رفتن به مطلب

Stargerian

اعضا
  • تعداد ارسال ها

8
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    بدون مرز
  1. Stargerian

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود دهم Mother's Mercy

جان جان ,جانِ عزیزم شدیدا حالمُ گرفت این اپیزود ! من فکر میکنم جان تو بدن گوست به زندگیش ادامه بده استنیسِ میمون هم به حقش رسید ! بُز ! از وقتی شیرینِ طفلک رو کشت ازش متنفر شدم ..به حدی عطش قدرت کورش کرده بود که همه چیرو از یاد برده بود .
  2. Stargerian

ارت های کارتونی

عجب ! فک میکردم این کلمه رو خودم اختراع کردم :دی
  3. Stargerian

کدام رهبر بازی تاج و تخت هستید؟

من جان اسنو شدم :دی
  4. Stargerian

خودتان را معرفی کنید .

به به به!خیلی خوش اومدی دوست عزیز.70 درصد که با مایی مونده اون 30 درصد که اونم درست میشه انشالله حضورت باعث شادی استارک هاست علاوه بر اون علاقت به گرگ اونم از دوران طفولیت این شادی رو واسه من دوچندان نمود منم مثل شما از دوران طفولیت واله و شیدای این موجود استثنایی بودم.دیدن اون گرگ تو سریال قدیمی نارنیا آتشی در جانم برافروخت که همچنان روشنه .بعد ازون عاشق و حامی گرگ و تمام مشتقاتش ازجمله گرگنما،داداش ولورین!و این اواخر دایر ولف شدم. درود بیکران راستش بد بیان کردم,من 100% با استارک ها موافقم بعد از اون تارگرین ها رو هم دوست دارم :دی ما نیز عاشق نارنیا بودیم :ایـــکس و ولورین ؟! من از مریدانشم
  5. Stargerian

کدوم موجود افسانه ایی

من از بچگی عاشق گرگ بودم و هستم ..کلا یه سمبله تو زندگی من و به شدت احساس همزاد پنداری دارم باهاشون ! :دی پس دایروولف شد پادشاه قلبم :دی بعد از اون اژدها ها رو هم خیلی می لاوم !
  6. Stargerian

موسیقی های نغمه ای

ایول ! همه کله آهنین اینجا انگار ! من ترک خاصی مد نظرم نیست که ربط داشته باشه به دنیای نغمه ... ولی کارای بند Draconian خیلی منو یاد این داستان میندازه ! بندای خیلی زیادی هستن که این مدلی کار میکنن ETOS ... In Flames و غیره ! :دی
  7. Stargerian

خودتان را معرفی کنید .

درود !! 18 سالمه و از طرفداران دو آتیشه ی ژانر فانتزی هستم !... اوایل تابستون بود که با دنیایِ نغمه آشنا شدم و به شدت روانیش شدم ! همون اولشم عاشق استارک ها شدم چون تقریبا همه ی چیزایی که من دوست داشتم داشتن :دی سمبلشونم که گرگ بود ! موجودی که من از طفولیت میلاویدمش ! :دی از تارگرین ها هم یه کمکی حوشم میاد ! دومین خاندان مورد علاقمن :دی از نام کاربریم مشخصه :دی ولی خب فک کنم تنها کسیم که اینجا استارک (70%) - تارگرین (30%) ـه :دی خب همین دیگه :دی خیلی دوست دارم خیلی بیشتر در جمع پر مهرتون حضور داشته باشم ولی امسال کنکور دارم و نمیخوام گند بزنم :دی خخخخ فعلا !
  8. سلام ! خیلی اتفاقی ! :دی