رفتن به مطلب

Shahryar Stark

اعضا
  • تعداد ارسال ها

1
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Shahryar Stark

قسمت چهارم، Book of the Stranger

من نمیدونم دوستان چه مشکلی با دنی دارن اون که خیر همه رو میخواد! در مورد اینکه دنی تنها وارث بر حق تاج تخت وستروسه هم که شکی نیست تمام دلایلی که شما برای نبودنش آوردین از طرز نگاه اشتباهتونه! اگان کسیه که تونست با کشتن اون همه آدم و منقرض کردن چند تا خاندان که جلوش زانو نزدن وستروس رو متحد یک پارچه کرد وگرنه قبل اون که هر قسمت وستروس یه پادشاه داشت همشم با هم جنگ داشتن! فقط این وسط اون موقع دورن نتونستن بگیرن ولی بقیه خاندانا که اگان کشت با خاندان جدید از همون منطقه جایگزینشون کرد و ایری هم که تسلیم شد چون پسری که پادشاه بود ضعیف بود که نمیدونم چقدر این قضیه آشنا به نظر میرسه! در آخر هم استارکا با اینکه پادشاه شمال آدم ضعیفیم نبود و خود شمالم که خیلی بزرگه و گرفتنش آسون نیست ولی در کمال تعجب جلوی اگان زانو زد و باهاش نجنگید و حاضر شد بیخیال لقب پادشاهی خودش بشه و الکی مردمشو به کشتن نده! در مورد دورنم که نتونست اگان بگیره بعدن تارگرینا با جنگ به وستروس اضافه کردن و 7 کینگدوم کامل شد! تمام این خاندان ها هم همیشه به تارگرینا وفادار بودن جنگای داخلی که صورت گرفت بین خود تارگرینا بود! خود ند هم از اینکه سربازای لنیستر بچه های ریگارو کشتن ناراحت بود و از اینکه جیمی پادشاه خودشو کشته بود با اینکه همون پادشاه پدر و برادرشو کشته بود! بهرحال خودآیرون ترون وکینگزلندینگ هم که اگان و تارگرینای بعدش ساختن! در مورد رابرتم خوب اینکه بهش بگن غاصب که کاملا طبعیه چون تنها کسایی که به کل وستروس حکومت کردن قبلش تارگرینا بودن که بعد رابرت اومد کینگ شد در حالی که ویسریس و دنی زنده بودن و تارگرینا به طور کامل منقرض نشده بودن! تازه دنی به غیر از اینکه وارث بر حقه طی این فصلها هم پیشرفت کرده و یه جورایی تنها کسیه که عرضه این کار داره وگرنه کی میخواست پادشاه یا ملکه بشه اون 5 تا پادشاه دیگه که همشون مردن و تازه اگه هم میشدن هیچ کدوم توانایی اینکه پادشاه خوبی بشه رو نداشت در مورد آدمایی که هنوز زنده هم هستن هم این قضیه صدق میکنه! همین رابرتم با اینکه تنها کسیه که بجز تارگرینا تونست پادشاه بشه تو زمان پادشاهیش حتی با اینکه با هم خون خودش هم ازدواج نکرده بود مثل تارگرینا ولی نتونست یه بچه از خودش از زنش داشته باشه و تا آخرشم نمیدونست که نداره! در مورد اون سقفم که همه بهش گیر دادن بگم که وقتی یه جا زلزله هم میاد آدما که زیر 5 متر بتن و آجر گیر میکنن هم زنده پیدا میشن پس اینکه دنی تونست از زیر اون سقف چوبی که تا آخرشم هنوز نریخته بود زنده بمونه فک نکنم اینقدر غیر ممکن باشه! و در مورد زانو زدن کل دوتراکی هم خوب همه کالاسارا جلو کالاشون زانو میزنن و اگه کال یه کال دیگه بکشه کالاسار کال مرده براش میشه و از اونجایی که دنی همه کال ها رو کشت طبیعیه که همه دوتراکیا جلوش زانو بزنن! اینکه کالا از ترس سوختن فریاد میکشیده میخواستن فرار کنم هم فک کنم هر آدمی از ترس جونش این کار بکنه! آتشم که خوب دیگه چوب خشکو هر جا آتش بهش برسه آتش میگیره دیگه نمیمونه نگاش کنه که در اینکه تو گرمای اونجا چوبا خشک بودنم که فک نکنم شکی باشه تازه تو نشون دادنشم به بهترین صورت حتما محدودیت داشتن یکم خلاصش کردن دیگه! حالا من پیشاپیش از اینکه طرفداری یکی از کارکترای محبوبمو کردن معذرت میخوام ولی خداییش از فصل اول منتظرم دنی بیاد وستروس ملکه شه همه رو متحد کنه با ارتشش یه دسته کمکی به فامیلای استارکم (از اون جهت که من خودم از اول استارک بودم!) برسونه تو جنگ با ارتش مردگان!