رفتن به مطلب

Lily snow

اعضا
  • تعداد ارسال ها

69
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    کتاب پنجم.آخرین قسمت سریال
  1. Lily snow

نحوه نوشتار و تلفظ اسامی در ویکی

Aegor "Bittersteel" Rivers ایگور بیتر استیل ریورز ترجمه میشه؟ و fire ball هم همون فایر بال؟یا معادل فارسی به کار ببرم؟ravens teeth چطور؟
  2. Lily snow

محاکمه ای از یخ و آتش (صندلی داغ)

آخ جون جنگه منم میام. سلا مادر خوبی؟؟؟ 1)چرا از همه ی پست ها تشکر میکنی؟؟؟چطوری یدونه پستم جا نمیندازی؟؟(دغدغه شده برام واقعا) 2)اگر توی دنیای نغمه بودی ترجیح میدادی زندگی فلاکت بار کدوم شخصیت و تجربه کنی؟ 3)دست و پا چلفتی هستی؟ 4)وقتی اسم این افراد میاد اولین سه کلمه ای که برای توصیفشون به ذهنت میرسه چیه؟ 1-خودت 2-کیت هرینگتون 3-استاد آمون(مال خودمون نه مال کتاب) 4-استنیس(بازم مال خودمون) 5-جورامون(مال خودمون) 6-تالیسا(مال خودمون) 7-دنریس تارگرین 8-من 9-جورج مارتین 10-موتزارت 5)بازیگر زن مورد علاقه؟مرد مورد علاقه؟ 6)بهترین سریال بعد GOT؟ 7)تنها زندگی میکنی؟ 8)رانندگی بلدی؟دست فرمونت خوبه؟ 9)از چه ادمایی واقعا بدت میاد و نمیتونی تحملشون کنی؟ 10)حیوونارو دوست داری؟حیوون خونگی داری؟ 11)موسیقی بلدی؟چیزی مینوازی؟ 12)اژدها یا دایرولف؟چرا؟ 13)اگر وسط اتش فشان توی پومپئی بودی چه میکردی؟فرار؟خودتو مینداختی تو اب؟یا منتظر سرنوشتت میموندی؟ 14)اعصاب بچه داری ایا؟ 15)بزرگترین ترس؟ 18)وحشتناک ترین اتفاقی که برات افتاده؟ همین دیگه من قانع شدم تا دیدار بعدی
  3. بیاین بیاین...اصن من درگیره این تاپیکم شدید.
  4. Lily snow

تبریک تولد

نگار عزیز تولدت خیلی خیلی مبارک!!!!
  5. Lily snow

ایجاد مجله وستروس

بحث رو همینجا ببندیم بهتره فکر کنم.در مورد لوگو هم همه نظرشون رو گفتن.دوباره توی بازبینی نهایی میتونیم تغییر بدیم همه چیز رو انقدر حرص و جوش نداره که.
  6. Lily snow

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

The president of HBO, Michael Lombardo, has revealed that Game Of Thrones will have at least 8 seasons, as they need more time to tell the story! مدیر شبکه ی HBO اعلام کرده که سریال game of thrones حداقل 8 سیزن خواهد داشت،چون به زمان بیشتری برای گفتن داستان نیاز دارند.
  7. Lily snow

تبریک تولد

تالیسا خانوم!!تولدت مباررررررررررررررررک!!!!!!!!!!!
  8. Lily snow

ایجاد مجله وستروس

بازیگر قبلیه میرسلا هم واسه مصاحبه ok داده.
  9. Lily snow

چقد خلوته اینجا! سلام عرض شد...دوستان یه سوال این اژدهاهای یخی با اژدهاهای معمولی(آتیشی؟) دشمن همدیگه حساب میشن؟؟؟بعد کدوما قدیمی ترن؟
  10. Lily snow

ترول و meme فیلم و کتاب بازی تاج و تخت

بیاین خدارو شکر کنیم که دیزنی Got رو نساخت. یعنی من خراب اون وایت واکرم.
  11. Lily snow

یه ویدیو از میسی دیدم.میگه اگر بخوام GOT رو تو 4 کلمه توضیح بدم میگم:جان اسنو مرده.(jon snow is dead .) بعد میگه خیلیا باهام حرف میزنن و میگن که هنوز امیدی هست ولی من در جواب میگم اگر میخواین توی Got به چیزی امید داشته باشید قطعا ناامید میشید. چه وضشه خب الان.
  12. Lily snow

اشتباهات مارتین

سلام. خب درسته که ما هممون طرفدارای مارتین (طرفدارای دو اتیشه به شخصه)هستیم،اما هیچکدوممون نمیتونیم انکار کنیم که مارتین هیچ اشتباهی نداشته. چی فکر میکنید؟فکر میکنید مارتین در خلق وقایع کاری کرده که نباید میکرده؟ یا از نظرتون همه چیز همونطوری بود که باید میبود؟ اگر از نظرتون اشتباهی کرده ،شما چطور تصحیحش میکنید؟ چه چیزی رو تغییر میدید؟
  13. Lily snow

اوکی...یه سوال خیلی وقته ذهن منو مشغول کرده.ما مطمئنیم که رنلی .ه.م.ج.ن.س.ب.ا.ز. بوده؟؟؟؟آخه همه ی صحبت ها در این مورد با طعنه و کنایه ست و هیج جای کتاب مستقیما بهش اشاره نمیشه.(جز سریال که بریین خانوم نطق میکنن.) در صورتی که دنریس خیلی جدی توی کتاب با به اصطلاح کنیزش رابطه داره.(کدومشون بود؟دوریا؟)ولی کلا خیلی راحت از کنار این موضوع عبور میکنن همه. در عجبم.
  14. Lily snow

ترول و meme فیلم و کتاب بازی تاج و تخت

حكايت سيزن ٥