رفتن به مطلب

HALF MAN

اعضا
  • تعداد ارسال ها

10
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    سریال

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

1. HALF MAN

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هفتم the gift

صحنه های بی مورد ج ن س ی زیاد داشت مخصوصا دنریس که کلا زدم جلو اون قسمتو یه دوستمون اشاره کرد بازیگر رمزی فوق العادس منم باهاش موافقم استنیس هم تو اون سرما میخواد با ملیساندر رابطه برقرار کنه اون قسمت بران تو زندان خیلی جالب بود "من فک میکردم بران میمیره ولی نشد " رابطه جیمی با میرسلا چقدر بده مثلا داییش (باباش) اومده اینجا حاضر نیست ریختشو ببینه که کلا شبیه اون مادر بد عنقشه از این جهت ارزش تیریون لنیستر 1 سکه طلا بود ولی همه میدونیم چقدر ارزش داره این دنریس بی همه چیز مگه جورا چیکارش کرده بهش نگاه چپ میندازه " ادم بی شخصیت مگه جورا کم واست زحمت کشید؟ حالا یه جاسوسی کرد شد دشمنت؟ اوضاع دیوار خطریه بدجور "من جای سم بودم فرار میکردم میرفتم پیش آدرها " ولی چرا گیلی رو نمیفرستن بره از دیوار ؟ دیگه زیادی نوب بازیه نگهش دارن مثل اینکه نوبتیه میساندی گری ورم- سم گیلی نشون بدن دیگه شورشو در اوردن یعنی صحنه ابکی تر از این ؟ جالب اینجاس تو اون ماجرای دعوا سر گیلی اخر ماجرا یهو گوست میاد یه خودی نشون میده مگه این گوست تو قفس زندانی نیست؟ یا نباید جان با خودش میبرد؟ دیگه خیلی مسخرس یهویی سرو کلش پیدا بشه بعد میگن چرا امار پایینه اون ماجرای پوست پیرزنه رو کنده بودن خیلی خوف بود من قالب تهی کردم " دمشون گرم خیلی صحنه تاثیر گذاری بود" قدرت بولتون ها رو نشون داد که ادمایی هستن شوخی سرشون نیست "تنها امید سانسا بر باد رفت" این قسمت صحنه های مسخره زیادی داشت "چرا اون صحنه تیریون داشت زنجیر دستشو باز میکرد یه یارویی اومد عوض اینکه بزنه تو دهنش زنجیرشو باز کرد؟ گفت برو تو هم ببین چه خبره یه گره ای از ماجرا باز کن ای مغز متفکر "
  2. HALF MAN

بحث و گفتگوی قسمت ششم "Unbowed, Unbent, Unbroken"

اون جمله رو یادمه هنوز میساندی: همه از مرگ میترسند گری ورم: من از مرگ نمیترسم من ترسیدم که شاید دوباره (دقت کنید به این کلمه) میساندی از جزیره ناث رو نبینم من حالم که بهم خورد از نوب بازی گلاب به روتون
  3. HALF MAN

خدایی واریس خوب این وسط گیج میگرده واسه خودش ولی شاید با نجواها پیدا کنه تیریون رو
  4. HALF MAN

نمیدونم چرا احساس میکنم این فصل نسبت به فصلای دیگه اصلا جذابیت نداره ای کاش شور هیجان سریال برگرده
  5. HALF MAN

سرنوشت سانسا

تیان بمیره من سریالو نمیبینم بعدشم سانسا میزنه این یارو دختره میراندا رو میترکونه این خط اینم مگه شمال برف نیست؟ پس چرا سانسا با میراندا که زیر برج شکسته بودن لباساشون جلو بازه؟ انگار سرما نیست اونجا الکی مثلا ملیساندرن جفتشون
  6. HALF MAN

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود پنجم kill the boy

به نسبت فصل های قبل طوفان یه خورده دیر کرده ..... این فصل بیشتر شبیه فصل 1 میمونه ....... بیشتر....... شبیه ....... چطور بگم ..........یه جور عوض شدن کفه ترازوهه به نفع ادم هایی که بهشون ظلم شده ......
  7. HALF MAN

این قسمت آرامش قبل از طوفان بود حالا ببینین...
  8. HALF MAN

سرنوشت سانسا

به نظرتون سانسا چه سرنوشتی خواهد داشت؟ به دست بولتونها قصابی میشه؟ یا توسط استنیس نجات داده میشه شاید برین اگه میخواد زنده بمونه حداقل باید قبل عروسیش با رمزی یه اتفاقایی بیفته؟ نظر شما چیه؟
  9. HALF MAN

یه چیز دیگه یادم رفت بگم اون جایی که برین مونده بود کجا بود؟ بعدشم یه یارویی میاد تو اتاق من نمیدونم چرا یاد هاولند رید افتادم هرچند نیست شما چی؟ ؟ ؟
  10. HALF MAN

اولین نظرم توی سایت عالی وستروس بعد از یکسال بریم سر نظر اصلا از اول سریال خوشم نیومدش سر باریستان مرد فکر کنم بازیگرش مشکل داشت خواستن جمعش کنن بره گری ورم و میساندی دنریسم هیچی نگیم بهتره جان هم داره ریسک بزرگی میکنه ولی گوست رو ندیدیم اخر استنیس هم بالاخره راه افتاد ببینیم میتونه به هدفش برسه یا نه من امیدوارم اسپویلر کردم بعضیا ولی رعایت نمیکنن ملیساندر داره سیاه میشه برین از تارث سانسا مثل اینکه قراره سلاخی بشه بعدا من که ترسیدم دلم برای تیون گریجوی سوخت ولی نه زیاد حقشم بود این بلا سرش بیاد ولی تا این حد زیاده روی شد فقط به سانسا بگه من برادراتو نکشتم ولی فکر نکنم سانسا باور کنه ولی تیون هم محاله بهش چیزی بگه مگه اینکه اتفاقی بیفته راستی من یکمم از کتاب ویکی یه چیزایی در مورد تحریف سریال میدونم نظر من اینه که تا الان قبل مرگ باریستان چیزی نبود که بشه هیاهو راه انداخت ولی مرگش واقعا سوال بزرگی بود دلیلشم بالا گفتم شاید همون باشه سریال تا یک ربع اخر اصلا جالب نبود بنظر من تنها چیزی که خوب بود اخرش اوه مای گاد هیچوقت موقع سریال تا این حد هیجان زده نشدم خیلی باحال بود اول که دروگون رد شد از بالا واقعا مخوف بود بعدشم تیریون اومد یه جمله ادبی بگه در موردش تالاپ یه صدایی اومد... مردان سنگی واقعا خوب گریم کرده بودن بعدشم سر جورا نمیدونم چرا با پارو افتاد به جون اینا خب نفهم شمشیرت به چه درد میخوره وردار اونو تیریون هم از اینور قایق به اونور خوب سکته کردن سر جورا اخرش گرفت چرا؟ دوست نداشتم یه بلایی سرش بیاد فقط بگم این جورا سریال با کتاب فرق میکنه من با سریالش بیشتر حال میکنم دوست ندارم مرد سنگی بشه از شکل بیفته نگاه اخر سر جورا توی اون غروب والریا واقعا غم انگیز بود سرزمین نفرین شدس کلا یک سال نتونستم تو این سایت نظر بدم الان عقده یک سالمو ریختم تو این نظر اخیش راحت شدم