رفتن به مطلب

تینا استارک

اعضا
  • تعداد ارسال ها

161
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

3

تینا استارک آخرین بار در تاریخ مه 18 2019 مقام اول روز را به دست آورده است

تینا استارک یک محتوا با بیشترین امتیاز داشته است!

اعتبار در انجمن

217

اطلاعات شخصی

• خاندان
    استارک
  • محل اقامت
    آن سوی دیوار
  • مرز اسپویل من
    پایان کتاب سوم

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

535 بازدید کننده پروفایل
  1. تینا استارک

بحث در مورد اسپویل های احتمالی مطرح شده فصل هشتم

به نظر من این فیلمنامه واقعی بوده. اینا زدن همه چیو به بدترین شکل ممکن تغییر دادن که فقط بزنن روی این فیلمنامه
  2. تینا استارک

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

متاسفانه من دانلود کردم. قسمتای بیشترش رو زدم جلو
  3. تینا استارک

مستند پشت صحنه رو دیدین؟
  4. تینا استارک

بهترین های همه فصول سریال (سکانس ها، دیالوگ ها و ...)

رد ودینگ هولد دِ دُر
  5. تینا استارک

ظاهرا یکی از نویسنده های فصل اخیر گات رو استخدام کردن. خدا میدونه سر ارباب حلقه ها چه بلایی میخوان بیارن
  6. تینا استارک

D&D از محبوبیت کیت هرینگتون خیلی حرصشون گرفت گفتن اینجوری ازش انتقام بگیریم ? این چیزهایی که برای شما دلیل و مدرک هست واسه ما خاطرست حالا جدای از شوخی آریا پسران فری رو کشت. از گوشتشون کیک پخت. کیک رو به خورد فری داد. بهدش والدر رو کشت. بعدش کل خاندان رو یکجا کشت با توجه به این دلایل چه کسی بیشتر لایق عنوان مدکوئین هست؟
  7. تینا استارک

پایان دلخواه شما برای سریال

اینجاشو دوست داشتم
  8. تینا استارک

بحث در مورد اسپویل های احتمالی مطرح شده فصل هشتم

با این پایان باید پرسید فلسفه وجود معمای والدین جان در کتاب برای چی بود
  9. تینا استارک

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

به نظر من هم بهترین مرگ برای جیمی شهادت در وینترفل بود. با هر منطقی حساب کنی «وان من ویت وان هند» نباید جلو ارتش صد هزار نفری زنده میموند. بازگشت به وینترفل و مرگ در اونجا برای نجات زنده ها میتونست قوس شخصیتیش رو کامل کنه. اما یه نکته هم باید بهش توجه کرد که جیمی در طول هشت فصل به سمت شخصیت خاکستری رفت نه سفید. نوع رفتارش با ادمور تالی و قتل عام تالی ها اونم توی خونه خودشون رو نباید فراموش کرد. اومدنش به وینترفل فقط به خاطر قولش بود و دوروغی که سرسی بهش گفت. نه بخاطر سفید بودن کارکتر جیمی. درواقع جیمی مرتب بین سفید و سیاه و خاکستری در تقلا بود. اما آیا مرگش من رو راضی کرده؟ خیر. جیمی لایق مرگ بهتری بود. همانطور که سرسی لایق مرگ بدتری بود. سرسی هرگز تقاص پودر کردن آدمهای سپت بیلور رو پس نداد. مارجری و پدرش حتی برادرش واقعا جزو بیگناهان گات بودن. و همینطور تامن مظلوم واقعا معلوم نشد فلسفه بودن بران در این فصل چی بود. و اینکه چرا جیمی و تیریون دستور قتل حودشون توسط سرسی رو نادیده گرفتن و تا آخرین لحظه جون خودشونو براش به خطر انداختن
  10. تینا استارک

فصل قبل گیلی و سم تو سیتادل فهمیدند ریگال زن اولشو یعنی خواهر مارتل طلاق داد با لیانا ازدواج کرد
  11. تینا استارک

از نظر عملی اتفاق خاصی نمی افته اما از نظر تئوری میشه یه شکست در کارنامه پت و مت و شبکه hbo. و دل هواردارن خنک میشه. منکه رفتم امضا کردم و حالم خیلی خوب شد?
  12. تینا استارک

منم بارها به جنگ خدایان فکر کردم. بخصوص قدرت نمایی خدای نور مثلا زمان مردن استنیس نظرم این بود که ملیساندر هیچ اشتباهی نکرده بلکه این خدای نور بوده که به عمد با استفاده از ملیساندر داره رقبای جان اسنو رو حذف میکنه. که بعدا از جان برای حذف نایت کینگ استفاده کنه. این امضا جمع کردن طرفدارا برای بازسازی فصل هشت خیلی خوب بود. قطعا این اتفاق نمی افته اما همین اعتراض مسالمت آمیز برای تنبیه پت مت کافیه
  13. تینا استارک

موافقم. BB تا به امروز یکی از بهترین و قابل قبولترین پایان بندیها رو داشته. بین تمام سریالهای پرطرفداری که تمام شدند. من قبلا مطمئن بودم که گات میزنه روی دست برکینگ بد. ولی خب نشد. یعنی اصلا به گرد پای اون هم نرسید متاسفانه. چه آرزوهایی که تباه شدند در مورد وست وورد هم بعید میدونم بتونه تو پایان بندی از BB جلو بزنه. یعنی پایان فصل دوم قانع کننده نبود و برای فصلهای بعدی نمیشه قطعی نظر داد البته همه این نظرها با علم به این هست هر سه سریال ژانر متفاوتی دارند
  14. تینا استارک

پایان دلخواه شما برای سریال

من مطمئن هستم در کتاب هم قرار هست دنریس دیوانه بشه و کار پدرش رو به اتمام برسونه. اما فکر نمیکنم با این دلایل بچگانه که در سریال مطرح شد. احتمالا مارتین دلایل مهمتری برای مدکوئین شدن دنریس میسازه