رفتن به مطلب

Euron Greyjoy

اعضا
  • تعداد ارسال ها

49
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

1

1 دنبال کننده

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. Euron Greyjoy

قسمت دوم، Home

وقتی پای خون یک لنیستری وسط باشه لازم نیست که اتفاق خاصی بیوفته همه چیز کمک میکنن که یک کودن از خود راضی به دنیا بیاد . در مورد تیریون هم من بیشتر معتقد به تئوری پدر بودن ایریس هستم تا تایوین وگرنه از این خاندان چیز خاصی حصول نمیشه
  2. Euron Greyjoy

قسمت دوم، Home

بعد از 1 فصل انتظار بلاخره از شخصیت یورن هم رو نمایی شد ؛ بازی و صدای خوب ولی به نظر میاد به لحاظ قیافه نتونه انتظارات شخصیت یورن رو براورده کنه!! شخصیت ویکتاریون هم که کلا حذف شده البته شاید برای شورای انتخاب پادشاهی (جزایر اهن ) وارد قصه اش کنن روند داستانی برن خیلی قشنگ و جذاب شده مخصوصا نشون دادن خردسالی های لیانا و ند ، فکر کنم شخصیت برن مثل یه ابزار به کارگردان اجازه میده هرجا دلش میخواد فلش بک بزنه و اتفاقات گذشته رو نشون بده که این یعنی حضور شخصیت هایی مثل ریگار و رابرت و یا حتی خود ند در جوونی هاشون . هنوز باورم نمیشه تامن از سرسی برای کنترل تاج تاخت کمک میخواد بگیره اونم 2 احتمال دداره برای این سطح از ضریب هوشی 1. بچه حاصل از پیوند فامیلی همیشه خنگه 2. تربیت یه باراتیونی چیزی از این بیشتر نیست
  3. Euron Greyjoy

تئوری Bolt-On عجیب ولی قابل تامل!

سلام؛ این 17 تایی که الان نوشتی اثبات این بود که روس توی چرخه زندگی بینهایت قرار میگیره ؟ نظر من این هست که اگر ادمی به این سنو سال وجود داشته باشه باید انقدر خردمند و با تجربه شده باشه که بتونه خیلی قبل تر از این حرف ها کل وستروس رو فتح کن . اینکه میگید روس کنار ادر ها قرار میگیره هم منطقی نیست ، ادر ها چه نیازی به روس دقیقا دارن ، اینکه برن شاید یه روزی بنا به پیش بینی ها به ادر بزرگ بپیونده منطقی تر هست تا روس بولتون . در مورد پادشاه شب به نظر من این از اون شخصیت ها است که هرجا میخوایم یه نفر رو مرموز نشون بدیم این بنده خدا رو میکشیم وسط در کل شاید روس بولتون شخصیتی تعیین کننده در اخر داستان داشته باشه ولی فکر نمیکنم اصلا اینطور که میگید باشه !!!دلالیل قانع کننده ای نیست.
  4. Euron Greyjoy

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

اون پست در جهت حمایت از جنس مذکر زده شده بود
  5. Euron Greyjoy

بحث و تحلیل شخصیت های داستان

اگر به مشابهت های قتل و غارتو برده داری داری استناد میکنی در این صورت اهن زاده ها میتونند توتون‌ها، اسپانیایی ها ازبکها باشند !!! چنانچه اگر دقت کنید انگلستان در صدهای گوناگونی در افریقا به همراه اسپانیا برده داری میکرده ،غارت و چپاول به شیوه های گوناگونی به صورت غافل گیرانه مثل حمله های متعدد به فرانسه یا خمله هایی که به لحاظ عقلانی صورت گرفت مثل حمله به سرزمین های هندی! در مورد باور داری هم کاملا مشخص هست انگلستان در زمان ها متعددی دارای عقیده هایی بوده که فقط در اون کشور پیروی میشده ، مثل اعتقاد به مسیحیت ، یا اعتقاد به پروتستانتیسم. مطلقا نه ! دوران نباید اصلا صاحب اون اهرم باشه !!در اون صورت که اصلا مارتل ها صاحب اصلی ایرن بورن ها میشن ! چیزی که درپی این فشار حضور داره مهم هست ، یعنی حس ترسی که بر خاندان های دشمن میاد.
  6. Euron Greyjoy

