رفتن به مطلب

sir navid

اعضا
  • تعداد ارسال ها

11
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    کتاب سوم،آخرش
  1. sir navid

بزرگی ارتش های وستروس تا پایان فصل دوم

ریورران چند نفر سرباز داره؟
  2. sir navid

ارتش تایرلها چند نفر بودند؟
  3. sir navid

دمت گرم با این تاپیکت.عشق من هم همین تحلیل و تجزیه ارتش های وستروسه یه سوال: تو فصل اول وقتی راب از دوقلوها عبور میکنه والدر فری نیروهاشو باهاش اعزام میکنه .آیا بعداز شکستن قولش و ازدواج و باجین وسترلینگ این تعداد سرباز ها به دوقلوها برگشتن؟
  4. sir navid

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود دهم Mother's Mercy

راستش نمیتونم چطور توضیح بدم براتون ولی... خون جان یه سرعت عجیب به خودش نگرفت ؟ موسیقی متن اون لحظه چی؟
  5. sir navid

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود دهم Mother's Mercy

اینقدر منتظر موندم تاپیک بزنید ... تاحالا تو عمرم اینقدر ناراحت نشدم . استنیس سانسا تیریون برین آریا سرسی جیمی مارسلا دنریس جان
  6. sir navid

وستروس توتال وار

لطفا یکی بزرگی کنه و لینک دانلود وستروس توتال وار رو بهم بده . واقعا ممنون میشم
  7. اون لیننک "کلیک کنید" رو اصلاح کن
  8. sir navid

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

چرا تو پیشنمایش نوشته: the season finale یعنی چی؟
  9. sir navid

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

قسمت خوبی بود خط داستانی جان و سم خوب بود و قسمت بعد خدا بخیر کنه مال آریا هم بد نبود ولی یکم کند پیش میرفت دورن هم خوبه ولی چون کتابخون ها انتظار بیشتری ازش داشتن پس براشون خوب درنیومده و کلا خیلی آروم و خوب تموم شد استنیس دنریس و تیریون هم خوب بود ولی حیف که برام اسپویل شده بود تو قسمت بعد حداقلش چند تا شک بهمون وارد میشه
  10. sir navid

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هفتم the gift

میشه یکم واضحتر توضیح بدین؟
  11. sir navid

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هفتم the gift

قسمت هفت خیلی خوب بود و اولا بخاطر زیبای و هیجانش دو ما بخاطر اینکه آریا توش نبود خیلی خوشحال شدم. این اولین کامنتم اینجاست لطفا راهنمایی کنین چطوری روی آواتارم تصویر بزارم؟