رفتن به مطلب

seven pounds

اعضا
  • تعداد ارسال ها

12
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

13

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    تا آخرش
  1. seven pounds

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

چندین و‌چندبار این صحنه‌ رو دیدم و دریغ کوچکترین اثری از آریا! چنین فرضیه ای حتی اگر یک هزارم درصد هم درست باشه وقتی من بیننده نتونم ببینم به هیچ دردی نمیخوره، حالا میخواد جان آریا رو دیده باشه یا نه! شاید بگی که میخواستم آریا رو توی اون تاریکی نشون ندن که اتفاقات چند دقیقه بعد و کشته شدن نایت کینگ توسط آریا لوس نشه! ولی باید بگم کشته شدن نایت‌کینگ توسط آریا توی همون صحنه ای که ملیساندر به آریا گفت «و‌چشم آبی های زیادی را خاموش خواهی کرد» و یهو آریا اونجوری دوید، مشخص بود که میره واسه کشتن نایت کینگ نمیدونم چطور خیلی ها از کشته شدن نایت‌کینگ توسط آریا شوکه‌شدن؟ فقط زیادی جونمون رو به لب رسوندن تا آریا یهو بیاد. بعد از دویدن آریا هم سر نخ دادن به بیننده تا رفتن به سکانس بعدی که تیون و برن بودن توی جنگل خدایان. مورد دیگه اینکه اون تصویر پشت آدرها میتونه یه واکر معمولی باشه و من اساسا بعید میدونم آریا چهره یکی از واکرها رو زده باشه به خودش، جوابی هم واسه این سوال در قسمتهای بعدی نخواهیم یافت.
  2. seven pounds

اینو هیچکس نمیدونه!
  3. seven pounds

واقعا پایانش مسخره بود و یه جورایی سه قسمت بعدی رو واسم بی‌مزه کرده یعنی دیگه علاقه زیادی به دیدن پایان داستان ندارم کاملا اونجرز طوری پیش رفت داستان الان دیگه اصن فاز این سه قسمت با کل داستان فرق میکنه دیگه یه حال‌مسخره ای داره
  4. seven pounds

خب از اول اینکه اگه ملیساندر نمیومد، دوتراکی ها دقیقا میخواستن با سلاح هاییشون که نه از فولاد والرین بودن و نه آتیشی داشتن چه غلطی بکنن؟ بعد اینکه ملیساندر چجوری از اون سمت دیوار اومد که واکرها بودن؟ حالا اینا هیچی چطور میشه فرمانده هایی مثل سر جیمی یا برین اینهمه‌ مدت یه گوشه دیوار خفت بشن و هی شمشیر بزنن و همین! به نظر منم جای چندتا جنگ تن به تن با آدرها خالی بود واقعا! و یه جنگ تن به تن بین جان و شاه شب و بعد شاه‌ شب مرده ها‌رو زنده کنه بندازه به جون جان، نه از همون اول اینکارو‌ بکنه! مرگ سر جورا و تئون خیلی خوب بود دقیقا در راهی که باید کشته شدن... اینم که آریا یهو از اون پشت چجوری پرید رو منم نفهمیدم هرچند نکته خوبی بود، شاه شب از جایی خورد که فکرشم نمیکرد، و بازم الهامی دیگر از تالکین، آدمای ریزه میزه مثل آریا ها رو دست کم نگیرید... بدون شک‌قهرمان این قسمت ملیساندر بود، از نظر من همچنان جنگ حرامزاده ها بهترین جنگ از نظر استراتژی و مدل جنگی که اتفاق افتاد بود، شب طولانی لحظات پِرت زیاد داشت، چیزی که ما در جنگ حرامزاده ها کمتر شاهدش بودیم. و در پایان این مرگ حق شاه شب نبود
  5. seven pounds

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

برن تا حدود بسیار زیادی شبیه به فرودو شده یه‌جورایی امید همه به اونه حقیقا تالکین الهام دهنده خوبی برای مارتین بوده
  6. seven pounds

