رفتن به مطلب

Shadow Fiend

اعضا
  • تعداد ارسال ها

5
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Shadow Fiend

بحث های اپیزودیک قسمت 8 فصل 4 The Mountain and the Viper

من این قسمت 8 رو نمی بینم تا کنکورم رو بدم خونخواهی اوبرین از کی ؟؟؟؟ مارتین خودش خونخواهی می کنه
  2. Shadow Fiend

game of thrones - ascent

راهنمایی برای lvl up : سریغ سریع swordsworn بخرید 1200 silver بفرستید ماجراجویی ساخنمانی رو بیکار نذارید
  3. Shadow Fiend

game of thrones - ascent

اگه سوالی داشتید ، بپرسید من هنوز نفهمیدم که چطوری باید یه نفر رو داخل بازی گیر آورد من داخل alliance vorsa magin qoy هستم بیاید اونجا
  4. Shadow Fiend

game of thrones - ascent

راستی برای بازی باید یه اکانت بسازید برای ساخت اکانت به سایت distruptorbeam یا حتی fb می شه رفت اگه I-Phone دارید می شه اون رو دانلود کنید بازی زیاد پیچیده نیست
  5. Shadow Fiend

game of thrones - ascent

سلام این بازی بیش از یک سال هست که اومده و مدتی پیش نسخه IOS رو هم داد بیرون ، یک بازی تحت وب هست . (browser - mmorpg) این بازی تقریبا شبیه بازی تراوین هست اما با تفاوت های اساسی اولین چیز این هست که این بازی با نظارت جورج ار ار مارتین ساخته شده و می تونید سرنوشت ها رو کمی تغییر بدید . خاندان هایی که میشه براشون قسم خورد و حتی پرچمدارشون شد : 1 . martel 2. tyrel 3 . stark 4 . lannister 5 . baratheon 6 . grey joy 7 . targarian 8 . tully این بازی همزمان با سریال جلو میره و چیزهای جدید بهش اضافه میشه اول بازی با زنده بودن جان آرین شروع می شه و با کامل کردن مراحل ، به جدید ترین قسمت سریال می رسید . . .