رفتن به مطلب

Sir Jaimie

اعضا
  • تعداد ارسال ها

12
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Sir Jaimie

نغمه آتش و یخ- انتشارات ویدا - توضیح کامل

خیلی بده که بخوان اسمو عوض کنن ولی خوبه من تا دوماه دیگه کتابارو فکرکنم تموم کنم
  2. Sir Jaimie

ادای احترام به راب استارک در عروسی خونین

کلیپ درخواستی از جیمی میتونی بزار
  3. Sir Jaimie

پس از کش و قوس های فراوان خریداری شد
  4. راستی این ح**م زاده رابرت کجاست؟ تو کتاب از یادی میشه یانه؟ چون تا جایی که یادم میاد سر داووس نجاتش داد ناظر : پستتون منتقل شد ، در تاپیک مناسب صحبتتون پست بزنید .
  5. Sir Jaimie

بحث های اپیزود قسمت 10 فصل 4 The Children

بعید هم نیست Sent From My Xperia M Dual Sim زنگ زدم انتشارات ویدا تا دو ماهو نیم سه ماه دیگه رقصی با اژدهاها کتاب یکش میاد قراره سه تا کتاب بشه و تیمش رو هم قراره عوض کنن رقص مشکل شرعی داره Sent From My Xperia M Dual Sim پس برای من خوبه که کتابو شروع نکردم و احتمال فراوان تا اون موقع تموم می کنم ولی اگه مثل سریال اعتیاد آور باشه فکرکنم 2 هفته ای هر 4 تا جلدو خوندم
  6. هنوز به آواتور و امضای مورد علاقه م دست نیافتم جهت رفع انحراف به سر جیمی : نیت این عمل خبیثانه رو داره ولی هنوز انجامش نداده خدارو شکر البته فعلا کلا از این زنه خوشم نمیومد امیدوارم این کارو نکنه ولی به دلم افتاده میکنه شما کتاب و تا جایی که اومده خوندی؟
  7. شوخیش هم زشته اصن. من که اعلام کردم اگه اینجوری شه یه بلایی سر مارتین می یارم. هیتمن جان اینجا مال کل کتاباست. @نگار: اگه تغییر آواتار و امضا هم ثبت می شد مثل لایک با اختلاف رکورددار بودی. یعنی این اتفاق نمی افته؟ یکی تو وینترفل یه چیزی گفته بود اگه این اتفاق افتاد منو خبر کن باهم بریم یه بلایی سرش بیاریم شما کتاب 5 رو کامل خوندی؟ این اتفاق نمی افته
  8. نمیدونم چجوری تو این پست اومدم ولی این بانوی سنگدل چه شخصیتایی رو بکشه
  9. Sir Jaimie

اصن چیزایی که شما اینجا میگین باعث میشه آدم همه کاراشو متوقف کنه بشیه کتاب رو بخونه همه اینجا شروع کردن و تمومم کردن ماهم باید همرنگ جماعت شیم در مورد قسمت 10 بگم قسمت فوق العاده ای بود و مارو بدجور گذاشت تو خماری تا یه سال دیگه بهترین سکانسشم یکی مکالمه های جیمی و تیریون بود و اون یکی هم حرفای آریا به اون ناخدا بود(در مورد مکالمه جیمی و تیریون درمورد تایشا فکرکنم که برام اسپویل شده بود چون زیاد تو سریال در موردش صحبت نشده بود نشونش ندادن البته من این احتمال میدم) احتمالا کتابا تا چند وقت دیگه میرسه دستم یه سوال قرار این نغمه 7 تا جلد باشه دیگه درسته؟ این جلد 5(رقص با اژدهایان) ترجمه شده یا نه؟ جلد 6 تموم نشده هنوز درسته؟ با تشکر از دوست عزیز جورامون که اونجا جوابمو داد
  10. Sir Jaimie

مرسی ریگار جون پس این که اول سریال رو ببینم بعد کتابو بخونم لذت بخش تره درکت میکنم این فصل جوری تموم شد آدم دلش نمیاد صب کنه یه سال دیگه پس ماهم شروع کنیم به خوندن کتاب و از خیلی هاهم شنیدم کتاب خیلی عالیه جونــــــم اینا مشکل که نیست میشه به راحتی باهاش کنار بیای یعنی فکرکنم به شخصه من میتونم کنار بیام
  11. Sir Jaimie

دوستان شرمنده این سوالو میپرسم من خودم فقط سریال رو دیدم و کاربر جدیدم با خوندن کتاب جذابیت سریال برام از دست نمیره؟ ممنون
  12. Sir Jaimie

دوستان شرمنده این سوالو میپرسم من خودم فقط سریال رو دیدم و کاربر جدیدم با خوندن کتاب جذابیت سریال برام از دست نمیره؟ ممنون