رفتن به مطلب

Prince Oberyn

اعضا
  • تعداد ارسال ها

2
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    تقریبا ندارم
  1. Prince Oberyn

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

فلسفه این که شیرین رو قربانی کردن این بود که خون پادشاهی داشته،پس این فرضیه نمیتونه درست باشه. از طرح نگاه کردن استنیس دیوانگی میبارید.. چه شیرین زنده بشه که بعیده یا نشه،چه استنیس شمال رو بگیره که بعیده یا نگیره استنیس دیگه سقوط کرد... هرچند از اون اخرش میشود این برداشت رو کرد که پشیمونه. با شرافت میمردی بهتره بود... من هنوزم نظرم این که برین استنیس رو میشکه که احتمالا همین اپیسود بعده. البته همین استنیس دیوانه هم به بولتون ها شرف داره.. امیدوارم اونارو نابود کنه.. اتفاقا تو ماجرای منس (و همین طور بچه اش که جان فراریشون داد) ملیساندر به خاطر اینکه خون پادشاهی داشتن میخواست بکشتشون.ولی بعدن متوجه میشیم در واقع منس رو نمیکشه.ولی خودم هنوز قانع نشدم انگیزش از کاری که با منس کرده چی بوده.برای همین نمیتونم کارشو با کاری که احتمالا با شیرین کرده توجیه کنم.
  2. Prince Oberyn

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

سلام به نظرم شیرین نمرده.یعنی دقیقا همون برنامه ای که تو کتاب سر منس ریدر اووردن تو سریال دارن سر شیرین در میارن. ملیساندر با همون تکنیکی که تو کتاب چهره ی منس رو عوض کرد با همون روش یک دختری رو تغییر داده و به جای شیرین اونو سوزوندن.از این برنامه هم به غیر از استنیس و ملیساندر کسی خبری نداری و همون طور که دیدیم استنیس هیچ واکنشی به مرگ شیرین نشون نداد در حالی که دل مادرش به رحم اومد چون نمیدونست قضیه چیه. اگه دوباره قسمت سوزوندن شیرین رو ببینید یکی از سربازای مسن استنیس خیلی ناراحته.به نظرم دختره همین سربازه رو سوزوندن. وقتی هم استنیس میره پیش شیرین و ازش میخواد یه کاری براش انجام بده و ازش عذر خواهی میکنه در واقع کاری که باهاش میکنه اینه که میفرستتش کسل بلک یا وینترفل یا یه جای دیگه. البته من کتاب 5 رو نخوندم و نمیدونم انگیزه ی ملیساندر از کاری که با منس کرد چی بوده.