رفتن به مطلب

Stannis

اعضا
  • تعداد ارسال ها

23
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    بی خیال کتاب .....
  1. Stannis

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

نه تورو خدا نکنه حمایتش نکنی
  2. Stannis

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

اولا که توی این فصل اولین قسمتی بود که سانسا نداشت بعدش قسمت شمال خیلی اعصاب خوردکن بود .... چون شرین نه ند استارک بود ...... نه رنلی بود ..... نه تایوین یا ابرین یا جوری یا و......... یک بچه بی گناه بود که امیدوار بود از سرداب وینترفل دیدن کنه ..... دنریس هم باحال بود ولی معلوم بود پولشون ته کشیده بود جوراه قشنگ جنگید نگهبانا موقع دیدن وون وون باحال بودن ولی بوئن مارش بد نیگاه میکرد ....... سرآلیستر هم نشون داد بد طینت هست ولی خائن نیست ....... اولی هم نشون داد یک دنده و شمالیه ..... حقا که از انسانهای نخستینه ..... دورن هم جالب بود ...... قاطعیت دوران مارتل و الریا سند هم توقف ناپذیر ....... دنریس هم عالی بود ..... یهو شوک دادن ...... همه چی خوب بود یهو ..... فقط این هرپی ها چرا یهویی حمله نکردن یکی یکی اومدن ؟؟؟؟ در کل جالب بود ..... من 10 میدم .......
  3. Stannis

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هشتم Hardhome

عااااااااالس بود ...... حیف اون زن وحشیه ....... تیون هم گفت برن و ریکان زندن ....... جان نبردش عالی بود .......... حمله وایت ها اخرین چیزی بود که فکرشو میکردم ........ فک می کردم با تن ها مشکل پیدا می کنن ..... منم خیلی ترسیدم ...... یه لحظه هم فک کردم وون وون وایت شد ...... گفتم یا حضرت ند استارک ......... دیدم نه استباه دیداری بود ..... نمره من 10 از 10 ......... این قسمت مرگ راب و کتلین نبود ...... اغازی بود بر مرگ همه کسایی میشناسیم . .........
  4. Stannis

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هفتم the gift

یکم تنظیمات کنترل پنل رو بالا پایین کن یاد میگیری .....
  5. Stannis

من که مطمئنم قراره همون نقش رو بهش بدن! از اول فصل معلوم بود، اصلا تردید نکنین! پ.ن: چرا عنوان اپیزود دهم رو هنوز اعلام نکردن؟ احتمالا چون اختتامیه است و حساسه ....... من حدس میزنم استنیس توی قسمت اخر به وینترفل حمله میکنه رمزی و روس میمیرن و وینترفل میرسه به سانسا ......... یا اینکه استنیس دخترشو میسوزونه و جری تر و تبدیل میشه به شوک سریال که مردن یه بچه ساده دل هست که دوست داره سرداب وینترفل رو ببینه و از دراگون استون خارج بشه .......... بنظرم قسمت 10 یکی از تلخ ترین و سیاه ترین پایان ها بشه ....... البته حساب کنید که برین نزدیک وینترفل هست و داره به استنیس نزدیک میشه .......
  6. Stannis

بخش دیوار خوب بود مخصوصا که چشممون به جمال گوست روشن شد ولی فک کنم بیشتر برای این بود که متذکر بشن جان گرگشو نبرده ............. بخش دورن بین تاینه و بران افتضاح بود ......... سم و گیلی ..... یعنی من میرم موصل ...... پاتخت خوب بود .... سرسی یکم احساساتی شد ........ ولی حالا یهش خوش میگذره ........ استنیس توی فصل 9 باید تصمیم بگیره ....... واقعا سخته ....... ملیساندا داره رژه میره ......... ولی سخته گفت ........ استنیس دخترشو دوست داره ....... ولی ملیساندرا فصل 2 اپیود 10 بهش گفت به هر کی و هر چی دوست داری خیانت میکنی و پادشاه میشی و ارزششو داره ...... سانسا با تکرار کلمه حرومزاده و جریان زن پدرش رمزی رو نگران گرد ..... ولی تیون ابی ازش گرم نمیشه ولی خوب اسکلمون کردن فک کردم کاری میکنه ... سانسا قضیه جان رو فهمید یعنی هدفش اونه ...... و معلوم شد ثورن جان رو میکشه ..... تیزر قسمت بعد توی یوتیوب هست .....
  7. Stannis

