رفتن به مطلب

Watcher on the wall

اعضا
  • تعداد ارسال ها

7
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Watcher on the wall

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود دهم Mother's Mercy

من فقط نظر شخصیم را میگم پس همین اول عذرخواهی کنم از خیلی ها.. ایکاش به جای این اسم,نام دیگری انتخاب می شد بیشتر شبیه انتقام مادر بود تا مرحمت مادر!!!!!!!!!!! این قسمت با ملیساندر شروع شدو با شکست استنیس از بولتنها ادامه پیدا کرد.... چرا قبل از جنگ ملیساندر استانیس رو ول کرد خودم موندم...... و چرا سلی خودشو دار زد....هر چند شخصیت نچسبی بود ولی تو این شرایط نباید این اتفاق میوفتاد واسش حیف استانیس که به دست برین از تارث کشته شد.......میتونست مرگ قشنگتری داشته باشه....تا تو اون ذلت بدست برین کشته بشه.... قهرمان بازی تیون رو متوجه نشدم..خودش میراندا رو میاره خودشم میکشتش...یعنی با سانسا خودکشی کردن؟؟؟؟ یا از اون ارتفاع زنده موندن؟؟؟؟؟؟؟ مکالمه بین جیمی و میرسلا رو دوست داشتم,امیدوارم فقط میرسلا نمیره وگرنه با بودن تریستن تو کشتی میترسم ربطه دورن با کینگزلندینگ دوباره شکرآب شه........ حظور وریس عنکبوت که بعد ازقسمت 1 دیگه ندیدیمش هم جالب بود نامرد چجوری این یه دفه ظاهر میشه خودم موندم... دنریسم چطوری متوجه حظور این همه سواره نشد؟؟؟؟؟چه بلایی سرش میارن دوتراکها خودم موندم اریا هم نشون داد یک کله شقه که باعث شد طبق داستان کتاب بیناییش رو از دست بده....ولی حال کردم زد مرین ترنت رو کشت. ...یه سوال بزرگی که تو ذهنمه اینه که آخر عاقبت آریا چی میشه داستانشو دارن ادامه میدن تغییرش نسبت به کتابم کمتره نسبت به دیگر شخصیتها... امیدوارم طرفدارای wos هم راضی باشن از این قسمت چطور سرسی رو به حقارت انداختن........هم اعتراف کرد هم محاکمه نشده مجازاتش کردنش...کایبورن عجب فرانکناشتاینی ساخته... سمویل هم به سیتادل رفت...ملیساندر و داووس هم به کسل بلک رسیدن و فرمانده هم که توسط هم رزماش چاقو خورد....آخرین ضربه رو هم اولی بهش زد....حیف جان که به این وضعیت افتاد با اون خونریزیش و حالت چشماش و رها شدنش فکر کنم غزل آخرش رو هم خونده....... کلا زدن همه رو ناکار کردن نامردا
  2. Watcher on the wall

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هشتم Hardhome

فقط یک جمله فک کنم که کافی باشه و اونم اینه که این قسمت ناموس همه قسمتها بود
  3. Watcher on the wall

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هفتم the gift

این قسمت هم که بیننده ها خیلی کم بود کمترین بیننده رو داشته تو این فصل,اگر با همین شیب پیش بره تعداد بیننده ها از فصل 1 کمتر میشه
  4. Watcher on the wall

حوادث کینگز لندیگ به نظرم برعکس قسمتهای قبلی خیلی هیجان داشت,فقط خدا میدونه که تو فکر بیلیش چی میگذره هم به میخ میزنه هم به نعل,دیالوگ های اسپارو با ملکه خارها خیلی قسمت آخرش جالب بود,یاد عده افتادم که قبل از بدست گرفتن قدرت دستهای زیادی رو به گرمی فشار میدادن ولی به محض بدست گرفتن قدرت حکم بریدن دستها رو دادن,یا ادمایی که میگن جوونای ما آزادن مدل مویی که دوست دارن داشته باشن ولی بعد قدرت گرفتن همه سر هارو میبرن,انسانهایی که عدالت رو با مجازات اشتباه گرفتن قسمت دنریس و میرین هم جالب بود,خدایی این جوراه تا عمر داره باید مدیون تیریون باشه هرچند یکم پیاز داغش رو زیاد کردن ولی خیلی خوشحالم که تیریون به دنریس رسیده منتظرم ببینم قراره قسمت بعد چه اتفاقی بیوفته واسش,امیدوارم خر نشه بده اژدهایانش تیریون رو بخورن و امیدوارم به حرف مزخرف داریو گوش نکنه که حاکم یا قصابه یا گوشت قربانی در کل با بازگشت نویسندگان و کارگردانان اصلی به نظرم این چند قسمت از رونق خاصی برخورداربشه
  5. Watcher on the wall

این قسمت قسمت جالب و هیجان انگیزی بود به نظرم حوادث پیرامون جان و تورمند,تحدید سر آلیسر,مرگ ایمون تارگرین ,حضور دوباره گوست فقط یکی واسم توضیح بده یک زنی که نزدیک بود مورد تجاوز قراربگیره و تا استانه هم داشت پیش می رفت...چطوری میتونه انقدر راحت بعد نیم ساعت با مردی دیگر رابطه نزدیکی داشته باشه کله شقی استانیس واسم جالب بود نمیدونم چرا یاد مرحوم مغفور ابرایان مارتل افتادم رفتاراش رو میبینم امیدوارم سرنوشت شون مثل هم نباشه حرف زدن جیمی با میرسلا بد نبود,خیلی دوست داشتم از دوران سکانسهای بیشتر ببینم ولی حیف شد باز نشونش ندادن ,حرف زدن بران با سند اسنیک هم جالب بود این دختر کوچیکه یه نمه میخوره دختر پدرش باشه بقیه نه به اون صورت حوادث وینترفل ناراحتم کرد,به کارگردانا بابت انتخاب خیلی خوب بازیگر رمزی باید تبریک گفت واقعا نقشش رو خوب بازی میکنه برعکس بازیگر روس بولتن که اصلا ترسی تو چهرش نیس
  6. Watcher on the wall

بحث و گفتگوی قسمت ششم "Unbowed, Unbent, Unbroken"

درسته این چند قسمت افت بی سابقه ای در داشتن بیننده داشته ولی مطمئنا با عوض شدن نویسندگان و کادر کارگردانی که اشخاص اصلی هستن برای قسمتهای 7 به بعد,من که شدیدا امیدوارم اتفاقای جالب تری بیوفته سوالی هم که واسم پیش اومده اینه که واریس الان دقیقا کجاست؟؟3ه قسمته که اصلا ازش خبری نیس!!!!بعد گم شدن تیریون اصلا پیداش نیس
  7. Watcher on the wall

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود چهارم sons of the harpy

سلام دوستان خسته نباشید این قسمت خیلی خوب شروع شد,خیلی خوب ادامه پیدا کرد مخصوصا قسمت دیوار و اتفاقات استانیس و دخترش و یا جان و ملیساندر,از این که دارن استانیس رو یکم با روحیه تر و بااحساس تر درباره خانوادش نشون میدن خیلی خوشحال شدم ولی تو ایسوس چرا اتفاقات عجیب غریب رخ میده منم موندم!!!!!!!! مخصوصا کشته شدن باریستان دلاور بهترین و قابل احترام ترین شوالیه وستروس توسط چند یاغی واقعا انتظار این اتفاق رو میشه واسه گری ورم درنظر گرفت ولی باریستان اصلا. .............................................. این اولین نظر بنده تو این سایته و امیدوارم بتونم با دوستان تبادل اطلاعات کنم با تشکر از همه