رفتن به مطلب

farnazhoveyda

اعضا
  • تعداد ارسال ها

10
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    پایان کتاب 5
  1. farnazhoveyda

قسمت پنجم، The Door

اهنگ قبل از تیتراژ پایانی Heir-To-Winterfell بود؟
  2. farnazhoveyda

قسمت پنجم، The Door

بچه ها اهنگی که موقع در نگه داشتن هودور پخش می شد کدوم اهنگ بود؟خیلی قشنگ بود
  3. farnazhoveyda

لیست بازیگرهای فصل 5

مرسی بچه ها همیشه یه مختصر درباره ی اینا توضیح بدید: Septa Unella Maggy the Frog Lollys Stokeworth The Waif Varamyr Sixskins Imogen Brunette girl
  4. farnazhoveyda

بحث و گفت و گو در مورد مصاحبه با بازیگران سریال

مرسی سینا جان لطفا بپرس چی از ایران می دونه و چیه ایران براش جالبه و دوست داره یا نداره؟
  5. farnazhoveyda

بحث های اپیزود قسمت 9 فصل 4 The Watcher On The Wall

از این بخش دنیا خوشم نمی اومد این قسمت فقط اینو نشون داد بچه ها الان کتاب چندمه که سریال رسیده؟ به طور تخمینی هر قسمت چند صفحه و فصل یه کتاب رو پوشش میده؟
  6. farnazhoveyda

بحث های اپیزودیک قسمت 8 فصل 4 The Mountain and the Viper

دلم می خواهد مردن کوه رو نشون بدن حالم جا بیاد بچه ها می دونم به تاپیک بی ربطه ولی کاشکی تو یه تاپیک پیجای رسمی بازیگرا و عوامل سریال را معرفی می کردید از سایت و فیس گرفته تا ایمیلشون
  7. farnazhoveyda

دخترای اوبراین قراره بیان پایتخت؟اریانه کیه ویژگی و سنش را لطفا بگید.مرسی فکر می کنید دختر سرسی رو بکشن؟
  8. farnazhoveyda

مرسی ولی چه بد اخه من چون دوستم گفت نگران نباش برادر دوقلو داره حتما همین بازیگر بازی می کنه دیگه ناراحت نبودم از معشوقه اوبراین منتظر عکس العمل خاصی باشیم؟یا از دوران و خانواده؟
  9. farnazhoveyda

سلام بچه ها اوبرین برادر دوقلو داره؟ یعنی امکانش هست تو فصل بعد همین بازیگر رو ببینیم؟من دوسش داشتم
  10. من عاشق سریالم دنبال اهنگاش بودم که اومدم پیش شما بچه ها سانسور شده اش را جایی برای دانلود ندارن؟اخه من می خوام به خواهر بزرگترم نشون بدم اما خجالت می کشم همین طوری :دی فرمت قسمتای من mkv هست اگه نرم افزاری واسه ویرایش زیرنویس و فیلم هست لطفا منو کمک کنید.مرسی