رفتن به مطلب

Saeed

اعضا
  • تعداد ارسال ها

4
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Saeed

هویت واقعی تیریون

دوستان توجه کنید، اگر ایریس با جوانا بوده در شب اول، سرسی جیمی باید بچش باشن نه تیریون. تیریون بعد از اینا به دنیا اومده؛ ضمن اینکه در پیشگویی به دنریس به شیر اشاره شد. به نظرم تارگارین بودن تیریون منتفیه.
  2. دوستان به نظرتون سرانجام جیمی چی میشه؟ تئوری کشته شدن سرسی بدست جیمی خیلی محتمله ولی بعد از اون چی؟ آیا جیمی هم از کسانیه که قراره بمیرن؟ چون جیمی تغییر شخصیت داد و یه جورایی چهره موجهی پیدا کرد؛ آیا می تونه نقش مهمی در آینده ایفا کنه؟
  3. Saeed

آخرین فصل جان

خوب مسخره میشه دیگه؛ اگه قراره برگرده چرا بمیره؟ اگه نگفته میمیره، که خوب باز شاید امیدی باشه که اصلا مرگی در کار نباشه و یه جوری نجات پیدا کنه. راستی من یه چیزی به ذهنم رسید که شاید به جان هم مربوط باشه؛ در مورد آینده کتاب. ممکنه ماهیت آزور آهای و پرنس وعده داده شده دو نفر متفاوت باشن؟ مثلا جان آزور و دنریس پرنس؟؟؟
  4. Saeed

آخرین فصل جان

سلام دوستان؛ من کتاب 5 رو نخوندم؛ منتها اینقدر صحبت در مورد مرگ جان زیاد شد که تقریبا متوجه شدم مساله چیه. فقط یه سوال، آیا دقیقا تو کتاب گفته که جان مرد؟ چون اگه نگفته باشه، احتمالش هست که زنده بمونه. من بیشتر دلم می خواد اگر جان کشته میشه، دیگه برنگرده.