رفتن به مطلب

robb stark

اعضا
  • تعداد ارسال ها

6
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    کتاب یک
  1. robb stark

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هشتم Hardhome

سلام ! دیدم کسی تایپکش رو نزنده گفتم من بزنم قسمت هشت فصل پنجم امتیاز قسمت در ای ام دی بی : 9.9 امتیاز ها تا این لحظه : قسمت اول : 8.4 قسمت دوم :8.5 قسمت سوم :8.6 قسمت چهارم :8.8 قسمت پنجم : 8.6 قسمت ششم :7.9 قسمت هفتم : 9.1 قسمت هشتم : 9.9 ! * (قابل تغییره فعلا سه هزار و خرده ای رای دادن و تعداد بیشتر میشه ! )
  2. robb stark

ترول و meme فیلم و کتاب بازی تاج و تخت

خوب منم یه چند تا میزارم دور همی بخندیم
  3. robb stark

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هفتم the gift

خوب خدا رو شکر که سریال دوباره به فاز گذشته ها برگشت و تحول زیاد و کلا هیجان خوبی بهش وارد شد ! سرسی تقصیر خودشه ! باید عاقبت کاری که کرد رو هم در نظر میگرفت ! جان اسنو هم که رفت ولی خداییش این سم و گیلی خیلی ضایع بازیه ! یه دفعه از کجا گوست پیدا شد ؟؟!! استانیس خیلی دایالوگاش باحال بود واقعا یه حس هیرووار و رهبر خوب بودن رو بهش میداد ولی به خاطر فداکاری هاش برای دخترش آخر سر از بولتن ها شکست میخوره ! دلم نمیاد ببینم پوستش کنده شدس !! دنریس دیگه شورش رو در آورد ! بیچاره جوراه ولی تیریون اصلا یه وعضیه به نظرم مشاور دنریس میشه ! مکالمه و اتفاقات بین بران و دخترای ابرایان بود هم خیلی خوب بود ولی انتظار نداشتم بهش پادزهر رو بده و در عرض 1 صدم ثانیه (!) بران خوب شه کلا این قسمت خیلی خوب بود هم دایالوگ ها هم بازی کرکتر ها اقا من میگم نکنه جان عموش رو پیدا کنه ؟ تا الان به این فکر کرده بودین ؟ اخه نمردش
  4. من والله طرفدار تالکین بودم اما سریالو از قبل دیده بودم بعد یه روز تو آردا این رو پیدا کردم اومدم دیدم مقالاتش خوبه و عضو شدم دیگه
  5. robb stark

بحث و گفتگوی قسمت ششم "Unbowed, Unbent, Unbroken"

این قسمت کلا هیچ هیجان و جذابیت خاصی نداشت از اون مبارزه کاملا مصنوعی جیمی و بران و دخترای مارتل تا سکانس های الکی و بی جذابیت آریا استارک ! اون سکانس اخر و ازدواج سانسا و رمزی واقعا مزخرف بود ! اما خیلی خوبه تئون تاوان کار هاش و سانسا هم تاوان خنگ بازیاش رو بده ! کلا واقعا حیفه یه همچین سریال خوبی یک دفعه خراب شه ! تا قسمت 9 صبر میکنیم ببینیم شوک این فصل چیه ! در مورد وینترفل هم فکر کنم تو همین فصل جنگش رخ بده ! اخه تا قسمت 10 خیلی مونده ! باید اینم در نظر بگیرین که روس خنگ نیست ! خودش یه فرمانده با فکر اما خوب منفوره !
  6. robb stark

خودتان را معرفی کنید .

سلام بردیا هستم 15 سالمه از مازندران عاشق کتاب ها و سریال ها و فیلم های فانتزی ! اول با هری پاتر اشنا شدم و بعد وارد دنیای تالکین شدم و حالا هم در کنار علاقه به دنیای تالکین به دنیای مارتین علاقه مند شدم کامپیوترم خیلی خوبه عاشق برنامه نویسی و کارای گرافیکی و . . . هستم