رفتن به مطلب

tasha

اعضا
  • تعداد ارسال ها

9
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    انتهای کتاب پنجم
  1. tasha

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

واییییییییییی عاشق اون صحنه بازگشت دراگن و سواری دنریس شدم. اصلا چاله مبارزه صحنه خیلی خوبی بود....واقعا قشنگ درش اورده بودن. سر جوراه بیچاره هم خودشو خفه کرد... استنیس و صحبت هاش قشنگ بود. نمی تونم بگم کدوم کار درست بود. واقعا تصمیم سختیه... در کل بسیار صحنه تاثیر گذاری بود.... پادشاه مارتل ها هم زیادی صلح جو و آرومه. اصلا هیجان نداره تو صحبت هاش... در کل قسمت قشنگی بود. من کلا با مرگ شخصیت های مهم داستان مخالفم. یعنی اینکه هیجان سریال فقط مرگ شخصیت های بعضا محبوب باشه را دوست نداشتم و این فصل و این قسمت را دوست دارم چون هیجان بدون مرگ شخصیت های اصلی داستان را داشت.... البته مرگ شیرین بود. فکر می کنم پیروزی که با کشتن دخترت بدست میاد بهت وفا نمی کنه استنیس خان...
  2. tasha

خودتان را معرفی کنید .

سلام اسمم فاطمه است. دکتری روانشناسی تربیتی دارم. آدم فیلم و سریال بینی هستم. یکی از دوستانم که اتفاقا اسمش نغمه است این سریال را وقتی اولای فصل یک بود بهم معرفی کرد و من اسیرش شدم. بعد ها همزمان به سریال کتاب را هم خوندم البته نه تا آخرش. اینجا را هم تو سرچ هام از ویکی وستروس پیدا کردم. خوشحالم از ینکه اینجا می تونم در مورد سریال موردعلاقه ام کلی مطلب بخونم.....
  3. tasha

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

دیدم کسی تاپیکش را نزده گفتم خودم بزنم. یک قسمت فوق العاده دیگه.........
  4. tasha

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هشتم Hardhome

واییییییییییییییییییییییییییییییییی من امروز رفته بودم با پسرم اردو و تا بیام خونه و دانلود کنم ببینم مردم. قبلش از سر نگرانی که نکنه باز اپیزود خوب نبوده یک سر به تاپیک زدم دیدم همه می گن عالی بوده و ..... الان کلا تو هنگم. یعنی به نظرم اگر نه تنها این سریال بلکه کل سریال های جهان تا بحال سه تا صحنه ناب و عاااااااااااااااالی داشته این جنگ وایت واکر ها و اصلا ده دقیقه آخرش یکی از اون ها بود. یعنی من پلک نمی زدم. عالیییییییییییییییییییییی بود. هر چی بگم کمه. به زمین افتادن سرسی و صحنه آب خوردنش هم بسیار زیبا بود. تیریون و دیالوگ های عشق من بوده و هستن. امیدورام با مشاروه عالی تیریون دنریس هم تصمیمات خوبی بگیره. به قول یکی از بچه ها من برم آخرهای سریال را چندین بار دیگه ببینم..... امتیاز من 10 از 10 10 هم کمه براش...
  5. tasha

سرنوشت سانسا

خیلی سرنوشت وحشتناکی داشت سانسا توی این قسمت ششم من هنوز هنگم..... این رمزی واقعا احمق و دیوونه است. اسکیزوفرنی حاد داره. خیلیییییییییی چندش آوره هر لحظه منتظر بودم تیان بزنه بکشدش توی این سکانس آخر کاش قسمت هفتم با مرگ رمزی شروع بشه...
  6. tasha

بحث اپیزودیک قسمت دوم The House of Black and White

بهترین اتفاق این قسمت فرمانده شدن جان عزیزم بود... واقعا صحنه دفاع سمول تارلی از جان و همین طور چیزایی که اون سر آلیستر بدجنس گفت و رای گیری و رای استاد امون و در اخر نگاه شاد اون پسربچه که معشوقه جان رو کشته بود همه اش قشنگ بود. از رابطه سرسی و جیمی متنفرم. اصلا از این ضعف جیمی نسبت به سرسی خوشم نمیاد. یعنی که چی اصلا... سرسی روزه به روز داره چندش اور تر میشه. کلا زیاد اریا را دوست نداشتم از اول و این حس هنوزم هست. جیکن هاگار و شخصیتش برام خیلی خاصه و دوست دارم بدونم اصلا هیچکس یعنی چی؟؟؟؟؟( با توجه به اینکه من تازه دارم کتاب دوم را می خونم) و اما عشق عزیزم تیریون... حتی مست بودن همیشگیش تو این بخش از داستان هم قشنگه. همه دیالوگ هاش قشنگند. واقعا عالیه این بشر... بی صبراااااااااانه منتظرم با دنریس روبرو بشه و منتظرم تا دیالوگ های اون زمانش را از بر کنم... دنریس هم تو لحظه آخر یک آن حس کردم الانه که دلش بسوزه و تحت تاثیر التماس های مردم عادی رحم کنه ولی نکرد و خودشو قوی نگه داشت... صحنه ای که در یک نمای دور نصف شهر برده و عامی بودن و التماس می کردن و نصف دیگش سران قبایل و چشم به انتظار رای ملکه و دنریس سرگردون اون وسط صحنه قشنگی بود... کاش استنیس ملیساندرا را نداشت اون وقت عاشقش می شدم ولی الان نمی چسبه بهم...
  7. tasha

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود اول The Wars to Come

با سلام چرا بحث اپیزودیک قسمت دوم تاپیکش زده نمیشه؟ من بسی منتظرم...
  8. tasha

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود اول The Wars to Come

من کتاب ها را به جز کتاب اولی نخوندم و از اکثر چیزایی که شما میگید سر در نمیارم. ولی سریال را چهار دفعه کامل دیدم. الانم بقیه قسمت ها را دانلود نکردم چون واقعا سرقت و پخشش ناعادلانه است و من نمی خوام در این ظلم سهیم باشم و ترجیح می دم همون سر وقت خودش دانلود کنم. . انتظظارم از جوونی های سرسی چیز دیگری بود. منتظرم ببینم چرا اینقدر بدجنس شده و این پسرعموهه که بهش گفت ازت معذرت می خوام بابت رابطه اش با جیمی یعنی چی؟ لرد واریس هم یک جوریه ولی خیلی دوست دارم تیریون و دنریس همدیگر را ببینند و با هم متحد باشند. چون برخلاف اکثرتون من از دنریس بدم نمیاد. استنیس خودشو دوست دارم ولی اینکه اینقدر چشمش به ملیساندراست اصلا خوب نیست. اصلا ازین موقرمزی خوشم نمیاد. تواین قسمت هم انگار داشت می رفت رو مخ جان و اینو اصلادوست نمی دارم... جان اسنو هم کلا تو این قسمت خوب بود. به خصوص تیر آخری که به منس زد... نبود آریا به چشم می اومد. ولی سانسا داره کم کم زرنگ میشه. روند صعودیش حس خوبی بهم می ده. امیدورام دوباره اسیر احساساتش نشه...
  9. منم به برین از تارث رای دادم. به نظرم حضورش اضافیه. بقیه در اجرای روند داستان فعلا ضروری هستند