.گاوه تنها کاری که میتونسته بکنه اینه که یه کیک گاوی گرم و بزرگ رو روی جوجه بندازه تا جوجه کوچولو از سرما و یخ زدن نجات پیدا کنه.بعد اینکه گاوه میره سرو کله یه روباه پیدا میشه که یهو چشش به این جوجه میفته میره سراغش وبعد اینکه قضیه رو میفهمه، به جوجه کوچولو میگه که میخواد کمکش کنه. پس اونو از توی کیک گاویه در میاره تمام کثافتای دور جوجه رو تمیز میکنه و اونو میفرسته به یه جای گرمتر که اسمش معده بوده نتیجه اخلاقی:بعضی آدما تو رو به خاطر خودت به گند میکشن و بعضی آدما تورو به خاطر خودشون تو رو از گند میکشن بیرون درباره اربابا مطمئن نیستم که گاوه قصه ما باشن ولی درباره دنریس مطمئنم همون روباهس
  17. Rodrik Stark

چشم سوم برن

پس اون آقاهه همون کلاغ سه چشمه؟
  18. Rodrik Stark

به جورامون: گدایی؟جورامون عزیز یه طوری میگین گدایی آدم فک میکنه یه عمر سر کوجه های فقیر نشین گدایی میکرده(تازه لقب برادرش بوده) یا در مورد فراری بودن تا اونجایی که میدونم یک بار تو بچگی از وستروس فراری داده شده بقیه عمرشو پیش جناب ایلیریو خان گذرنده(آنچنان هم فک نکنم بهش سخت گذشته باشه ) دنریس قبل اینکه این اتفاقات واسش بیفته آدم مغروری بود و غرورش به خاطر مزخرفاتیه که برادر دیوانه اش بهش غالب کرده و خودش هم اعتقاد راسخی بهشون داره به بقیه غاصب میگه در حالیکه فک میکنه چون خودش مادر مارمولکاست یا اینکه خون والریایه دو ایکس لارج رو تو رگاش داره پس تخت آهنین مال اونه و اصلا به سابقه درخشان خاندان محترمش توجه نداره درمورد القابش مادر اژدها کار شاقی نکرده چیزی بوده تو خونش بوده یا لقب دوومش که در مورد برده ها بود(بد بختی اینه یادم نیست چی بود )با یه حیله به یه برده دار 8 هزارتا آویژه بدست آورد و تو یه شهر دیگه ای با خیانت داریو به برادراش برده ها رو آزاد کرد استورم بورنم که به خاطر متولد شدن تو شب طوفانی بهش میگن والا هر چی میگردم تو این قضایا تلاش منحصر به فرد یا فداکاری خاصی نمیبینم که لایق این تحسینی که شما کردی باشه اون قسمت مربوط به برادرش و ماه ستارگان عزیزش که میگین خیلی ها همین مشکلات خانوادگی دارن نمونش همین تیریون(به نظرم ماله تیریون بدتر هم هست) اما نظر شخصی خودم: به دنریس تو سریال زیاد بها داده شده اونم به خاطر اینکه مخاطب جم کنن.اتفاقا بر عکس شما باید بگم دنریس خیلی پرطرفداره(محبوب چشم ها)
  19. Rodrik Stark

چشم سوم برن

دوستایی که کتاب رو خوندن تو فصل 56 وقتی برن با ساموئل رو به رو میشه ساموئل از کسی حرف میزنه که قیافش شبیه آدراست و انگار هزاران سال عمر کرده حرف میزنه و بعد برن رو پیشش میبره رو میدونن کیه؟به شدت نیازمند یک اسپویل خفن میباشم
  20. Rodrik Stark

خودتان را معرفی کنید .

بسیار خوش آمدین. مقدم هر استارکی اینجا میمون و مبارکه. ما هم امیدواریم شما را بیشتر ببینیم. به به کینگ رابرت عزیز از خاندان گرامی باراثیون اصن نگران نباشین انقد بیکارم که هر روز منو اینجا میبینین
  21. Rodrik Stark

خودتان را معرفی کنید .

سلام علی هستم.اگه اشتباه نکنم 25 سالمه.علاقه ام به این سبک داستانا با سه گانه جان کریستوفر شروع شد. به شدت به گیم و فیلم و داستان فانتزی علاقه مندم. امیدوارم بتونم از دوستان وستروسی چیزای زیاد یاد بگیرم. مخلص همه استارکا و خاندان های وفادرشون هم هستم.