بحث و گفتگوی قسمت ششم "Unbowed, Unbent, Unbroken"

If Stannis Defeat in North and Bolton Keep Winter winterfell ........ We March to HBO
  8. Stannis

با تحلیلت خعععععععععععععلی حال کردم ...... بسلسش الکی گفت ..... شاید شوالیه های ویل توی سرما جنگیدند ولی توی زمستان شمال یه چیز دیگست ...... بیلیش ارتش ویل رو حالا حالاها تکون نمی ده تنها برگ برندشه ...... تنها ارتش منظم و سرحال بیلیش به سرسی گفت چون می خواست توان ارتش لنیستر ها رو بسنجه .... و فهمید ..... سرسی رو عصبانی کرد و حالا می خواد با کمک اولنا تایرل کلک سرسی رو هم بکنه و لنیستر ها رو بی صاحب کنه ...... در مورد سانسا هم خعلی تو شک موندم
  9. Stannis

سرنوشت سانسا

همین که فرار کنه کلاتو هوا کن ....
  10. Stannis

چه شمال رو بخواد چه بخواد به سرسی نارو بزنه در هر حال برای بیلیش برده. در هر حال من فکر میکنم الان شمال هدف راحت تری برای بیلیشه.در هر حال حتی اگر فرمانده ی نظامی هم داشت سرسی نه کوان حاظر میشد تا وینترفل لشکرکشی کنه تو سرما و یخ بندون نه جیمی.بیلیش هم اینو میدونست اونجوری مقدمه چینی کرد که سرسی بگه باشه خودت برو. درسته شمالیها به خودشون وفادارند درست همینجا هم بیلیش از سانسا استفاده میکنه و بوسیله ی سانسا که یه شمالیه شمال رو تحت سلطه ی خودش درمیاره.لردهای ایری هم اول راضی نبودن که بیلیش تو ایری بمونه ولی بعدش بیلیش سریع راضی شون کرد. مگر اینکه با بیلیش ازدواج کنه ..... البته فعلا سانسا با بریین فرار میکنه به جان میرسه ..... شک نکن .... این خط اینم نشون
  11. Stannis

سرنوشت سانسا

بیلیش اشتباه کرد ....... توی قسمت 3 اشاره میشه که بیلیش از رمزی هیچی نمیدونه ......
  12. Stannis

اون شمال رو نمی خواد ...... داره سرسی رو گول میزنه .... می خواست ببینه جیمی یا کوان پشت سرسی هستن یا سرسی هیچ فرمانده نظامی نداره ....... همون طور که جان به استنیس گفت شمالی ها به خودشون وفادارند ....
  13. Stannis

سلام بلاخره قسمت 6 هم اومد ...... قسمت تیریون و جورا اصلا حال نکردم ...... بخش سرسی و تایرل ها هم افتضاح بود..... قسمت دورنش هم رسما ریق مالی بود ......... یاد Arrow افتادم ..... بیلیش آدمو گیج می کنه ...... و ....... WTF اخه ...... چرا ..... استارک ها شدن بازیچه اینا ....... نکنه بولتونها هم پیروز بشن ....... یعنی کثافتا ......... این چه کارب بود ......
  14. Stannis

سرنوشت سانسا

باز به رحم و مروت جورج مارتین
  15. Stannis

سرنوشت سانسا

جدی جدی ........ من گیجم ...... اخه ..... اگه جان بفهمه میزنه به سیم آخر ...... این بیلیش چه گهی به خوردش داد .......