رفتن به مطلب

North Wolf

اعضا
  • تعداد ارسال ها

393
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

1

تمامی ارسال های North Wolf

1. North Wolf

هویت جان

نظریه خوبیه همه هم همینو میگن اما یه نظریه معروف دیگه ام هست که میگه حتی اگه جان پسر لیانا و ریگار باشه هیچ حقی واس تاج و تخت نداره. چرا؟ چون حرومزاده اس ریگار لیانا رو دزدید ازدواج که نکردن "اسنویی ک همیشه اسنو میماند" پست اول سایت Sent from my C2005 using Tapatalk
  2. North Wolf

ناشر افسانه ای سال 93

من ویدا رو انتخاب میکنم با اجازه Sent from my C2005 using Tapatalk
  3. North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هفتم the gift

قسمت هشت پارسال بود مبارزه ابرین و کوه؟ اون قسمت هم اسمش داستان رو اسپویل میکرد تا وقتی ک ابرین به تیریان گفت من مبارزت میشم اسم قسمت اعلام شد حالا قسمت ده هم همینجوریه باید ببینیم ک مثلا تو قسمت نه مشخص میشه یا ک نه کلا تا شروع قسمت ده مشخص نمیشه Sent from my C2005 using Tapatalk
  4. North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هفتم the gift

توی یه عکسی که قبل از شروع فصل منتشر شده بود تیریان و دنی کنار هم نشسته بودن و مبارزات رو تماشا میکردن
  5. North Wolf

بحث و گفتگوی قسمت ششم "Unbowed, Unbent, Unbroken"

میانگین این قسمت در آی ام دی بی 8.9 (افت کرده) هیچی هم در مورد این ایپیزود نمیگم
  6. North Wolf

گردهمایی اعضای سایت .

من اگه تهران بودم حتما میومدم اما سخته واسم از گرگان Sent from my C2005 using Tapatalk
  7. North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود چهارم sons of the harpy

اینم از قسمت چهار خداروشکر قسمت ب قسمت داره بهتر میشه توی تیتراژ دورن روهم نشون دادن خیلی خوشم اومد از طرحش دقیقا مثل بقیه جاها جیمی و بران جدی جدی رفتن دورن ... ولی از بران خوشم میاد سرسی میس رو فرستاد دنبال نخود سیاه به معنای واقعی ... از لبخندش و تیکه ای که به پایسل انداخت خوشم اومد صحبت های سرسی با گنجشک اعظم تقریبا همونی بود ک انتظار داشتیم اما لوراس ؟ چرا؟ پس ینی قضیه خواهرش منتفیه ؟ اگه آره walk of shame خداکنه حذف نشه تامن حالم رو بهم میزنه صحبت های سرسی با تامن هم دوس داشتم در کمال خونسردی جان و ملیسندر ؟ خدایی؟ ولی خوشم اومد از ایستادگی جان واو چه تیکه ای اومد ملیسندر. تو هیچی نمیدونی جان اسنو و نگاه بعدش و آهنگش مکالمه شیرین و استنیس عالی بود به عنوان پدر و دختر سانسا هم رفت پیش عمه اش دقت کردین یه پر خودش گذاشت رو دست لیانا (طبق رسمشون) یه پر هم روی زمین پیدا کرد و فوتش کرد خاکش رو گرفت گذاشت بالا دوباره؟ همون پری نبود که رابرت گذاشته بود؟قسمت اول فصل اول (تیزبینی رو حال کردین؟) بازهم پیتر بیلیش و نقشه هاش برای اولین بار از نقشه اش خوشم اومد، البته اگه نقشه اش درست پیش بره فک میکنین توی حکومت استنیس جایی داشته باشه؟ با شناختی که از استنیس داریم تو ثانیه اولی که میبینتش سرش رو میزنه بازهم بوسش کرد اوج حقارت جیمی رو هم دیدیم سر جیمی لنیستری که یه لشکر در مقابلش میترسید جلو بیاد یه نفر رو نتونست از پا دربیاره و با خوش شانسی موفق شد زنده بمونه مارهای شنزار به سه نفر رسیدن آخر؟ گلچین شدن تیریان روی مخ رفتنش عالی بود با دهن بسته خاطره سر باریستان هم از ریگار عالی بود بالاخره از ظریف بودن ریگار هم شنیدیم تو سریال گری ورم خوب جنگید دمش گرم و سر باریستان سلمی شکوه باریستان سلمی رو هم دیدیم مخصوصا با آهنگی که گذاشته بودن امتیاز این قمست در آی ام دی بی
  8. North Wolf

گردهمایی اعضای سایت .

خیلی خوبه یه گرد همایی برا بچه ها اونم تو نمایشگاه کتاب منم خیلی دوس دارم بیام شاید سه چار ساله سعی میکنم نمایشگاه های کتاب برم ولی نمیشه امسال خیلی جدی قصد کردم بیام و خوب کتاب پنجم نغمه رو هم ک میخوام یک ساله منتظرشم اگه اومدم به جمعتون میپیوندم اگه قابل بدونید
  9. North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود پنجم kill the boy

به خاطر پست های متوالی معذرت میخوام یه چیزی هست که میخواستم بگم چند وقته اما هی یادم میرفت الان بهترین فرصته چون همه میبینن و نظر میدن(امیدوارم) همه میدونن که قسمت های 9 هر فصل شوکه کننده بوده اما یجورایی تقسیم بندیه یعنی فصل یک کشتن یک ادم مهم فصل دو جنگ فصل سه کشتن یک ادم مهم فصل چهار جنگ به نظرتون این فصل کشتن یه ادم مهم رو توی قسمت نه داریم؟یا جنگ؟ یا اصلا یه چیز متفاوت؟
  10. North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود پنجم kill the boy

