رفتن به مطلب

تورهن استارک

اعضا
  • تعداد ارسال ها

88
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    کتابهای ترجمه شده

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. تورهن استارک

قسمت دهم، The Winds of Winter

بله با اون در گوشی صحبت کردن لیانا یجای کار میلنگه احتمالا جان پسر ریگار نیست ولی اگه اون نیست پس کیه؟ کاری روهم که لیدی مورمونت توی سریال انجام داد احتمالا توی کتاب مادرش قراره انجام بده با اون نامه ای که ار راب استارک داره. وحالا پادشاه شمال قراره کاری رو که هزاران سال شمالیها انجام دادند رو انجام بده وجنوبیهای احمق توی سروکله هم بزنن.
  2. تورهن استارک

اخبار فصل ششم

Azor عزیز چرالینک رو نمیزارید که همه استفاده کنند با تشکر
  3. تورهن استارک

قسمت پنجم، The Door

متاسفانه اتفاق بدی که الان داره میفته اینه که ما نمیدونیم کدوم یکی از اتفاقاتی که توی سریال میبینیم قراره توی کتاب هم باشه. کشته شدن گرگها ودست بردن توی گذشته (البته من فکر نمیکنم کاری که برن با هودور کرد رو دست بردن توی گذشته بحساب اورد) واقعا مسخره هست
  4. تورهن استارک

معرفی و نقد رمان های فانتزی

گروهان سیاه رو هم نیمه کاره رها کردی؟.اگه اینطوره حتما تا اخر بخونش سبک روایتش بانغمه فرق میکنه ولی هرچقدر جلوتر بری بهتر میشه اگه به انگلیسی مسلطی که هیچ وگرنه ترجمه جلد دومش هم بیرون اومده
  5. تورهن استارک

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

6. تورهن استارک

اگه توی عکسی که جان حضور داره دقت کنی اطرافش برف میبینی که یعنی توی شماله درحالی که وقایع برج شادی توی یک سرزمین جنوبی و گرم اتفاق افتاده پس اونی که میگی منتفیه.
  7. تورهن استارک

اگه سریالو ببینی توی سریال ما بغییر از روس بولتون وجان امبر باقی لردهای ش.مالو نمیبینیم و حالا اگه قرار باشه لردهای شمالی چه موافق بولتون ها باشند چه برضدشون جان امبر یعنی همه لردهای شمال برای همینه که یک جنگ بزرگ توی شمال توی سریال هست که بنظر میرسه امبرها یکطرفشن
  8. تورهن استارک

9. تورهن استارک

نظرسنجی شماره 24: کدامیک از زنان زیر را خطرناک ترین زن ...

بنظرم فقط دوتا مادر خطرناک داریم کتلین وسرسی البته یجورایی دنریس روهم میتونیم حساب کنیم فقط اون بچه هاشن که خطرناکن فکر میکنم کتلین خطرناکتره باوجودی که تمام کارهایی که برای بچه هاش کرد نتیجه برعکس داد
  10. تورهن استارک

اگه منظور خطرناک بودن اژدها ها وسپاهیان وافراد دور و برشه آره دنریس خیلی خطرناکه درمورد لیدی اولنا هم تاجایی که من میدونم بیشتر نقشه های لیتل فینگر رو اجرا کرده حتی سانسا رو هم نتونستن بدست بیارن
  11. تورهن استارک

بنظر منم اریا خطرناکترین زنه ولی به کتلین رای میدم البته کتلین برای خودیها هم خطرناکه
  12. تورهن استارک

بحث پیرامون محاکمه هایی از یخ و آتش (صندلی داغ )

در مورد سوال پنجم استاد آمون ، نگار غیرت که فقط احساس برادر ها به خواهراشون نیست.اگه هم این یکی رو فاکتور بگیری اون تعصبه است که جالب نیست درمورد سوال 18و19 هم خیلی خوبه که اینقدر فکرت باز و روشن و بدون تعصبه.
  13. تورهن استارک

علی آقا سوالاتت یکم احساسی شد،فکر کنم جواب که نه ولی توضیح دادن درمورد مسایلی که مطرح کردی کار سختی نباشه. درهرصورت مخاطبت کس دیگست.
  14. تورهن استارک

نگار چای نبات خیلی دوست داری نه!؟
  15. تورهن استارک

آقا این محاکمه خیلی باحاله تازه دیدمش،تا الان سوالها و جوابهای نگار رو خوندم (طفلکی) قبلی ها روهم میخام بخونم،سوالها هم خوب بود اگه زودتر خبردار میشدم شاید بعضیهاش سوالهای من بود. فقط یک سوال این قضیه محاکمه یک نفر تاکی ادامه داره؟