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

واقعا دنریس احمق از اولم ازش خوشم نمیومد امیدوارم هرچی زودتر حذف بشه به نظر میاد جایگاه سانسا مطمئن باشه و شاید حتی ملکه هفت قلمرو هم بشه! دنریس که یه احمق و‌ همین شب جنگ نیروهاش رو برنگردونه باز خیلیه? پادشاه شب از یه چیزی میترسه که میخواد همه چیز به فراموشی سپرده بشه، مرگ سر جیمی و برن گویا قطعی میاد امیدوارم دنریس هم هرچی زودتر با اژدها هاش? به درک واصل بشه? من حتی سرسی رو بهتر از این دنریس زبون نفهم میدونم. آخ فقط صحنه آخر که نایت کینگ اومد به به عاالی بود
  7. seven pounds

نغمه آتش و یخ- انتشارات آذرباد - توضیح کامل

همشون یکی هستن هیچ فرقی ندارن حالا یکیشون مینویسه " حرامزاده " اون یکی مینویسه " غیر قانونی " هیچ فرقی ندارن ...
  8. seven pounds

نغمه آتش و یخ- انتشارات آذرباد - توضیح کامل

تا اونجایی که من میدونم این انتشارات با مترجمینش به مشکل خورد , با میلاد که همه با نام VMilad زیرنویس هاش رو حتما دیدید به مشکل جدی خوردن و مهرزاد فقط موند که اونهم بعد از کلی وقت تونستن کتاب اول رو تمام کنن با سرعتی هم که از این انتشارات میبینم احتمالا کتاب های بعدی رو همخیلی دیر بیرون میدن , در ضمن من شنیدم این انتشارات تقریبا تازه کاره و به همین خاطر از مترجم های آکادمیک استفاده نمیکنه تا هزینه کمتری بکنه .
  9. seven pounds

بحث های اپیزودیک قسمت 8 فصل 4 The Mountain and the Viper

من این قسمت رو دوست داشتم , سانسا نشون داد که از اونهمه بدبختی یه چیزایی یاد گرفته و کم کم میشه روش حساب کرد , خیلی چیز مسخره ای میشه اگر سگ شکاری آریا رو وارد نکنه و فکر کنه که خاله ش مرده و همه چیز تمام شده و بیخیال تحویل دادنش به قلعه بشه و سانسا و آریا همدیگه رو نبینن یعنی واقعا مسخرست اگه این اتفاق بیفته .... رمزی کلا شخصیت منفوری داره الان هم وینترفیل رو صاحب شدن من نمیدونم جان اسنو بالاخره میخواد چیکار میکنه اون یه شخصیت کلیدی هست که ازابتدای داستان روش مانور زیادی داده شده الان از یه طرف با وحشی ها درگیر میشه از یه طرف باید تابع غاصبان وینترفیل بشه , دنریس رفتارش یه مقدار زیاد از حد تند بود ولی به هرحال حق داشت جورا هم یه جوری دوباره به داستان بازخواهد گشت .... اما جنگ اوبرین با کوه عالی بود فقط به نظرم یه مقدار زیادی از این کوه , کوه ساختن دیگه طرف دو تا ضربه نیزه توی شکم و سینه ش خورده بازم جون داره !!!! اوبرین زیاده روی کرد یعنی حماقت کرد بازم مثل همیشه احمق هایی چون اوبرین و راب استارک کشته شدن فقط حیف که تمام شخصیت های دوست داشتنی دارن از بین میرن حیف .... چهره تیریان لحظه مرگ اوبرین دیدنی بود
  10. seven pounds

یه برادر بزرگتر داره که بری مراسم عروسی نیومد
  11. seven pounds

مسلما بهتر از بقیه است حالا درسته هیچکس به اندازه استارک ها اذیت نشدن ولی این دخترک هم کم سختی نکشیده در ضمن مسلما میتونه کارهایی رو که شاه دیوانه کرده انجام نده
  12. seven pounds

بحث های اپیزودیک قسمت 7 فصل Mockingbird 4

لرد بیلیش جوریه که اصلا قابل پیش بینی نیست مسلما عاشق سانسا نشده چون به قول خودش اون فقط عاشق یه نفر بوده اونم کاتلین .... مسلما میخواد باز هم سانسا رو بازی بده تا به چیزی که میخواد برسه همونطور که از فصل 2 تا الان سانسا رو برای فرار وسوسه میکرد تا ببینه علاقه ای به فرار داره یا نه ..... پس معلوم نیست