رفتن به مطلب

Rhaegal

اعضا
  • تعداد ارسال ها

7
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Rhaegal

نحوه نوشتار و تلفظ اسامی در ویکی

کلمه ی Scribe's Hearth توی مقاله ی سیتادل چی ترجمه بشه بهتره ؟ http://awoiaf.westeros.org/index.php/Citadel
  2. Rhaegal

مادر .....

به نظر من هم فرضیه ی لیانا و ریگار اگه به این راحتی به ذهن کسی جز مارتین رسیده .. پس توی سر مارتین یه چی دیگه میگذره .. و حتی تا الان هم که دیده مردم این فرضیه رو هی تکرار می کنن .. موضوع رو کاملن به یه سمت دیگه پیچونده ! .. اونجا هم که آریا با اون پسره بود که در مورد مادر جان بهش گفت .. نمیدونم چرا توی سریال هیچ اشاره ای بهش نشده و همه هم خیلی راحت از کنارش گذشتن ! :دی .. من خودم دقیق یادم نیست .. باید برم دوباره بخونم اونجاهارو ! و یه چیز دیگه اینکه یعنی مارتین میخواد جواب همه ی سوالای ما رو بده ؟! چون این مجموعه خیلی شبیه زندگی واقعیه .. و توی زندگیه واقعی هم همیشه خیلی از راز ها سوالا بی جواب میمونن .. خیلیا میمیرن و اون رازو با خودشون میبرن ! .. شاید هیچوقت نفهمیم مادر جان اسنو کیه .. نفهمیم آدر ها از کجا اومدن .. واسه چی اومدن و و و
  3. Rhaegal

کدوم موجود افسانه ایی

من همه جوره عاشق اژدهام !! .. همیشه هم خواب میبینم اژدها دارم !! البته بیشتر ترجیچ میدم خودم اژدها بودم !! بعد از اژدها هم دایرولفا رو دوست دارم ! البته در مورد این یکی دوست نداشتم دایرولف باشم .. دوست داشتم داشته باشم ! مثلن خودم اژدها بودن به دایرولف هم داشتم :دی خیلی خوب میشد !
  4. Rhaegal

::.::.:: تاپیک کل کل خاندان های وستروس ::.::.::

حالا بشینید انقدر کل کل کنید با هم تا جونتون درآد !! یه سرفه بکنم کار همتون تمومه !! شیر و گوزن و ماهی و گل ملاتونم قایم کنید سنگین ترین !!
  5. Rhaegal

بحث های اپیزودیک فصل چهارم، اپیزود اول

اصن یعضی چیزارو خیلی الکی تغییر دادن .. مثه پس و پیش کردن اتفاقا !! .. در مورد شی هم امیدوارم مثه کتاب پیش بره و الکی دست کاریش نکنن !! بعد توی تریلر برن رو نشون میده .. چیو میخوان نشون بدن؟ دیگه تا کتاب پینجم که برنی در کار نیست ..
  6. Rhaegal

رویاهای دنیای نغمه یخ و آتش

من خواب دیدم با میزی ویلیامز دوست شدم !! و با مارتین و بقیه ی بازیگرا هم حرف زدم .. بعدشم قرار شد توی سریال بازی کنم توی چند قسمت آینده شاهد بازی من خواهید بود
  7. Rhaegal

خودتان را معرفی کنید .

سلام :دی سحرم .. 18 سالمه .. عاشق اژدها هستم .. چه توی گیم آو ترونز .. چه هری پاتر .. چه دلتورا .. چه ارباب حلقه ها ! .. و خوب اینم نشون میده عاشق کتابای فانتزی هستم ! .. البته عاشق اسنو از نوع جان هم هستم