رفتن به مطلب

Oberyn Martell

اعضا
  • تعداد ارسال ها

6
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Oberyn Martell

بحث های اپیزود قسمت 10 فصل 4 The Children

یه فصل دیگه تموم شد شخصیت مورد علاقه ام مرد قسمت هشت یه دادی زدم طبقه بالای وضع اش خراب شد این قسمت خوب بود ولی کم بود هر تیکه اش 5 تا دیالوگ می خواست بازی زیر پوستی شده بود برگشتن واریس عالی بود نگاه ردومن اصلان نابودم کرد معلوم نیست چه نقشه ایی باری جان کشیده تایوین و به شخصه براش احترام قایل بودم ولی دیگه شورش را دراورده بود فک نمی کردم تا بگه فا*حشه تیر را رها کنه شوک شدم الان مارتل ها دیگه از کی انتقام بگیریند خوب اخه ؟؟؟؟؟؟؟؟ من شروع میکنم به خوندن کتاب اینگلیسی دیگه از هقته دیگه شروع میکنم بله مامان من اوبرین می خوام اخه چرا چرا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  2. Oberyn Martell

بحث اپیزود سوم از فصل چهارم، Breaker of Chains

داشت طرز تفکر اوبرین را می خواست نشون بده من تاریخچه خوندم تا حدودی می دونستم این اوبرین این جوری ولی وقتی داشتیم با دوستم باهم نگاه می کردیم گفت مگه این اوبرین گ.ی نبود می دونی بلاخره باید رفع ابهام می شدکه شخصیت محبوب ما متعلق به هیچ گروه خاصی نیست دنیریس خیلی بد نبود یادمه یه جایی سر جورجا مورمانت بهش گفت شما کلیسی هستی شبیه یه کلیسی رفتار کنید . الانم داره شبیه یه ملکه رفتار میکنه حالا یکم با چاشنی غرور البته داریو ناهاریسم تن خودش می خواره
  3. Oberyn Martell

بحث اپیزود سوم از فصل چهارم، Breaker of Chains

هر قسمت از قسمت قبلش هیجان انگیز تره این اوبرین که کلان دیالوگ میگه روانی ولی فک نکنم حاضر شه بازی رو با شرایط تایوین ادامه بده احتمالان یه جای اون وسطا زهر خودش ذو میرزه بد ادم مرموزیه خیلی ازش خوشم میاد قسمت اریا باز صحبت این شد که فری ها قانون مهمان را رعایت نکردند الان که هاند زد یارو رو تو خونه خودش نقر هاش را دزید یعنی دچار خشم خدایان میشه؟ الان یه سوال برام پیش اومد انگار بقیه مذاهب چه خدای سرخ چه خدایان قدیم یه جوری حضورشون رو میشه حس کرد ولی این خدای هفت کلان فلسفیه انگار هیچ قدرتی نداره الان تیریون اومد جنتلمن بازی کنه این دستیاریش رو گفت برو از کینگزلندیگ براش بد نمیشه نمیگند این فرار کرده پس حتمان یه کاری کرده بودی باید میذاشت بمونه حالا سرش میرفت بالا نیزه بهتر می بود کلان با استنیس حال نمیکنم نمی دونم سریال داره اینجوری نشون میده منتظر اینم خواهر تیون ببینم چه میکنه چه حالی میده این همه طرافدر یه جا لول اقا این اسپویل ها را میذارید ادم وسوسه میشه صحنه ایی هم که تایون داشت با تامن حرف میزد میگفت چه چیزی باعث میشهیه شاه خوب بشه من دفعه 4 ام گفتم wisdom بعد هم گفتم مشاور )) حالی کردم با خودما
  4. Oberyn Martell

بحث های اپیزودیک فصل چهارم، اپیزود اول

احتمالان اره :دی یه صحنه اش هم تالار پادشاهی نشون میده که یخ زده این صحنه رو دنریس وقتی میره تو برج نامیرایان میبینه نمیدونم اینده هست یا اینده احتمالی اگه جلو وایت واکر ها گرفته نشه
  5. Oberyn Martell

خودتان را معرفی کنید .

سلام دانیال هستم 5 دبیرستان عشق ارباب حلقه ها بودم . سایت اردا و اکادمی فانتزی تفریح اون زمانم این بود بعد داشجو شدم فرصت فروم و اینا رفت کنار الان بعد 6 سال که عضو یک فروم شدم ویادم اومد دوباره که چه حس خوبی داره که بین کسانی باشی که یک علاقه مشترک دارند. :دی من فعلان اخر کتاب اول هستم و سریال هم که به روز نگاه میکنم مثل همیشه کتاب کیفش یه چی دیگست از لنسیتر ها فقط از سرسی بدم میاد :دی از جیمی هم خوشم میاد مرد فهمیده ای هست به نظرم همه شخصیت ها خاکستری اند فقط مرحوم ند استارک یه شخصیت کاملان خوب بود که اون شرافتش باعث بانی این همه اشوب شد موقع تریلر سیزن 4 کلی کنجاو شدم که این اوبرین مارتل کیه مقاله ها اینا رو خوندم تاریخ و خوندم فهمیدم که دورن کجاست و این کیه و چی کشیده خیلی ازش خوشم امد ( ارباب مارتین خواهشان اینو به کشتن ندیشا ) خیلی پر حرفی کردم ببخشید خیلی حرف تو دلم هست که دوس دارم بگم مخلص همه عشق فانتزی ها هم در بست میریم ما
  6. Oberyn Martell

بحث های اپیزودیک فصل چهارم، اپیزود اول

سلام به دوستان :دیییی بعد سالها دوباره امدیم تو فروم یادش بخیر اردا و اکادمی فانتزی این کتاب و سریال اینقدر خوب هست که من و دیوانه کرده این قسمت 2 خیلی بهتر از قسمت اول کلی به دل چسبید یکی تو فیس بوک نوشته بود جافری میمره تو عروسیش پارسال بود یادم رفته بود الان که دیدم هی به تیریون بد بخت میگه جام رو پر کن فهمیدم که ای بابا تیریون بدبخت شد من به جد عاشق شخصیت اوبرین شدم تو قسمت یک وقتی که میگه دور بچه ها ردا لنیستری انداختند یادم اومد که ردا اینا قرمزه این کار رو کرده بودند که خون معلوم نشه دیالوگ سرسی گفت " سند ( شن) " خیلی تمیز بود خصومتش را تو یه کلمه رسوند اوبرین هم داغونشون کرد با دیالوگاش جافری سریع مرد باید زجر کش میشد از لرد واریس بیشتر توقع داشتم این همه میاد میگی این تیریون جزو معدود کسانی که مملکت را میتونه نجات بده بد میگه دروغ نمی گم میگم این شی کیت بوده ادم عجیبه واریس