این پست رو گفتم اینجا هم بزارم تا بقیه هم ببینن
  11. North Wolf

دست سرد کیست ؟

در این مورد تاپیک داریم
  12. سلام برنامه series guide یه برنامه ایه که من رو گوشیم دارم مخصوص سریال خیلی عالیه بگذریم حرفم در مورد برنامه نیس داشتم اطلاعات قسمتهای بعدی سریال رو میدیدم که دیدم خلاصه داستان ها رو هم گذاشته توی آی ام دی بی فقط قسمت بعدی (5) رو گذاشته اما این تا 8 گذاشته (دقت داشته باشین که خودم ترجمه کردمشون اگه خوب نبود ببخشید پیشاپیش) قسمت بعدی قسمت پنجم kill the boy : دنی یک تصمیم سخت در میرین میگیرد. جان یک متحد غیر منتظره را استخدام میکند. برین در جستجوی سانسا. تیان همچنان در کنترل رمسی. قسمت 6 Unbowed,unbent,unbroken : آریا تمرین میکند. جوراه و تیریان (اینو خوب نفهمیدم که به خلیج برده داران رسیدند یا که مثلا از دست برده داران فرار میکنند). تریستان و میرسلا نقشه میکشند. جیمی و بران به مقصد میرسند. مارهای شنزار حمله میکنند. قسمت 7 the gift : جان برای جنگ آماده میشود. سانسا در تلاش برای صحبت کردن با تیان. برین منتظر نشانه ای از سانسا. استنیس سمج باقی میماند. جیمی تلاش میکند با خانواده ارتباط مجدد برقرار کند. قسمت 8 hardhome : آریا در تمرین هایش پیشرفت میکند. سانسا با یک دوست قدیمی مواجه میشود. سرسی تقلا میکند. جان سفر میکند. بازهم بابت ترجمه اگه بده عذر میخوام. ضمن اینکه قسمت 9 اسمش dance of dragons توجه کنین که رقصِ اژدهایان رقص با اژدهایان نیست
  13. North Wolf

باریستان میمیره پروموی قسمت بعدی رو ببینین متوجه میشین
  14. North Wolf

درسته من اشتباه منظورمو رسوندم از مادرهای مختلف ان
  15. North Wolf

8تا بودن البته 4 تاشون معرفی شده بودن 4 تا دیگه معرفی نشده بودن هر 4 تایی که معرفی شده بودن معروف بودن که یکیشون مثل اینکه حذف شده و فقط سه تا هستن تو سریال انگار ترتیبشون رو هم بهم ریختن این سه تا تاینه و ابارا و نایمریا بودن که در اصل از چند زن مختلف هستن با سارلا و دخترهای الاریا (معشوق ابرین) الیا و اوبلا و دورا و لورزا اما اینجا تاینه دختر الاریا معرفی شد این شجره نامه خود ابرین هست زشت؟ دورنیش ها اینجوری ان دیگه
  16. North Wolf

فک نکنم بمیرن، زنده میمونن خیلی خوشحالی که بیلیش پشت استنیس درمیاد؟ میدونی با نقشه هاش استنیس رو رو تخت میشونه
  17. North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود سوم high sparrow

به به حاج ریگار زنده ای؟ کمرنگی
  18. North Wolf

زیرنویس فصل پنجم سریال بازی تاج و تخت

یه اشتباه در قسمت 3 دقیقه 5 وقتی دارن اون یارو که مرده رو میبرن آریا از اون دخدره میپرسه "اونو" کجا میبرن اما تو زیرنویس نوشته این "تو" رو کجا میبرن البته یبار دیگه میگم این اشتباهات کوچولو عضو جدانشدنی زیرنویس هست من قبلا کار زیرنویس کردم و فصل یک تا سه رو کامل و دقیق زیرنویس کردم(البته ترجمه اش با یکی دیگه بود من اشتباهات رو برطرف کردم، اشتباهاتی که بخاطر آشنا نبودن به نغمه ایجاد شده بود) و میدونم که چقدر سخته
  19. مگه اشاره ای شده که کاتر پایک حروزاده است؟
  20. خیلی هم عالی تشکر @ Stannis Baratheon تو کتاب نیومده که حرومزاده های غرب رو چی صدا میکنن درسته؟من که یادم نیس از این رو من نام "گلد" به معنی طلا رو انتخاب میکنم مثلا میرسلا گلد آخه مثلا تو شمال میگن اسنو چون همیشه برفه تو دورن میگن سند چون همه جا شن زاره تو دره میگن استون چون همه جا صخره ایه تو ریورلند رو هم یادم رفته چی میگفتن. فک کنم ریور بود آره؟ سرزمین های طوفان رو هم یادم نیست، ریچ فک کنم فلاور بود جزایر آهن هم یادم نیست راستی توی سرزمین پادشاهی چی میگن ؟ مشخص شده تو کتاب؟
  21. North Wolf

بحث اپیزودیک قسمت دوم The House of Black and White

آقا اسم تاپیک مشکل داره بحث اپیزودیک قسمت دو اشتباهه مثلا بحث اپیزود دو یا بحث قسمت دوم اپیزودیک ینی چی اصن؟
  22. North Wolf

کتاب صوتی (فارسی)

هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی یا این تاپیک بخیر تابستون اومد و گذشت و دوباره فصل امتحانا شروع شده
  23. North Wolf

نکات اپیزود اول فصل پنجم The Wars to Come

مثل همیشه عالی و کامل