رفتن به مطلب

daenerys targaryan

اعضا
  • تعداد ارسال ها

7
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    پایان کتاب سوم
  1. daenerys targaryan

نظرسنجی شماره 2: بازيگر محبوبتان در سريال «Game of Thrones»

بازیگر مورد علاقم شان بین شخصیت مورد علاقم دنریس تارگرین و پیتر بیلیش مرموز برن استارک و اریا هم خیلی دوسشون دارم رمزی هم خیلی عالی بازی میکنه
  2. daenerys targaryan

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود دهم Mother's Mercy

یه چی دیگه هم هستااا تو فصل 3 یه گروه brother hood بود که به lord of light اعتقاد داشتن اونا با یه دعاهایی میتونستن چندین بار یه نفرو از مرگ برگردونن دقیقا همون موقع ها هم بود که ملیساندر رفت پیششون و ازشون پرسید که lord of lightچند بار تاحالا جون اینو نجات داده اگه اونا تونستن قطعا ملیساندره هم میتونه جان رو از مرگ حتمی نجات بده ینی میشهههههه...... داستان دنریس هم خیلی جذاب ترشد نسبت به فصل قبل شبیه قبلناش شد سانساو تیون هم خلاص شدن از دست رمزی روانی اگه خدا بخاد واااای اگه رمزی جنازه اون دختره رو ببینهههههه.. استنیس هم متنفر شدم ازش به شدت حقش بود که تنها شه و بمیره در اخر هم من جااااان میخوااااااااااامممممم
  3. daenerys targaryan

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

عالی بود این اپیزود واااای چقد واسه شیرین گریه کردم وقتی جیغ میزد اریا هم خوشحالم داره اهداف خودشو دنبال میکنه میرین به شددددددت نفس گیر بود دنریس و دروگون عالییییییی بودن 10 دادم به این قسمت
  4. daenerys targaryan

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود چهارم sons of the harpy

عالیییی بود این قسمت کلا به نظرم فصل پنج خیلی هیجانش بیشتره نسبت به فصل های قبل داستان همشون واقعا برام جالب شده هرکی رفته یه وری و داستان خودشو داره در صورتی که فصلای پیش نصف کاراکترا تو کینگزلندینگ بودن به امید موفقیت دنریس...mother of dragons & braker of the chains
  5. daenerys targaryan

بحث اپیزودیک قسمت دوم The House of Black and White

چقدر قسمت های مربوط به دنریس ترحم انگیز شده خیلی دلم براش سوخت البته همه این بحران های دنریس زمینه چینی واسه ورود تیریونه می دونمممممم اصلا کل هیجان سریال به دنریس و اژدها شان قسمت اریا هم قشنگ بود البته
  6. daenerys targaryan

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود اول The Wars to Come

ببخشید بچه ها یه سوال؟؟!!! قسمت اول این فصل previously یا پیش نمایش نداشت اخه اول همه فصل ها یه گریز کوچیکی به فصل قبل میزد!! یا واسه من دانلود نشده؟؟؟؟
  7. daenerys targaryan

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود اول The Wars to Come

اخه ویسریس مردمش واسش هیچ اهمیتی نداشتن مگه ندیدین جلو دنریس هی به دوتراکی ها توهین میکرد و از چه کلماتی استفاده میکرد ولی دنریس مردمش واسش مهم بودن وقتی ویسریس با خواهر حامله اش اونطوری برخورد میکرد و رو شکمش شمشیر میذاشت با مردم عادی میخواست چی کار کنه!!!!! دنریس نمیخواست اونهمه ادم و بسپاره دست کسی که چیزی از مردم داری حالیش نیست تازه جون خودش و بچه اش در خطر بود بعد انتظار دارید بازم طرفداری ویسریس و میکرد؟؟؟!!!