رفتن به مطلب

Grubbs.grady

اعضا
  • تعداد ارسال ها

11
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    كتاب ٣ سريال فصل ٤
  1. كتاب چاپيش رو نخوندم ولي اونجور كه از بعضي ها شنيدم و انتظارش ميرفت خيلي سانسور كردن و مسخرس ولي نسخه ي اينترنتيش فقط تكه هاي خيلي جزيي س.س رو حذف كرده كه هي ضربه اي به محتوا وارد نكرده.... راجع به سوال اول.... چطور يكي ازون دوتا ميتونه واريس باشه؟؟؟ واريس كه خواجس نميتونه ته ريش داشته باشه
  2. Grubbs.grady

آدرها وارد می شوند ...

شايد اونا داشتن بعد از شكست قبليشون تقويت ميكردن خودشونو و همزمان منتظر شدن تا انسان ها و نگهبان ها ضعيف تر بشن.... شايدم دنباله راهي براي فرو ريختن ديوار بودن كه بالاخره پيداش كردن!!!
  3. آقا چون بحثش پيش اومد يه موردي برام سوال بود گفتم بپرسم... چرا بوق اول بازگشت سوار هاست بوق دوم و سوم حمله دشمن؟؟؟ فرض كنيد ادر ها يهويي بهتون حمله كردن فقط ٤٠ متر با شما فاصله دارن تو اون موقعيت شما وقت اينكه ٣ تا بوق بزنيد داريد ايا بنظرم عاقلانش اين بود كه يك بوق بشه حمله ادر ها دو بوق بشه حمله مرم ازاد سه بوق كه وقت زيادي ميخواد تا زده شه بشه بازگشت خودي ها....
  4. Grubbs.grady

یورش منس به دیوار

من ميخواستم راجع به بزرگترين اشتباه منس تو حمله به ديوار يه سوال بپرسم كه اينجا بهترين جا بود بنظر شما براي چي ادمي به زيركي منس به جان اعتماد كنه تا كله نقشه هاش بر باد بره؟ عضويت يه كلاغ براي منس واقعا سودمنده اين قبول ولي واقعا عاقلانه هست به خاطر اين امتياز كله نقششو تو ريسك قرار بده و خطر لو رفتنشو بپذيره فقط براي اينكه يه سري اطلاعاتي كه قبلا تقريبا همش رو داشت بدست بياره؟ نظر شما چيه اين كاره منس خيلي از شخصيتش دور نبود؟
  5. Grubbs.grady

نظرسنجی17: در مسند پادشاهی کدام مشاور را انتخاب میکنید؟

تيريون چون هم باهوشه هم اگه باهاش راه بياي قابل اعتماد البته جان ارن عهم خوب بود
  6. با اينكه به قيافش نمياد ولي پتاير !!! موش كثيف همه چيز زيره سره اونه :/
  7. تقريبا همشون ابزيره كاه و خيانتكارن بنظرم غير از باريستان و سندور كه چون باريستان پيره من سندور جونم رو بر ميدارم
  8. راب ادم خوبيه ولي توانايي رهبري همه نوع ادمي رو نداره و گول ميخوره ولي استنيس داره ... پس من به اون راي ميدم
  9. به ترتيب جان تريون اريا
  10. من تا جايي كه يادم ميا معلوم ميشه اون خنجر اصلا براي تريون نبود !!!! چرا همتون ميگيد كي باخنجر تيريون اين كارو كرد.... كسي كه دروغ گفت خنجر براي تريون هست پتاير بود حالا چرا بايد پتاير اين دوروغ رو بگه؟ يا چون خودش فرستنده قاتل بوده كه همون سوالات اينكه چطور از اين فاصله دور با اين سرعت همچين نقشه اي رو درست كرده پيش مياد يا اينكه پتاير ميدونسته قتل كاره كي بوده و ميخواسته با اين دوروغ توجه رو از اون يارو دور كنه حالا اون يارو كي بوده ؟ من فقط عقلم به جيمي قد ميده كه شايد ميخواسته كارش رو تكميل كنه و از جيمي هم كارهاي احمقانه بعيد نيست :/
  11. بنظر من اين راض به هيچ وچه نبايد لو ميرفت چون اگه پادشاه ( حتي اگه پادشاه رابرت بي كفايت باشه ) از اينكه ملكه داره بهش خيانت ميكنه اگاه ميشد دردسر ساز ميشد . از طرفي هم اونا با جاسوسايي كه براي ند گذاشتن ( بزرگترينش پتاير ) ميدونستن ند به هيچ كس موضوع رو نگفته ... پس فقط دو گزينه ميمونه يا كشتن ند يا رابرت .... مرگ رابرت براي لنيستر ها خيلي بصرفه تر از مرگ ند هست چون با مرگ رابرت قدرت كاملا به دست لنيستر ها ميوفته.... ولي موضوع اصلي اينه كه هيچ مدركي نبايد باقي بمونه چون بخاطر مرگ جان ارن همه گوش به زنگه مرگ مشكوك بعدي هستن و اگه مرگ مشكوكي واسه رابرت اتفاق بيوفته مثل مريض شدن و مردن تو مدت كم ( سم دادن ) يا تير خوردن اشتباهي هنگام شكار و.... احتمال اينكه ند و رنلي يه مدرك گير بيارن خيلي زياده و اگه اين اتفاق بيوفته كاره لنيستر ها تمومه..... پس اولويت اول براي رفع اين مشكل مرگ اتفاقي رابرت (كه از شانس خوب لنيستر ها اتفاق افتاد) هست ولي چون اين اتفاق قطعي نيست پس راه دوم تنها گزينه ممكن هست يعني كشتن ند كه البته بخاطر اينكه با مردن ند هيچ كس واقعا نيست تا ته توي قضيه رو در بياره ( فرض كن رابرت بخواد بيوفته دنباله مرگ مشكوك ند ) دستشون براي كشتن ند باز تره كه به همين دلايل من با گزينه سوم شما موافقم ...