رفتن به مطلب

تینا استارک

اعضا
  • تعداد ارسال ها

161
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

3

تمامی ارسال های تینا استارک

1. تینا استارک

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

جدی؟؟؟ من فک کردم عاشق تئون شده
  2. تینا استارک

به نظر میاد تنها بازمانده هم سانسا باشه. همه رفتن جنوب اینم راحت نشسته تو وینترفل
  3. تینا استارک

اصلا متوجه نمیشم چرا سانسا انقدر از دنریس بدش میاد.
  4. تینا استارک

درسته. اتفاقا ژانر تخیلی باید بیشتر منطق داستانش رو رعایت کنه. وگرنه داستان از دستش در میره. میشی اینی که در گات شاهدش هستیم آخه چطوری اون همه کشتی از دید دنریس و ناوگانش پنهان موندن .کی یورن اومد اونجا چقدر منتظر موند تا دنریس اینا برسن در حالی که متونست ریگال و دنریس رو هم بزنه چرا همونجور وایساد نگاشون کرد یجوری هم داستان رو پیش بردن انگار فقط آریا بتونه سرسی رو بکشه
  5. تینا استارک

دوستان لطفا حواستون باشه اسپویل نکنید. من دیشب اونو نخوندم تا این دو قسمت یکم امید برای دیدن داشته باشم
  6. تینا استارک

با اینکه فن دنریس نیستم ولی به نظرم خیلی احمقانه اومد که از الان مسیر داستانش رو جوری پیش بردن که مشاورها دارن بهش خیانت میکنن. چون دنریس هنوز هیچکار دیکتارگونه ای نکرده. فقط عصبانی میشه بعد آخرش همونکاری رو میکنه که بهش گفتن. لااقل یکاری میکرد که واریس نقشه حذفش رو بکشه موافقم با شما. انگار یورن و کشتیها هم توانایی غیب شدن دارن مثل آریا امتیاز من 6. فعلا حوصله ندارم چیزی تایپ کنم. واقعا حق ما این نبود. ده سال منتظر بودیم به اینجا برسیم. حالا چن هفته هست فقط داریم حرص میخوریم
  7. تینا استارک

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

تو سریال استنیس از جان خوشش اومده بود. احتمالا میومد طرف جان. ولی وقتی میفهمید جان هم تارگرین هست احتمالا خوشش نمیومد
  8. تینا استارک

آره والا. فقط پیتر جکسون میتونه یه سه گانه توپ بسازه از گات میگن دوباره اچ بی او هک شده قسمت چهار لو رفته
  9. تینا استارک

خیلی مسخره هست که سرسی رو هم آریا بکشه. اگه قراره بمیره بهتره بدست تیریون باشه. البته ترجیح میدم سرسی نمیره. به نظرم اون تاوان اشتباهاتش رو داده. و حالا بهترین تنبیه براش اینه که به صورت گدا تو کینزلندینگ زندگی کنه من مطمئن هستم چند سال دیگه فیلم سینماییش رو میسازن. هالیوود اصلا از همچین سوژه پولسازی نمیگذره
  10. تینا استارک

باور کنید اگه لیتل فینگر هم الان بود در حد واریس سیاهی لشگرش میکردن. چون دیگه داستانی و دیالوگی نمیتونن بنویسن. خطهای داستانی به بن بست رسیده ولی حیف شد کارکترها درست در زمانی که در اوج خودشون بودن و باید به سرانجام برسن به این روز افتادن به کارها و تصمیمات سرسی از فصل اول تا الان دقت کنیم. درواقع سرسی اصلا سیاستمدار نیست و بیشتر تصمیماتش احمقانه بوده و به ضرر خودش. ولی نویسنده ها کارکترهای مقابلش رو جوری به خفت انداختن تا سرسی برتر باشه. در تمام مدتی که فینگر در کینزلندینگ بود سرسی بازیچه دستش شد. بعدش بازیچه اولنا تایرل. بعد بازیچه گنجشک. حتی فصل اول نتونست جفری رو درست کنترل کنه در مورد ند کاملا غافلگیر شد. با اشتباهاتش بچه هاشو به کشتن داد. یعنی میشه یه صفحه تایپ کرد در مورد حماقتهای سرسی احتمالا اژدها رو میکشن. یا جان و دنریس رو میکشن یا شایدم آریا. که مثلا یه خداحافظی دراماتیک داشته باشن بیننده ها
  11. تینا استارک

باز شروع کردن به هایپ کردن مردم. حالا مثلا قسمت پنج چی میخواد بشه که قسمت سه رو بشوره ببره فوقش جنگ با سرسی دیگه. با احترام به طرفداران سرسی. جنگ سرسی اصلا برای من مهم نیست و همینطور اون تخت آهنین اصلا سرسی در حد و اندازه های یک آنتاگونیست نیست
  12. تینا استارک

پایان کتاب و سریال کاملا متفاوت هست به همین دلیل هم مارتین کتابها رو منتشر نکرد برای هایپ نگه داشتن طرفداران کتاب اصلا نمیتونم باور کنم در کتاب خط داستانی جان که بزرگترین راز کتاب بوده اینجوری پیش پا افتاده بشه
  13. تینا استارک

بحث دوستان رو درباره دنریس خوندم با توجه به نظرات پس میشه گفت سانسا هم میتونه دیکتاتور بشه تو فصل قبل میخواست قلعه های آمبر و کاراستارک رو از اونا بگیره که جان مخالفت کرد.
  14. تینا استارک

اینو حتما ببینیند. خیلی خووبه. فقط اونجا که روی سکانس جان و شاه شب آهنگ پلنگ صورتی گذاشته https://www.aparat.com/v/Xo851
  15. تینا استارک

