رفتن به مطلب

tywin laninister

اعضا
  • تعداد ارسال ها

6
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. سلام علیکم . خوش اومدین استعفا چرا؟ تایوین انقد که خوبه، هر چی بیشتر، بهتر من یه تایوینِ بی سوادم در نغمه ایشالا که شما کتابارو بخونین یه تایوین لنیستر پرقدرت و فعال باشین اختيار دارين تايوين اول! يه چي ميگم دلخور نشو..اينقدر شكلك لبخند نذار..تايوين واقعي نمي خنده ها Men say Tywin never smiled, but he smiled when he wed your mother, and when Aerys made him Hand. When Tarbeck Hall came crashing down on Lady Ellyn, that scheming bitch, Tyg claimed he smiled then, and he smiled at your birth, Jaime, I saw with my own eyes.[4] ” – Genna Lannister, to Jaime Lannister
  2. tywin laninister

خبرهایی از فصل 5 سریال!

به نظر مي رسه تايوين لنيستر به طور كامل از فصل پنجم حذف نشده..طي مصاحبه اي كه چارلز دنس (بازيگر نقش تايوين) با شبكه MTV داشته اين احتمال رو رد نكرده..حالا چه جوري حضور داره جاي سواله. “I’m not completely missing out on the next series. More than that, I’m not going to say,” Dance teased. “You haven’t seen the last of Tywin Lannister, is all I’ll say.” اين نقل قول از چارلز دنس بود..
  3. سلام علیکم . خوش اومدین استعفا چرا؟ تایوین انقد که خوبه، هر چی بیشتر، بهتر من یه تایوینِ بی سوادم در نغمه ایشالا که شما کتابارو بخونین یه تایوین لنیستر پرقدرت و فعال باشین اختيار دارين تايوين اول! يه چي ميگم دلخور نشو..اينقدر شكلك لبخند نذار..تايوين واقعي نمي خنده ها
  4. tywin laninister

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

براي ترجمه اگه كاري ازم ساخته باشه خوشحال ميشم انجام بدم..حالا حتي در حد 2 صفحه!!
  5. سلام علیکم . خوش اومدین استعفا چرا؟ تایوین انقد که خوبه، هر چی بیشتر، بهتر من یه تایوینِ بی سوادم در نغمه ایشالا که شما کتابارو بخونین یه تایوین لنیستر پرقدرت و فعال باشین
  6. دنبال يه لينكي مي گشتم واسه دانلود كتابا كه اين سايتو ديدم..بعدش كه ديگه آشنايي و ...!!! من هر چي گشتم تايوين رو اينجا پيدا نكردم..منظورم پروفايلي به اين نام..چون خودم شيفته اين كاراكتر هستم عضو شدم..حالا اگر تايويني پيش از من هست اعلام كنه كه من استعفا بدم