رفتن به مطلب

اوریس براتیون

اعضا
  • تعداد ارسال ها

2
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. اوریس براتیون

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

خب حقیقت اینه که توی این اپیزود پارادوکس شخصیتی استانیس نمایان شد ، از طرفی ما استانیس رو مرد عدالت میدونستیم که حتی چند انگشت سرداووس رو قطع میکنه فقط برای عدالت ولی از طرف دیگه میبینیم که به سمت قربانی کردن پیش میره که اساسا قربانی کردن با عدالت مغایرت داره چه این قربانی رو اقوام اینکاها یا آزتک انجام بدن چه استانیس ، وقتی همه دارن از گرسنگی میمیرن پس به نوعی عدالت برقرار شده برای همه ، بی کفایتی در زمان بندی و اینکه نتونستن جلوی بیست نفر آدم رو بگیرن باعث قربانی شدن شیرین شد ، متاسفانه من دیگه نمیتونم به استانیس اعتماد کنم چون تضاد شخصیتی باعث ناعدالتی میشه.
  2. اوریس براتیون

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هشتم Hardhome

سلام به همگی من مدت هاست که عضو سایت هستم ولی خب خیلی پست نمیذارم. من یه گمانی که میزنم اینه که جان اسنو تنها بخاطر شمشیر والریایی نبود که تونست اون فرمانده رو از بین ببره ، از نوع نگاه پادشاه آدرها واقعا چیز دیگه ای برداشت کردم ، این مربوط به درون جان اسنو هست مثل همون نگاه هایی که میساندری میکرد به جان . در مورد تئوری مشهور هم نظری ندارم ممکنه یکی از دلایلش هم اون باشه . قسمت خوبی بود واقعا و هیجان انگیز بود ، فعلا همین