با نظرتون موافقم. اما چطور دلتون میاد از بازیگران گات نام ببرید اما از ایوان ریان نگید. رمزی بولتون بدلیل بازی درخشانش تا ابد ماندگار شد.لعنتی فقط اون لبخندش از نیکلای کاستر والدو هم نمیشه گذشت. تفاوت شخصیت جیمی در فصل اول با فصل هشتم کاملا مشخص هست بخاطر نوع بازیش
  16. تینا استارک

به نظرم بعضی دوستان اشتباه متوجه شدن جهت روشن شدن اذهان عمومی اعلام میکنم اگر حتی پادریک، نایت کینگ رو میکشت مشکلی نداشتم به شرطی که روند داستان کاملا منطقی پیش میرفت نه به این صورت که آریا میون چن صد نفر واکر و کلی فرمانده از ناکجاآباد خراب شد روی سر نایت تو رو خدا نگین ناپدید شد. که اگه میشد بریک رو به کشتن نمیداد. خودش ناپدید میشد در میرفت با وجودی که آریا استارک شخصیت مورد علاقه من بود اما این پایان اصلا منو جذب نکرد تامام
  17. تینا استارک

والا من دوست دارم دموکراسی بشه. و کسی حکومت نکنه. حالا که بیشتر خاندانها تقریبا نابود شدن بهترین فرصت هست یه سری میگن سازنده ها از همون فصل اول این پایان رو برای نایت کینگ در نظر گرفته بودن. من مخالفم. به نظرم اینا یکاری کردن که فقط مخالف پیش بینیها و تئوریها بشه. برای همینم منطق داستان از بین رفت. چون فقط فکرشون غافلگیری بود
  18. تینا استارک

دقیقا. من خودم میتونم یه هشت جلد گات جدید بنویسم. برن کجاش شبیهه خدای نور هست. برای خودش نشسته روی صندلیش کاری هم به کسی نداره جان آدم دلرحمی هست پس پادشاه بخشنده ای میشه. فرمانده خوبی هم هست. ولی سیاست حکومت نداره. شاید جان و تیریون گزینه مناسبی میبودن برای حکومت. تا اینکه از فصل قبل کارکتر تیریون رو تبدیل به یه شخصیت خنگ کردن که دیگه بدرد حکومت جان هم نمیخوره
  19. تینا استارک

نه نمیخوره ولی باید نقش مهمی تو جنگ میداشت. فقط اژدها سواری ]خرشم قایم باشک بازی. اصن این سه قسمت کلن تو سایه بود. حالا بعد ازین چه میکنه دیگه مهم نیست برای من مهم این جنگ بود. از اول سریال تنها شخصی که مبارزه تن به تن با یک آدر داشت جان بود.(سم اتفاقی آدر کشت) تنها شخصی که میگفت هیچی مهم نیست فقط نایت کینگ مهم هست. ولی در جنگ مثل عروسک کوکی بود
  20. تینا استارک

یه چیز دیگه که حرص منو دراورده له شدن کارکتر جان در این فصل هست کارکتری که از فصل اول مانور داده شد رو. اینکه بچه کیه. مهمترین تئوری گات. بعد از یه حرامزاده خجالتی و همیشه غمگین با تلاش خودش رسید به پادشاهی الان عملکرد پادریک بیشتر از جان شده. چرا آخه مثلا میخواستن ضد حال بزنن به تئوریها یا چی این نغمه یخ و آتش چی شد قضیش. اینکه پسر ریگار بود که چی نقشش چی بود تو جنگ فقط درست کردن ارتش و استخراج گلس. اینو هرکس دیگم میتونست انجام بده
  21. تینا استارک

آخه از نایت کینگ بزرگتر چی داشتیم ?
  22. تینا استارک

دوست عزیز پیشبینی اسپویل نیست. اینکه شما بگی دلت میخواد اینجوری بشه من بیام بگم دلم میخواد اونجوری بشه اصلا اسپویل نیست. اینکه تئوری گفته بشه باز هم اسپویل نیست. اما خیلیا تئوری دوست ندارن پس برای اونا تئوری هم اسپویل حساب میشه و باید بهش احترام گذاشت. اما فیلمنامه ای که لو رفته اسپویل هست حتی اگر الکی بوده باشه یا یه آدم دیوانه معلوم الحال رفته از از زیر زبون فامیلش حرف کشیده اومده تایپ کرده و در فضای مجازی طوفان شده. اسپویل هست حتی اگه بخشی از حرفاش اشتباه باشه
  23. تینا استارک

باز هم اسپووووویل واقعا هنوز نمیتونین درک کنید شاید کسی دوست نداشته باشه این چیزها رو ببینه واقعا هنوز نمیتونین درک کنید تو تایپیک بحث یک اپیزود سریال فقط درباره همون اپیزود حرف میزنن شما چن سالتون هست که هنوز این موارد ابتدایی رو هم نمیدونین
  24. تینا استارک

والا من همچین چیزی نمیخواستم. من فقط میخواستم نایت کینگ با اون عظمت که حتی کلاغ سه چشم هم نمیتونه کاری کنه در برابرش . حتی آتش اژدها هم اثر نداره. یعنی قدرت و جادوی بسیار زیادی داره اینجوری آبکی کشته نشه. وگرنه همه ما میخواستیم نایت کینگ شکست بخوره ولی نه اینجوری آبکی وای انقدر امیدوار شدم. یعنی یه انرژی دوباره ای گرفتم از ادامه دیدن گات البته من اصلا طرفدار این تئوری نبوده و نیستم نه دو سه شب هم طول کشید از دیوار برسه وینترفل. یه شبم خونه لرد آمبر اینا داشت روی دیوار اثر هنری میساخت
  25. تینا استارک

بازیگر نقش نایت کینگ چیز جالبی توئیت کرده.