رفتن به مطلب

jan tarigan

اعضا
  • تعداد ارسال ها

9
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    سریال
  1. اینجا کسی سریال sirens رو دیده؟ ریچارد مدن توش بازی می کنه
  2. jan tarigan

شروع به ترجمه کتاب پنجم

ترجمه تون عالیه ادامه بدید دوستان دلتون رو به ترجمه ی نشر ویدا خوش نکنید چون واقعا بی کیفیته
  3. فیلمش قشنگ بود داستانش تکراری بود اما صحنه های نبرد رو خیلی عالی در اورده بودن من که خوشم اومد راستی قد کیت 178 ه تو گوگل زده
  4. jan tarigan

سوالات ریز و درشت از همه جا

من یه سوال داشتم چون خیلی وقت پیش سریال و دیدم فراموش کردم تیون گرجوی برای چی به راب خدابیامرز خیانت می کنه؟
  5. jan tarigan

حکومت خاندان تارگرین ، صلح یا هرج و مرج ؟!

تو این که مارتین عاشق خاندان تارگارین هیچ شکی نیست اما تو یه مقایسه ی کوچیک بین مدعی های تاج و تخت در حال حاضر دنریس شرایط لازم رو داره نمی گم سیاست مداره عالیه اما حد اقل خون خوار یا وحشی نیست به حرف مشاوراشم اهمیت میده من خودم عاشق جانم اما دنریسم لایق حکومته
  6. jan tarigan

بحث های اپیزود قسمت 9 فصل 4 The Watcher On The Wall

دقت کردین قسمت 9 فصل 1 بای بای ند قسمت 9 فصل 2 جنگ بلک واتر قسمت 9 فصل 3 بای بای راب قسمت 9 فصل 4 جنگ کسل بلک ............. خب خدا فصل بعد و بخیر کنه انگار قراره یه استارکه دیگه به فنا بره
  7. jan tarigan

بحث های اپیزود قسمت 9 فصل 4 The Watcher On The Wall

یعنی این قسمت عالی بود بلاخره یه قسمت کامل از مهمترین نقش سریال دیدیم خدا رو شکر که ایگریت هم از بین رفت من یکی که خیلی خوشحال شدم ای کاش جان وقتی می دیدش لبخند نمی زد اییییش قسمت بعد بهترین قسمت کل فصل میشه شکی توش نیست اونجایی که غول رو تو تونل می بینن و پیمان رو تکرار می کنن عالی بود یه جورایی منو یاد خط شکنای جنگ انداخت که می دونستن از بین می رن ولی باز تا اخر می ایستادن ای کاش امتیاز این قسمت بالاتر می شد....لیاقتش بیشتر بود
  8. یا کسی در باره ی این رمزی بولتون چیزی نداره بگه شخصیتش عجیبه
  9. jan tarigan

بحث های اپیزودیک قسمت 8 فصل 4 The Mountain and the Viper

ببخشید من تازه واردم برای همین نمی دونستم سوالم رو کجا بپرسم میشه یه نفر واکنش مردم رو بعد دیدن عروسی خونین و عروسی بنفش بزاره؟