در مورد ویژگی های انگلیسی ها، کافیه بدونید انگلستان در صده 10 میلادی توسط وایکنیگ ها مورد یورش قرارگرقت و در صده 11 میلادی توسط نورمنها ( وایکینگ ها ) کلا دچار اختلاط نژادی شدن پس فرقی میان انگلستان و وایکنگ ها نمیکنه یا به نحوی نسخه اپدیت شده ی وایکنیگ ها انگلستانی ها هستن اینکه میفرمایید که گریجوی ها برای فتح و غارت هستن این هم حرف مستندی نیست ، همینطور که میدونید روش هر پادشاهی متفاوت هست قطعا روشهایی که بیلون و یورون درپیش دارند متفاوت خواهند بود ، در ضمن بحث ما سر دوران هست، اینکه کسترلی راک یا رد کیپ غارت یا فتح بشن مهم نیست ، مهم اصل موضوع یعنی اهرم فشار هست ،گاهی وقت ها فقط اعلان جنگ از سوی یه سرزمین میتونه به یه پادشاه کمک شایانی بکنه (حتی بدونه هیچگونه مداخله ای !)
  7. Euron Greyjoy

Big LIKE یه دلیلی تو ویکی خودمون خوندم که زده بود دوران به این علت که تفاوت سنی زیادی داره با بقیه خانوادش هیچ وقت تصمیم هاشو با کسی در میون نمیذاره ولی خوب مشاور که داره !!! یعنی یه جوری من احساس میکنم شخصیت دوران محافظه کار هست.
  8. Euron Greyjoy

پسر ها اگر یه کوتوله هم باشن ( تیریون ) باز هم همیشه جذاب و قدرتمندن ولی دختر هایی که کوتوله هستن انگار یه کفش پاشنه بلندن که دستو پا در اوردن !! مرد همیشه مرد هست !
  9. Euron Greyjoy

به نظرم منم اصلا همچین اتحادی امکان پذیر نیست. +کله شقی همش نیست بیشتر از اون خیلی به خودشون و اجدادشون می نازن! به اینکه آهن زاده ن!! اینکه خدای خودشون رو ایجاد کردن حاضر نیستن هیچ دین دیگه ای رو بپذیرن خودشون رو بالاتر از بقیه می بینن در کل فکر می کنن تافته ی جدا بافته ن! یه غرور کاذبی هم همه شون بدون استثنا دارن که حاضرن بمیرن! ولی از هیچ بنی بشری (خاندانی) کمک نگیرن! قابلیت اتحادم داشته باشن کی جرات می کنه با همچین آدمایی متحد بشه؟ دوران اگر آدم ریسکی و احساسی بود همون 15 سال پیش مثل ابرین انتقامشو از رابرت و لنیسترها می گرفت. آدمی به محتاطی و محافظه کاری دوران نمی تونه با آدمای کله شق و زودجوشی که امکان کنترل کردنشون تقریبا غیر ممکنه متحد بشه! بهترین مثالی که در حال حاضر میشه زد زمان جنگ جهانی هست ، در سلسله جنگ های ناپلئون انگلستان و روسیه +(عثمانی که یکی به نعل زد یکی به میخ ) که سالها باهم دشمنی و کینه داشتن متحد شدن یا در زمان جنگ های جهانی باز هم انگلستان روسیه و امریکا بر علیه نازی ها متحد بودن، همینطور که میدونید انگلیسی ها از لحاظ غرور و تعصب و ح به قدمت و تاریخ خودشون + به پروتستانی خودشون در بالاترین حذ قرار دارن و از لحاظ دریانوردی هم پس از ملکه ویکتوریا در همه ی دوران ها در بهترین حالت بودن ( مشابهت عجیب و غریب به گریجوی ها ) میدونید دلیل اصلی این اتحاد چی بود ؟ دشمن مشترک ! انگلیسی ها میگن دشمن دشمن من دوست من هست ، گریجوی ها و مارتل ها میتونستن به نحو احسنی با هم دیگه متحد بشن ، قدرت نظامی مارتل ها اصلا در حد مقاییسه با گریجوی ها نیست ، به نظر من تنها توجیهی که دوران میتونه داشته باشه این هست که دوران شهامت استفاده از حمله نظامی رو نداشت؛ اون شیوه و روش مخصوص خودش رو داشت.
  10. Euron Greyjoy

