رفتن به مطلب

Night's King

اعضا
  • تعداد ارسال ها

4
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    فعلا کتاب اول.
  1. Night's King

نغمه ای از اتش و یخ و ارباب حلقه ها

به هر حال لوتر و نغمه دو داستان متفاوت از هم هستن و از دو نویسنده. تفکرات نویسنده هستن که داستان هارو شکل میدن و در اینجا طبق گفته دوستمون و کتاب های منتشر شده هرو نویسنده تفکرات متفاوتی داشتن.
  2. Night's King

نغمه ای از اتش و یخ و ارباب حلقه ها

من با نظر جناب ار فارازون موافقم. دنیایی تالکین خیلی و سیعه همون طور که جناب ار فارازون گفتن پر از شخصیت ها سیاه و البته دوست داشتنی که اردا رو بدون اونها اصن نمیشه تصور کرد. ولی تا جاییکه من از کتاب 1 نغمه خوندم داستان جذابیت خاص خودشو داره و سیر زیبایی خودشو حفظ کرده. لوتر که برای همه شناخته شدست و به نظر من که بی رقیبه علاوه بر دیگر اثار استاد تالکین(هابیت و سیلماریلیون و فرزندان هورین فوق العاده)
  3. بازم سلام به همه ی دوستان عزیزم من از قبل با سایت وستروس اشنا بود م و گه گاهی هم سر میزدم.ولی بعد از دیدن سریال و تصمیم به خوندن کتابا گرفتم.و الام شروع کردم و تو سایت عضو شدم. و مثل بیشتر دوستان عاشقش شدم همین طور با دنیایی تالکین اشنایی کامل دارم
  4. Night's King

خودتان را معرفی کنید .

سلام به همه دوستان من امروز عضو شدم. نام:سجاد(برندون) ... تازه شروع به خوندن کتاب ها کردم و امیدوارم تو این فروم بتونم جواب سوالاتمو پیدا کنم