رفتن به مطلب

Lord Eddard stark

اعضا
  • تعداد ارسال ها

7
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    فصل هاي منشر شده از كتاب ششم
  1. Lord Eddard stark

اخبار فصل ششم

يه سري شايعات هم مطرح شده مبني بر اين كه شين بين(بازيگر نقش ند استارك) هم قراره تو فصل٦ باشه! اين يعني احتمالا قراره اتفاقات برج شادي حالا يا از زبون هولند ريد و يا تو تصورات برن استارك به صورت فلش بك نمايش داده بشه!!!
  2. Lord Eddard stark

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

هشدار ناظر : اینجا در مورد کتاب ها صحبت نمیکنیم! در دایره اتفاقات سریال صحبت کنید و از اسپویل کردن کتاب های بعدی (چه همسو با سریال و چه مغایر اون ) بپرهیزید.
  3. Lord Eddard stark

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

قسمت خوبي بود به نظر من! اما با اين اوضاع من از آدرا طرفداري ميكنم! از بقيه لردهاي وستروس خوش قلب ترن! لااقل زجر كش نميكنن قسمت بعدي يا فصل بعدي، استنيس جنگ رو ميبره و بولتون ها يا كشته ميشن يا فرار ميكنن اما خود استنيس هم احتمالا به دست برين كشته ميشه! و وينترفل ميفته دست سانسا!!! پ ن: نصف بدبختيه وستروس تقصيره همين استنيسه والا رنلي پايتختو ميگرفتو ميشد پادشاه جنوب راب هم پادشاه شمال! همه چيز بهتر پيش ميرفت!!! منس بيچاره رو هم كه زد كشتو اون همه وحشي رو به فنا داد!!!
  4. Lord Eddard stark

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هشتم Hardhome

آره خودمم با اسارت موافق نيستم! اما ميخواست كاملا قاطع و از روي برتري مطلق بكشتش! يه جورايي واسه كشتن فرمانده دشمن ارزش قائلن تو خيلي از فرهنگها! اينم ميخواست اول به زانو دربيارش بعد بكشش!
  5. Lord Eddard stark

در رابطه با نبرد جان و اون وايت واكر من يك نكته كه به نظرم اومدو بگم، اونم اينكه اون وايت واكر تنها وايت واكري بود كه به ميدون جنگ اومد فقط هم واسه جان اومده بود! چون احتمالا وايت واكرا متوجه شده بودن كه جان فرمانده گروهيه كه دارن مقاومت ميكنن و به نظر من نيومده بود كه فقط بكشتش ! شايد ميخواست اسيرش كنه يا كاملا در يك نبرد تك به تك عادلانه فرمانده انسانها رو كاملا مغلوبش كنه ( به جاي اينكه از پشت با شمشير بكشتش كه اين فرصت رو داشت) تا برتري مطلق خودشونو به رخ بكشن!!!
  6. Lord Eddard stark

فوق العاده بود اين قسمت! به خصوص كشف خاصيت وايت كشي شمشير والريايي! مكالمه تيريون و دنريس هم خيلي خوب بود قسمت بعدي هم بايد جالب باشه! من يه حدسي ميزنم كه آريا سر مرين ترانت رو تصادفي ميبينه و دخلشو مياره!!!