رفتن به مطلب

North Wolf

اعضا
  • تعداد ارسال ها

393
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

1

اعتبار در انجمن

1

2 دنبال کننده

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    پایان کتاب 5

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. North Wolf

کتاب صوتی (فارسی)

سلام دوست عزیز به تازگی سایت تغییراتی داشت. متاسفانه مجبور شدن کتابهای صوتی رو حذف کنن موقع تغییرات. فعلا نیست روی سایت
  2. North Wolf

دنریس تارگریان و جان اسنو ؟!!

نه عزیزم این فقط یه عکسه ینی یه عکسی که توسط یه هوادار درست شده قطعا با یه ذره یاد داشتن فتوشاپ همه میتونن بسازن البته خوب شایعات زیادی هست که جان تارگرینه و اینا اما این عکسه فقط
  3. North Wolf

اخبار فصل ششم

من که میگم حضور کیت توی محل فیلمبرداری مثل قضیه چارلز دنس تو فصل پنجه فقط واس تشیع جنازه Sent from my C2005 using Tapatalk
  4. North Wolf

پایانی در راه است ...

کتاب شش منتشر شده ؟ Sent from my C2005 using Tapatalk
  5. اینکه کلاغ سه چشم ب برن گفت پرواز میکنی یه جمله دو پهلو میتونه باشه مثل آرایه ی "ایهام" تو زبان خودمون معنی نزدیکش مثلا اینه ک میتونی تو جلد کلاغ بری و پرواز کنی (یه معنی ساده) اما معنی دورش ک معمولا درست تره اشاره ب کنترل اژدها داره (معنی پیچیده، شاید) Sent from my C2005 using Tapatalk
  6. North Wolf

تبریک تولد

تولد آرمینا مگه چند وقت پیش نبود؟ در هرصورت مبارک باشه خانوم ایشالا به هرچی میخوای برسی والبته رنلی عزیز تولد شماهم مبارک Sent from my C2005 using Tapatalk
  7. North Wolf

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

مدیر شبکه اچ بی او گفته بود میخواستیم ده فصل بسازیم اما با تهیه کننده ها ب این نتیجه رسیدیم ک تو هشت فصل تمومش کنیم Sent from my C2005 using Tapatalk
  8. North Wolf

کتاب صوتی (فارسی)

داداش داغ دلم رو تازه نکن یه نگاه ب تاریخ تاپیک و آخرین پست ها بنداز قدر ندونستن دوستان! البته بجز سینا و محمدرضا Sent from my C2005 using Tapatalk
  9. خیلی معذرت میخوام اما دلایلت اصلا قانع کننده نیست Sent from my C2005 using Tapatalk
  10. North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود دهم Mother's Mercy

من خودم از فاصله ده متری روی 2 متر برف پریدم (به عنوان تفریح) Sent from my C2005 using Tapatalk
  11. North Wolf

زیرنویس فصل پنجم سریال بازی تاج و تخت

جا داره منم تشکر کنم از تالیسا خیلی زحمت کشیدی من دوشنبه ها یکسره صفحه سایتی ک سریال رو میگیرم رو رفرش میکردم تا کیفیتی ک میخوام رو بذاره در مورد زیرنویس هم همینطور بود توی subscene صفحه فارسی مربوط ب سریال رو یکسره رفرش میکردم همیشه اولین زیرنویسی ک میومد واس شما بود خیلی خیلی ممنونم ازت راستی یچیز یادم رفت به یه بنده خدا ک سریال رو دنبال میکنه پیشنهاد کردم با زیرنویس شما ببینه اون بنده خدا هم خیلی تشکر کرد ازت خدا خیرت بده Sent from my C2005 using Tapatalk
  12. North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هشتم Hardhome

سوتی این قسمت: وقتی اولی با سم حرف میزد گفت: اون ریش قرمزه ک با جان رفت (تورموند) با گروهش ب روستاشون حمله کرده و پدر مادرش رو کشته اما تو فصل 4 دیدیم که تن ها این کار رو کردن Sent from my C2005 using Tapatalk
  13. North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هشتم Hardhome

دستت در نکنه من امروز نمیتونستم طبق سنت این تاپیک رو بزنم تو انجام دادی خدا خیرت بده Sent from my C2005 using Tapatalk
  14. North Wolf

وستروس توتال وار

والا من اپیزود یکش ک تازه اومده بود یکمی بیشتر بازی نکردم اونجا نقش یکی از خاندانای کوچیک شمالی متحد با راب استارک بود بازی کننده از عروسی خونین فرار کرد و اینا دیگه بازی نکردم البته الان دوباره میخوام نصب کنم و بازی کنم Sent from my C2005 using Tapatalk
  15. North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هفتم the gift

والار فیلم هندیش کردیا قبول داری؟ Sent from my C2005 using Tapatalk