رفتن به مطلب

KingSlayer

اعضا
  • تعداد ارسال ها

4
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    سریال رو کامل دیدم ولی کتاب رو نخوندم!
  1. KingSlayer

تبریک تولد

تولدت مبارک نگار جان
  2. KingSlayer

خودتان را معرفی کنید .

ممنون. کتاب ها رو تو فکرشون هستم. نمیدوم توی فروم جایی واسه خرید اینترنتی کتاب ها و اینا هست یا نه؟ سرسی رو چرا عوض کنم. تا وقتی که زنده باشم فقط عاشق دو قلو های تایوین لنیستر هستم.
  3. نیکلای کاستر یا همون سر جیمی لنیستر خودمون هم توی فیلم های The Other Woman - 2014 که فیلم خیلی جالبی بود بازی می کنه و کاراکتر نقش اول مرد هست و در کنارش کامرون دیاز بازی میکنه که توصیه می کنم ببیند فیلمش رو. Mama -2013 , Oblivion -2013 , 1000 Times Good Night -2013 , HeadHunters 2011 رو در سال های اخیر بازی کرده. که دیدن هر 4 فیلم خالی از لطف نیست و فیلمهای خوبی هم هستن
  4. KingSlayer

خودتان را معرفی کنید .

سلام به همه ی وستروسی ها محمد سعید هستم. 18 سالمه. فیلم و سریال بین نسبتا حرفه ای هستم. هر چند که به دلیل کنکور دو فصل آخر سریال رو ندیدم و حالا که از کنکور راحت شدم نشستم اونا رو هم دیدم. سریال رو کامل دیدم ولی کلا کتاب ها رو هیچی ازشون نخوندم و آشنایی خاصی هم باهاشون ندارم اما حالا دوست دارم تا آغاز فصل 5 سریال بتونم کتاب ها رو هم تهیه کنم و بخونم. همون طور هم که از آواتار و نام کاربری ام مشخصه عاشق جیمی لنیستر و البته به همون اندازه هم عاشق سرسی خواهر دوست داشتنیش هستم.