اوه در این حد یعنی؟ چه قر ریزی هم داره میاد ؛ موهاشم عروسکی شونه کرده + خارج بحث دوستان کسی اطلاع داره کتاب پنجم به فارسی دقیقا کی منتشر میشه ؟
  11. Euron Greyjoy

+ خودش بد نیست اتفاقا با موهای کوتاه خیلی قیافه اش بهتره ولی برای نقش جان به درد نمی خوره! (انگار همش درد داره تو فیلم ) نیازمند قرص بیزاکودیل هست + به نظرمن تو قیافه اوایل سریال جیمی مناسب ترین بود ، ولی اونم رفته رفته نامناسب ترین شد (البته بازیش زیاد خوب نیست ) + پی نوشت برای تالیسا :
  12. Euron Greyjoy

درود ؛ نه نه منظورم مدرک برای ازدواج سرسی با ریگار نیست ، منظورم بحث دادن سرسی به ایریس هست ، من هر چقدر که فکر کردم کجا دیدم به نظرم رسید تو یکی از قسمت های تاریخ به روایت تصویر دیدم :-؟؟ نمیدونم. بله بله اول که توضیح داده بودین متوجه نشدم ، ببینید مادرشون شاید یه سری اهداف داشته باشه ولی دوران یه اهداف دیگه ای ، برای درک بهتر ، مثلا همسر شما ( داشته یا نداشته) به همون مقداری که شما از بهره هوشی بهره بردید اون هم بهره برده ؟(بیشتر یا کمتر مهم نیست !) با جواب به این سوال خود به خود مشکل شما هم حل میشه.
  13. Euron Greyjoy

بازیگران غایب سریال!!!

اگر بخوان بازیگر های هندی رو وارد فیلم کنند مجبورا brightness فیلم رو بالا بیارن در این صورت بازیگر های اروپایی سریال تبدیل به فوتون میشن !! تازه فکر کنم برای نقش اریانه زیادی پیر باشه به شخصه احساس میکنم یه خاورمیانه ای یا اسپانیای یا حتی یونانی برای خاندان مارتل مناسب تر باشه تا یه هندی
  14. Euron Greyjoy

انتهای دنیا کجاست ؟

چقدر مسخره میشه بگن ادر ها همون ادم های مرده هستن ، مثلا اخر داستان ند استارک یا رابرت رو به صورت ادر مارتین به داستان برگردونه و اینا بشن دشمن های انسان ها !!!! مسخره هست ولی اگر انجام بشه کلا مرز منطق و غیر منطق تو داستان شکسته میشه . نگار بی زحمت خودت توضیح بده چیزی که در مورد جغرافیای وستروس فهمیدی .
  15. Euron Greyjoy

انتهای دنیا کجاست ؟

http://sermountaingoat.co.uk/map/versions/speculative_map.jpg نظر ریگار درست هست ، مطابق عکس خط استوا چیزی مابین سرزمین های دورن تا سرحدات شمالی سوتورویس هست وصد البته به دلالیل خیلی زیادی که ریگار خیلی هاشو گفت نشون میده که دنیای مارتین روی سیاره قرار داره و قطعا کروی ، نکات مچهولی وجود داره مثل شرق ایسوس که دقیقا به کجا ختم میشه ؟چون متصل نشده به وستروس مثل سرزمین های شمالی که اونم براش محدوده ای نیست یا خود سوتوریوس که کلا علامت سوال و تعجب (؟!) هست ! البته یه نکته ای هست ، همیشه مارتین اینو میگه که سوتوریوس یه سرزمینی دارای موجودات خاص هست ، به نظر من ادر ها از این سرزمین اومدن ( مثل چینی هایی که از تنگه برینگ به امریکا رفتن و شدن سرخپوست !!) یعنی میتونه سوتوروس از پشت نقشه به نحوی به وستروس متصل باشه .