رفتن به مطلب

Westeros

اعضا
  • تعداد ارسال ها

6
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Westeros

قسمت اول، Dragonstone

مثل اینکه من اولین نفرین که دیده.:دی هر دفعه فری هارو نشون میده که میمیرن من جیگرم حال میاد:دی. درکل قسمت خوبی بود. راضیم ازشون. البته اگر اشغالم تحویل میذاذن بعد ۴۰۰ روز من حال میکردم.:دی
  2. اون تیکه مربوط به یارا فکر میکنم میخواست فقط یک پیش زمینه ای باشه واسه نشون دادن اتفاقات بعدی. اونجایی که رمسی میگفت باید نقش Theon رو بازی کنی یعنی اینکه یک فکرایی تو سرش هست. حدس میزنم که میخواد به عنوان اسیر ازش استفاده کنه تا آهن زاده ها تسلیم بشن.
  3. "Watching your vicious bastard die, gave me more relief than 1000 lying whores" بهترین قسمت این اپیزود.:دی
  4. Westeros

بحث اپيزود دوم فصل چهارم The Lion and the Rose

فکر نمیکنم تا بحال از مردن یک شخص اینقدر خوشحال شده باشم:دی. البته قبلا واسماسپویل شده بود که این اتفاق میفته ولی دیدن قیافش تو اون لحظه یک آرامش خاصی بهم داد که تا یک مدت شارژ شارژم:دی
  5. Westeros

خودتان را معرفی کنید .

درود. سهیل هستم:دی. 23 ساله.همه چیز از شروع سریال شروع شد و رفتم تو جوش و از دنیاش خیلی خوشم اومد. هی میخواستم با سریال پیش برم و کتابارو نخونم ولی بعد Red Wedding دیگه نتونستم خودمو کنترل کنم و رفتم تو ویکی همه چیزو خوندم:دی. تو همون مواقع بود که با اینجا آشنا شدم. خاندان های مورد علاقم هم Martell و Reed هستن و البته شخصیت مورد علاقم Ned هست. امیدوارم اوقات خوشی رو اینجا سپری کنیم باهم:دی.