رفتن به مطلب

زاپا

اعضا
  • تعداد ارسال ها

6
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. زاپا

قسمت دهم، The Winds of Winter

قسمت باحالی بود، داستان خیلی جلو رفت، روزشمار ( ببخشید سال شمار !) میکنم برای فصل بعد ، اما چند تا نکته و سوال تو ذهن من باقی موند: 1-چرا بنجن همین جوری بران و دختره رو تو برف جا گذاشت و حتی اسبش رو هم بهشون نداد ؟ آخه دختر بیچاره چطور میتونه برن رو که وزنش از خودش بیشتره جابه جا کنه؟گاریشون هم که دیگه اثری ازش نبود؟! 2- یعنی برن و بنجن حتی به فکرشون هم نرسید چون برن علامت گذاری شده عبورش از دیوار ممکنه طلسم دیوار رو بشکنه؟ 3- واریس سرعت مافوق صوت داشت که سریع از دورن رسید به میرین و کشتی های دنریس؟ راستی به نظرم موسیقی اوایل فیلم خیلی افتضاح بود.
  2. زاپا

قسمت هفتم ، The Broken Man

و اینکه تو تریلر میبینیم تیریو ن به سقف خیره میشه و سقف تکون میخوره شاید اژدها بوده یا حمله ای چیزی شده ببخشید تریلر ها روشما چطوری میبینید؟
  3. زاپا

قسمت چهارم، Book of the Stranger

اپيزود خوب تري نسبت به اپيزود سه بود، هر اپيزود تو فصل سه يه سورپرايز داشت و سورپرايز و اتفاق خاص اين قسمت بدون شک دنريس بود، حال به هم زن: صحنه سيب خوردن رمسي بولتون و آرامشش هنگام آدم کشتن، من هميشه با اين قضيه تو فيلم و سريال ها مشکل داشتم که شخصيت منفي ها رو چرا اينقدر آروم و مطمئن و خوشحال نشون ميدن؟ زيبا: ديدار خواهر و برادر، عذرخواهي سانسا قابل پيش ييني اما جالب : به فرمان درآمدن دوتراکي توسط دنريس دل خنک کن: آتيش گرفتن و ضجحه کشيدن کال هاي مغرور، که به خودشون ميباليدن که ميتونن به يه زن تجاوز کنن نااميد کننده: رابين از ويل، تامن که فريب گنجشک اعظمي رو ميخوره که مادرشو لخت و عريان تو شهر چرخونده در انتظار برا اپيزود بعدي: خيلي دوست دارم ببينم ادامه سبز بيني برج شادي چي ميشه؟ يکي از چيزهايي که بي صبرانه انتظارش رو ميکشم اينه که ببينم لرد پيتر بيلش يه جورايي ميخواد جان رو بپيچونه اما خودش ضربه فني ميشه، ناسلامتي جان مشاورايي مثل جادوگر سرخ و لرد پياز رو دار
  4. زاپا

قسمت سوم، Oathbreaker

به نظرم به جز خط داستانی شمال بقیه خطوط داستانی تقریبا دارن جذابیتشون رو از دست میدن و انگار اصلا پیش نمیرن، مثلا خط داستانی میرین ، تو این قسمت به جز اینکه مشخص شد تورین هم صحبت های خوبی گیرش نیومده و پسران هارپی با بقیه اربابان در ارتباط هستند ( که واضح بود)چی مشخص شد ؟ حالا از قضیه سم و محبوبش تو کشتی چی معلوم شد؟ اونا هنوز زنده هستند ؟ نمیدونم این همه خط داستانی رو چطور میتونن تو دو فصل بعدی جمع و جور کنن، ولی انصافا سکانس سم و تیریون تو این قسمت افتضاح بود
  5. زاپا

راهنمای کار با فروم

سلام، به عنوان یه تازه وارد یه سوال دارم که توی هیچ کدوم از موضوعاتی که طبق بندی کردین نمیگنجه و اون اینه که به نظر شما آقای مارتین چرا زودتر کتاب 6 و 7 رو نمی نویسه؟ آخه من به شدت نگران سلامتی ایشون هستم و این که با توجه به سن و سالشون شتر مشهور در خونشون بخوابه و داستان نیمه کاره بمونه و یه لشکر هوادار بلاتکلیف
  6. زاپا

خودتان را معرفی کنید .

زاپا هستم، علاقه ی شدیدی به هر چی کتاب فانتزی و دنیای فانتزی دارم از ارباب حلقه ها گرفته تا نانیا و نغمه آب و آتش و