رفتن به مطلب

تینا استارک

اعضا
  • تعداد ارسال ها

161
  • آخرین بازدید

• روزهای برنده

3

تمامی ارسال های تینا استارک

1. تینا استارک

بحث و گفتگوی قسمت ششم "Unbowed, Unbent, Unbroken"

بابا اون دوتا برده عاشق چشتون رو گرفته. این همه سکانسای بیخود داشت این فصل حالا بزارین اون دوتام واسه خودشون خوش باشن وای یعنی جنگ وینترفل هم بره واسه فصل بعد. من اعصاب ندارم دیگه. فک میکنم جنگ وینترفل رو گذاشتن واسه قسمت نه. تموم امیدم همینه
  2. تینا استارک

بحث و گفتگوی قسمت ششم "Unbowed, Unbent, Unbroken"

خب اول بگم امتیازش کمتر و کمتر میشه این سریال. بازم طبق سیاست گذشته فقط قسمت نه قراره هیجان داشته باشه خب این قسمت : منتظر دعوای سرسی و مادربزرگ مارجری بودم که سرخورده شدم منتظر یه نبرد باشکوه تو دورن بودم که اونجام سرخورده شدم منتظر رسیدن تیریون به دنریس بودم که بازم سرخورده شدم چون احتمالا میره واسه فصل بعدی قسمت آریا که مزخرف و بچه بازیه دیوار و استنیس هم که نداشت سانسا هم هر چی بلا سرش بیاد حقشه. چون احمقه. من از اول این سریال دلم واسه تیون میسوخت. وقتی بچه بود آوردنش کردنش نوکر لرد و تا الان همش بدبختی کشیده. آخرشم دور از خانه و خانواده میمیره امتیازم بازم با ارفاق 7 هستش. این امتیازم به خاطر تعصبم نسبت به این سریاله. وگرنه خیلی کمتر از ایناست امتیازش راستی این دوست کچلمون کوجاست آخه؟ اونم داره میره پیش دنریس؟؟ و همینطور برادر کوچیکه استارکها کوجا مونده با اون دختر وحشیه؟
  3. تینا استارک

سرنوشت سانسا

من حس میکنم سانسا با کمک تیون، رمزی بولتون رو میکشه. بعدش همراه برین فرار میکنه. تیون هم کشته میشه تا سانسا نجات پیدا کنه. اون دختره میراندا هم خیلی خطرناکه. فک میکنم اونم یه کارایی میکنه
  4. تینا استارک

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود پنجم kill the boy

من منتظر یه اتفاقی چیزی بودم. ولی بازم داستان زیاد پیش نرفت. فقط 5 قسمت مونده هیجان قسمت دیوار از همه جا بیشتره. بعدشم ماجراهای ویترفل. قبل از شروع سریال یه عکس تو اینستا دیدم از جان که کنار دریا ایستاده بود. البته پشت صحنه بود و با لباس کلاغ داشت قهوه میخورد. پس جان از کشتیهای استنیس استفاده خواهد کرد امتیازم به این قسمت 7 هست. اونم با ارفاق راستی از برادر کوچیکه جان خبری نیست. یعنی تو این فصل نمیرسه به دیوار؟؟؟
  5. تینا استارک

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود چهارم sons of the harpy

خدایش بیامرزد باریستان رو. خوبه یه کم از ریگار گفتن. فهمیدم زیاد هم آدم بدی نبوده بیچاره. من تصور خیلی بدی ازش داشتم. هر چی داستان جلو میره بیشتر به اون تئوری که از فصل اول در مورد جان تو ذهنم بود مطمئن تر میشم. یعنی ممکنه قبل از ازدواج سانسا با رمزی ارتش استنیس برسه به وینترفل داستان داره شکل میگیره. من به این قسمت امتیاز 9 رو دادم. از سه قسمت قبلی بهتر بود. بیصبرانه منتظر عکس العمل مادربزرگ مارجری هستم. سرسی رو چیکارش میکنه فک میکنم قسمت بعدی با توجه به اسم اپیزود یاید منتظر یه شک باشممم
  6. تینا استارک

بحث اپیزودیک قسمت دوم The House of Black and White

1- خب اول بگم داستان آریا دیگه واسه من جذاب نیست. حس میکنم این فصل خیلی بخش آریا خسته کننده باشه واسم 2- از اون سرسی بعید نیست که داستان گردنبند رو از خودش دراورده باشه تا جیمی بدبخت رو بفرسته دورن. اما این بخش واسم جذابه. دوست دارم زودتر بکش بکشای دورن رو ببینم. 3- آخه چرا جان آخه چرا چرا؟؟؟ من جان استارک میخوام. دوست دارم این سوگند لعنتی رو بکنم تو حلق جان. جان لرد وینترفل رو بیشترتر دوست داشتم تا جان فرمانده اون خراب شده دلم میخواد جان شمشیرش رو بچرخونه جلو لشگر شمال بزنه همه رو لت و پار کنه 4- برین بیچارم آخرش میره میشه محافظ سانسا خنگ و خودش رو به کشتن میده به خاطرش. 5- دنریس هم که همون کار احمقانه استارکها رو میکنه که زدن خودشون رو ترکوندن با بیفکری. 6- دوست دارم زودتر تیریون بره بشه مشاور اعظم دنریس. البته اصالا از دنریس خوشم نمیاد. چون میخوام تیریون یه نقش مهم داشته باشه واسه اون میگم. درکل فقط بخش جان اسنو خوب بود این قسمت
  7. تینا استارک

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود اول The Wars to Come

من یه سوال از فصل قبل واسم پیش اومده که هنوز حل نشده. مادر دنریس شاهزاده دورن بوده؟
  8. تینا استارک

نظرسنجی 22: به نظر شما کدام شخصیت در فصل پنجم سریال کشته ...

من روی سرسی شرط میبندم . البته من کتاب نمیخونما اینکه این فصل با سرسی شروع شده حس میکنم آخرش ممکنه با حذف سرسی تموم بشه. روس بولتون هم کارش تمومه و پسر عبضیش جیمی هم احتمالش هست که کارش تموم شه. بهرحال تو این فصل چند تا شخصیت حذف میشن راستی سلام. من کاربر جدیدم
  9. تینا استارک

خودتان را معرفی کنید .

سلام. تینا هستم. عاشق این سریال. از پارسال با اینجا اشنا شدم و این مدت اخبار سریال رو از اینجا دنبال میکردم و فروم رو میخوندم. امسال دلم خواست منم بیام اینجا